Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseni

metoda Serdeva nowoczesne modelowanie twarzy

Polecane posty

Gość kasia1973
Dzięki za opisanie swojego zabiegu.dolne części twarzy?A gdzie te nitki miały by iść?Nie słyszałam.Mi doktor obiecał poprawkę na nitki skroniowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
kasia 1973 kasiu a o co chodzi z tym tłuszczykiem co to sobie go przeszczepiałaś? opisz na czym polega zabieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekipa Feelbeauty. eu
Poszukujemy Osób chętnych zostania Moderatorami. Mających wiedzę,doświadczenie po zabiegowe ale również potrafiących być neutralnymi w swoich wypowiedziach. Chętnych zapraszamy do zgłaszania się na portal@feelbeauty.eu z hasłem Moderator. Dziedziny: chirurgia plastyczna, medycyna estetyczna, stomatologia estetyczna, okulistyka kontaktowa, bariatria, ginekologia i ortopedia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Hej.Przeszczepiałam w okolice ust.Opuchnięcia po zabiegu straszne.A efekt taki sobie .Zabieg trzeba powtórzyć po jakimś czasie.Opuchlzna zeszła a efekty-takie sobie.Moim zadaniem-kwas h.lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
zabieg polega na znieczuleniu biodra>Lekarz pobiera taką długą rurką tłuszcz.-nakłada go na gaze ,a następnie nabiera w strzykawkę i wstrzykuje w okolice twarzy.Zabieg bolesny bo robiony jes bez znieczulenia (okolice twarzy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Kamasutro jak tam u Ciebie nitki Serdeva?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhsjadA
Jak ja nie lubię tej nachalności salonu Afrodyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hduhsjadA
Jakie ta kobieta ma bruzdy, kurcze.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Kasia 1973 No u mnie nie ma efektów, powieki jak wisiały tak wiszą. Lekarz obiecał poprawę, ale po pierwsze boje sie bólu, po drugie muszę wygospodarowac tak ze 4-5 dni wolnego bo przez tyle wyglądałam co najmniej nie naturalnie. Zostały mi zgrubienia przy brwiach, które potrafia zabolec np jak mocniej wycieram twarz ręcznikiem. Jak ja sie ciesze że się od razu nie zdecydowałam na policzki, chociaz efekt jaki pokazaywał lekarz przed lustrem kusił. No ale jak czytamy na forum - nie ma reguły. Co jeszce ewentualnie można zrobić z obwisłymi policzkami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziewczyny ktore mialy nitki od skroni czy mialysci duzo siniakow..... i gdzie dokladnie nitki przebiegaja......czy jest to miej wiecej od rogu oka w tyl glowy jakos tak.......? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Po nitkach skroniowych nie było żadnego siniaka ,nie było nawet opuchnięcia u mnie.Jednak przez kilka godz.wyglądałam jak azjata-ukośne oczy.nitki są wprowadzane za uchem,tuż na linii włosów i biegną 3-4 cm w tył głowy(są we włosach).Tak więc widać tylko małe strupki przez 3-4 dni ale można zakryć je włosami.Do Kamasutry-zdecydowałaś się na poprawkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kasia 1973 Bardzo dziekuje Ci za odpowiedz...........a czy te oczy azjatki to dlugo sie utrzymywaly i czy nadal jest taki efekt jak chcialas. Rozumiem ze nie chcialas wygladac jak japonka ale troche skosnie chcialas miec prawda? Wspominalas takze ze bardzo Cie bolala mam nadzieje ze juz przestalo czy tez nadal jestes na tabletkach pozdrowienia:)))) bebe77

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1973
Do bebe. oczy skośne to efekt chwilowy -kilka godz.Zabieg miał na celu podciągnięcie nadmiaru skóry .już 6 tyg.po zabiegu i nic nie boli ale efektu brak.Doktor obiecał poprawkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwm
calkiem interesujaca opcja sa nici hialuronowe - czytalyscie? Zistal juz ten temat tutaj na forum zalozony. Zawsze to naturalna substancja tylko podana w inny sposob, efekt podobno utrzymuje sie do dwoch lat czyli podobnie jak nici serdeva...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tam robilam plastyke
powiek,mam efekt trwaly ,slicznie wyciete nadmiary skory na powiekach ,zadnej niedomykalnosci o jakiej tu pisala huhuhu.Blizn i zadnych sladow nie mam,ale robilam operacje kilka lat temu.Zaplacilam" az" 1300 zl za korekte powiek.Jak czytam o nowej metodzie gdzie sa jakies dziury,sciagniecia,nierownosci itp to ciesze sie,ze te pare lat wstecz nie slyszalam o takiej metodzie i nie skusilam sie na cos takiego majac na dzien dziesiejszy pelna satysfakcje z korekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie robiłaś plastykę powiek, dobrze wiedzieć na przyszłość który lekarz robi zabiegi dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Kasia1973 tak zdecydowałam sie i zrobiłam. Ból był straszny jak za pierwszym razem, ale teraz mocno naszprycowałam się lekami więc przezyłam. Na efekt czekam bo brwi mam jeszcze mocno napuchniete i niestety opuchlizna zeszła na powieki więc miałam szparki a nie oczy. Wzięlam 3 dni wolnego + weekend. 4-5 dni to taki okres rekonwalescencji. Tym razem nie mam sińców, nie mam fałd zciagnięcia skóry ( no może maleńkie) ale zgrubienia masakra. Z doświadczenia wiem że trzeba poczekać 2-3 tygodnie. Więc czekam dam znać po tym czasie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sesja fotograficzna
Zgłoś się na profesjonalną sesje fotograficzną do Bartka Wardziaka www.wardziak.pl w Warszawie. Pod okiem stylistów, makijażystów przejdź przemianę i uwierz, że jesteś Piękną Kobietą. Prosimy o nadsyłanie swoich zdjęć na bartekwardziak@feelbeauty.eu dwie fotografie ukazujące Twoja twarz i całą sylwetkę. Prosimy podać wiek, dokładne wymiary. Prosimy o branie udziału nie tylko pewne siebie Kobietki, ale przede wszystkim Panie, które wmawiają sobie jak bardzo są nieatrakcyjne. Udowodnimy jak mocno się mylisz!!! Więcej tutaj: http://www.feelbeauty.eu/articles/show/id/144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kamasutro, Czy moge Cie spytac jak dokladnie biegna Twoje nitki dzieki bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamasutro, czy moge Cie spytac jak biegna Twoje nitki pozdrawiam bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta samam kamasutra
Hej Bebe :) Mam nacięcie na skroni ( w miejscu kończenia sie brwi) + pod brwią - środek. Mocowanie na łuku brwiowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kamasutro:) Dzieki bardzo za ten opis, teraz moge sobie lepiej wyobrazic:) Mam nadzieje ze juz Cie mniej boli i efekt tym razem dobry Do Dziewczyn ogolnie:) Mam jeszce jedno pytanie: czy myslicie ze miejsca wprowadzania tych nitek sa scisle okreslone czy mozna roznie je wprowadzac odpowiednio do indywidualnych potrzeb. pozdrowienia bebe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemakeup
Hej Kamasutro jak twoje brwi po poprawce ? Jesteś zadowolona ? Napisz coś bo my tu z niecierpliwością czekamy na twój komentarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
Dziewczyny! Z żalem stwierdzam że w moim przypadku pieniądze zostały wyrzucone w błoto!! Być może warto zaryzykować bo tak jak czytacie u niektórych się udaje. W moim przypadku metoda nie sprawdziła sie!!!! Jak patrze teraz na te fałdy na moich oczach to mi sie płakac chce, nie wiem co gorsze te małe oczka które miałam wcześniej czy to co mam teraz. mam żal do doktora poniewaz powinien ocenić ilość fałdy na oku i uczciwie powiedzieć że w moim wypadku tylko usunięcie operacyjne. Ale oczywiście lekarz będzie Was zapewniał że ta metoda jest najlepsza.... Niestety nie dla wszystkich! Trochę sie udało podnieść kąciki zewnętrzne, więc nie mam takiego smutnego wyglądu ale fałdy są obrzydliwe. Wcześńiej moja powieka leżała na rzęsach, teraz jest zrulowana tworzac fałde. tak wiec wydana kasa, cierpienie, zgrubienie na łuku + fałda! Jestem wkurzona na maxa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
jeżeli chcecie zobaczyć jak to u mnie wygląda, mogę podesłać zdjęcie przed, w trakcie i po. Ale ostrzegam moze zniechęcić. Powtórze jeszcze raz, uważam że metoda samam w sobie nie jest głupia, ale nie nadaje sie do wszystkich przypadków! Aha, zapytałam z czego te nici, lekarz twierdzi że są sztuczne i nie potrafi mi wymienić dokładnego składu bo nie pamieta i za bardzo tez go to nie interesuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilovemakeup
To ja bym bardzo poprosiła o zdjęcia :) ilovemakeup@gazeta.pl , kamasutra może to się jeszcze zmieni, dopiero niedawno zrobiłaś tę poprawkę, a co lekarz na tą fałdę powiedział jak mu pokazałaś ?? Najbardziej się boję tych zgrubień na brwiach, bo rzeczywiście one zostają na okostnej, u mnie też zostały ale mam je we włosach to nie widać a jednak na brwiach może być trochę widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Kamasutro bardzo prosze rowniez o przeslanie zdjec jak bys mnogla.......pozdrowienia.bebe magadaduda@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj kamasatru tez prosze przeslij mi te zdjecia na amajewska14@wp.pl Dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta sama kamasutra
dziewczyny wysłałam wam fotki, teraz na forum napiszice czy przesadzam co do efektów. I czy majac taki pogląd zdecydowałybyscie sie na ten zabieg? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anziel3
do ta sama kamasutra Czytam ten wątek od początku bo bardzo interesuje sie tamatem. Jesli możesz przeslij mi proszę zielona333@interia.eu Pozdrawiam wszystkie panie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×