Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseni

metoda Serdeva nowoczesne modelowanie twarzy

Polecane posty

Gość ta sama kamustra
Ta metoda jak każda inna nie jest doskonała, i będą różne przypadki. U jednego lepiej u innego gorzej. Ale to jak z każdym zabiegiem, u jednych liposukcja wychodzi super inni mają powikłania.... Ciagle sie zastanawiam co w sytuacji gdy np operacyjnie usunie się powieke i zabieg się nie do końca powiedzie - wtedy to dopiero jest dramat! Ta metoda jest przynajmniej odwracalna, doktor powiedział mi że tylko raz zdarzyło mu sie że usuwał nici. Wg mnie sukces to dobra ocena komu przyniesie rezultat a komu nie! A tu pewnie jeszcze doktorowi potrzeba praktyki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argan
opadajace powieki mozna podniesc poprzez wstrzykniecie botoxu na lini czola i wlosow ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość argan
zastanawia mnie ze nie ma lekarza w Polsce ktory robi ten zabieg jakby byl taki wspanialy wszyscy lekarze by go robili chocby dla efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elkak64
Witajcie :) dzisiaj dokładnie mijaja dwa tygodnie od mojego zabiegu. Pojechałam do W-wy na konsultacje a podjęłam szybką decyzje ,którą zadziwiłam sama siebie....Podczas wizyty lekarz ustawił mnie przed duzym lustrem i pokazał jak mogę wyglądac po...ten widok bardzo mi sie spodobał , mniej słowa dr. ze sam zabieg nie boli no bo w znieczuleniu ale pózniej jest nie fajnie... Cisnienie podniosło mi sie na sama myśl o bolu poszłam ochłonać i rozwazyc za i przeciw . Widok w lustereczku kusił bardzo... Zabieg trwał 30 min. chociaz mi wydawało sie ze duuuzo wiecej moge to porownac do wizyty u dentysty porownywalna przyjemnosc. Zas widok w lustereczku po zabiegu bardzo przyjemny patrze a tu poprostu Ewa Minge hihi spodobałam sie sobie i to bardzo. Dostałam recepte na leki przeciwbolowe i zostałam w W-wie na dwa dni. Znieczulenie działało przez 5 godz. pozniej łykałam tabletki i naprawde było O.K duzo spałam. Minęły 2 tyg. i kiedy patrze w lustro to juz ne widze p.Minge ale moje wesołe oczy i jestem bardzo zadowolona ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkak
Cześć dziewczyny to działa !!!! jestem bardzo,bardzo zadowolona. Zabieg u A.Gumkowskiego w Warszawie (chyba nadal jest jedynym ,który robi te nici), mam zrobioną górę tzn. podciągnięte brwi i wygładzone zmarszczki tzw.kurze łapki.Ja podobnie jak elkak64 nie uważam tego zabiegu jako nieprzyjemny czy bolesny a efekt przy tak małej ingerencji powalający!!!! polecam pozdrawiam Mirka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka46
Hej hej mam 45 lat i podciagnieta cala twarz :) Strasznie balam sie typowego liftingu wiec zaczelam szukac innej metody , nie moglam juz zaakceptowac swojego wygladu, palenie fajek zrobilo co swoje.Zaczelam odwiedzac gabinety kosmetyczne ale to tylko byl fajny relaks stalych efektow nie widzialam . Znalazlam w necie dr.Gumkowskiego i umowilam sie na wizyte zrobil na mnie dobre wrazenie ,pomyslalam O.K nie boje sie facet budzi zaufanie i zdecydowalam sie na zabieg. Nie wiedzialam jak to bedzie wiec wzielam 2tyg. urlopu troche przesadzilam . Pierwszy zabieg mialam zrobiona gore a po tygodniu reszta .Zabieg nie boli ,ale pozniej czuje sie dosc mocne ciągniecie efekt fajny, widoczny zaraz po zabiegu ale taki koncowy -staly po miesiacu jestem bardzo zadowolona :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajra
Witam Panie, od mojego zabiegu minelo juz prawie 8 tygodni i tez jestem zadowolona z efektu. Juz nic nie boli ani nie ciagnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwka65
Halo...a ile ten zabieg kosztuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
2 500zł każda część twarzowa czyli ( policzki, powieki, szyja ect)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
dzięki dziewczyny-dzięki wam zdecydowałam się na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
cześć.Ja już po zabiegu.Robiłam policzki i przeszczepiałam tłuszcz w okolice twarzy.Dziś 6 dzień po zabiegu-narazie jestem opuchnięta i mam siniaki,ale efekt jest-większe usta,wydatniejsze policzki i bruzdy między nosem a ustami zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, Podnosilam policzki metoda Serdeva doslownie wczoraj. Wlasciwie nie czuje bolu - biore leki przeciwbolowe, ale za to twarz wyglada troche jak zombie: since pod oczami i w miejscach nakluc, twarz spuchnieta...na razie trudno to ocenic ale efekt nie wyglada zbyt naturalnie - przynajmniej na razie. OCzywisci lekarz twierdzi ze musimy zaczekac z ocena wiec cierpliwie czekam. .. Moja kolezanka robila ta metoda podnoszenie posladkow - bolalo ja strasznie, nawet po operacji mimo znieczulenia nie mogla sie ruszyc na lozku - ponoc boli tak przez tydzien albo dwa i przeciwolowe nie pomagaja niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Ja już tydzień po zabiegu met.Serdeva.Nadal odczuwam ból i jestem na lekach przeciwbólowych.Ponoć efekt widoczny po miesiącu.Teraz się obawiam czy nie będzie jakiś powikłań bo nadal bardzo boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajra
Witam Panie, ja juz jestem po zabiegu prawie 3 miesiace i jest super. Buzia wyglada bardzo naturalnie i ladnie. Centiro pewnie masz tez ograniczna mimike twarzy i to troche potrwa ale minie. Ja nie moglam sie smiac tak okolo trzech tygodni. Tez mialam podnoszone policzki. Teraz jak dotkne to wyczuwam miejsca przyczepienia nici ale nie jest to widoczne. W maju ide na kontrole i mam zamiar zrobic cos ze zmarszczkami mimicznymi pod oczami moze Doktor wymysli cos fajnego. Opisze i podziele sie wrazeniami. Pozdrawiam serdecznie Hajra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
cześć Hajro-dobrze że sie odezwałaś.Muszę przyznać ze decyzję o zabiegu podjęłam głównie dzięki Tobie.Twoje wypowiedzi na ten temat były wyczerpujące tak,że nawet doktora nie pytałam o szczegóły.Mam pytanie do Ciebie -jak długo bolały Ciebie miejca wprowadzenia nitek.Ja trochę obawiam się bo u mnie już tydzień po zabiegu i nadal bardzo boli,nadal jestem na tabletkach.Ja chyba inaczej miałam podciągane policzki-u mnie nitki biegną od skroni do tyłu głowy-we włosach-tak więc mam je chyba mocowane w czaszce-nadal silny ból przy uśmiechu,kaszlu.Wydaje mi się ze wtedy te szwy sie luzują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a mozna ta metada rowniez obwisle piersi wymodelowac by nie byly zwiotczale ??? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
ponoć można.Była na konsultacji dziewczyna ,która była po zabiegu podnoszenia i powiększania piersi.Była bardzo zadowolona z efektu.Jej zabieg składał się z 2-ch etapów.Etap 1-to założenie nitek a po 3 miesiącach etap 2-chyba silikony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podziwiam was dziewczyny, ze sie na cos takiego zdecydowalyscie. A mam pytanie: w jaki sposob te nici przeprowadza sie przez skore? bo to mnie zastanawia! I czy nie lepsze bylyby zlote nici, jesli juz ktos koniecznie chce sobie jakies nici wprowadzac. Bo ja osobiscie jesli juz wolalabym laser..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajra
Witaj Kasiu 1973 te miejsca bolaly dlugo ale nie az tak bardzo zebym musiala brac prochy. Nie jetsem teraz w stanie powiedziec ile dokladnie to trwalo ale na zabiegi do kosmetyczki zaczelam chodzic w polowie marca czyli 6 tygodni po zabiegu, wczesniej nie dalam sie dotknac. Pamietaj prosze, ze ja mialam jeszcze bolacy nos (nadal boli ale nos dochodzi do siebie okolo6 miesiecy). Co do samych nici to one troche ograniczaly ale nie bylo to bardzo uciazaliwe. Ja mam jedna nitke w brodzie i dlugo nie moglam odchylic glowy do tylu ale teraz robie to bez problemu a broda jest na wlasciwym miejscu. Reszta tez nie opadla wiec mysle, ze jest ok. Tak dla polepszenia humoru dodam, ze trafilam do nowej kosmetyczki i ona nawet nie zorientowala sie, ze mialam taki lifting zrobiony a dziewczyna jest bardzo dobra kosmetyczka. Calosc wyglada bardzo naturalnie i nic nuz nie bola ani tez nie ciagna :) chetnie odpowiem na pytania o ile sa jeszcze jakies moj adres kahlon@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
dzieki za informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hajra czy ty tam jeszcze jestes? Napisz mi cos o tym co czulas na policzkach. Ja mam nitki w pliczkach w ksztalcie V i mija 3 dzien od zabiegu. Niestety wygladam jak chomik - mam dwie buly zamiast pliczkow przy czym przy lewej jest wieksza, potem jakby dolek i znow spuchniecie pod okiem. Nici ciagna strasznie - mam twarz maske. Nie wiem czy te policzki jakos jeszcze sie "wchlonal" bo naprawde wyglada to nienaturalnie jak u chomika. A moze za mocno mi je podciagnal? Pod podciagnietymi policzkami widac lekkie dolki w miejscu gdzie jest pociagnieta nic. Powoli sie wyrownuje ale bardzo sie boje efektu koncowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamustra
Mówiłam że boli!!! Boli jak cholera!!! Ale pocieszam wszystkim ostateczny zabieg jest absolutnie inny od poczatkowego. Zapewne nei chce Wam sie czytać moich pierwszych postów, ale ja mało że wyglądałam jak azjata to jeszcze miałam fałdy nad brwiami i dziury. nici ciagnęły sie dośc długo, jak kichałam to mysłałam ze pękną! To co teraz macie to głównie opuchnięcia i to minie! Oby inne efekty nie minęły! U mnie efektu nie ma - doktor obiecał darmową poprawkę, ale do tej pory sie nie zdecydowałam bo tak sie boje tego bólu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamustra
Centrino!!! NIE BÓJ się tych dziur, chomiczków i ciagnięć! naprawdę wszytsko minie! Spokojnie! Ale potrzebujesz około 3 tygodni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hajra
Witam ponownie, jestem jestem tylko nie mialam czasu. Ja pozabiegu moglam grac w hororze bez charakteryzacji. Mialam zlamany nos i cala buzie w siniakach i spuchnieta dlatego ciezko jest mi powiedziec co bylo efektem samych nici a co powodowal nos. Calosc wygladala przerazajaco ale to trwalo jakies 5-7 dni wiem bo po tygodniu pojechalam do sklepu i nie wzbudzalam sensacji. Bylam troche zolta i spuchnieta, mialam czerwone powieki ale dalo sie wyjsc. No na randke sie nie nadawalam ale po 7 dniach juz nie straszylam. To uczucie ciagnieca na policzkach i w brodzie troche trwalo. Nie moglam sie smiac i dlugo balam sie kichac ale dalo sie przezyc. Ja po 9 dniach wrocilam do pracy i wygladalam normalnie. No nos mialam spuchniety ale nos to mnie troche boli do dziasiaj. Tak jak napisalam wczesniej ja jestem zadowolona z efektu i bardzo fajnie sie czuje. Pozdrawiam serdecznie i zycze milego weekendu. H.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemakeup
do kamasutry myślę o tym aby zrobić sobie tą metodą brwi, pisałaś wcześniej że ci się zrobiło jakieś zgrubienie nad brwią w miejscu mocowania nici do okostnej, czy ono ci znikło, czy nadal jest widoczne?? Jak długo ci się to zgrubienie utrzymywało? możesz ruszać brwiami normalnie?? Ja liczę na bardzo delikatny efekt, lekkie uniesienie powieki w kąciku zewnętrznym nic więcej i dlatego się zastanawiam czy rzeczywiście nie masz żadnego efektu czy jest po prostu twoim zdaniem zbyt delikatny. I ostatnia sprawa :) , czy to wygląda naturalnie, czy widać że się coś robiło z brwiami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Niestety zgrubienie pozostało. Tyle tylko że nie jest widoczne gołym okiem a wyczuwalne podczas dotyku (nawet kosmetyczka zwróciła na nie uwage podczas regulacji brwi). Na jednym oku mam mniejsze prawie nie wyczuwalne a na drugim wielkości ziarnka grochu. To że efekt sie nie udał świadczy fakt że doktor zaproponował mi poprawkę. Myślę że w twoim przypadku mozesz to robić bez obaw, ja mam naprawdę spore fałdy na powiekach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Brwiami ruszam spokojnie, żadnych efektu napięć itp Ale ja juz jestem pół roku po zabiegu więc nici sie rozpuściły!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny Mija prawie 2 tyg od zabiegu a "chomik' na jednym policzku jest nadal a do tego wglebienia w miejscu naklucia tez zostaly... jeden policzek wyglada ok ale drugi nie... Rany zaczekam moze jeszcze tydzien i jak sie nic nie zmieni to chyba bede musiala je wyciagnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Centrio co u Ciebie?Jak policzki.Mi ból ustąpił ale dopiero po 3 tyg.A efekt-minimalny.Znikła opuchlizna-znikł efekt.Ktos juz na forum pisał ze tez tak miał. Hajro czy jesteś zadowolona z korekcji nosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I love makeup
Do Kamasutry bardzo ci dziękuję za informację, trochę się zmartwiłam tym zgrubieniem więc się zastanowię nad tą operacją Do kasia 1973 z opisów które zamieściłaś wcześniej wydaje mi się że ty miałaś podciągane partie skroni a nie same policzki (jak się robi nitki w policzkach to się nie zakłada nitek od skroni do tyłu głowy tylko formie takiego trójkąta na policzkach) ja miałam robione zarówno policzki i nitki były założone dokładnie tak samo jak opisała wcześniej Hajra jak i skronie gdzie nitki szły właśnie od skroni do tyły głowy. Jeśli chodzi o efekt i ból: w przypadku policzków uważam że efekt jest bardzo fajny i cały czas mi się utrzymuje, a ból nie był jakiś strasznie dokuczliwy, spokojnie mogłam robić makijaż itp., natomiast skronie bolały po prostu strasznie i długo, podobnie jak u ciebie ponad 2 tygodnie i szczerze powiedziawszy też nie widzę żadnego efektu, nie zrobiłabym raczej drugi raz tego. Oprócz tego robiłam też dolne partie twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×