Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kseni

metoda Serdeva nowoczesne modelowanie twarzy

Polecane posty

Gość waldi plastyk
Żal mi Was dziewczyny. Ta metoda to WIELKA LIPA !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość waldi plastyk
Jestem chirurgiem ,posiadam klinikę chirurgii plastycznej .Drogie Panie,jak chcecie informacji na temat skutecznych zabiegów, to prosze o pytania.Chetnie odpowiem. Pozdrawiam. e-mail ( vita-derm@o2.pl )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dok Gumkowski NIE JEST chirurgiem plastycznym wiece o tym? on nie ma specjalizacji w chirurgi plast. Jego pacjentką była H.Bakuła ta malarka z która tak źle sie obszedł.Ja bym do niego za cholere nie poszła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lekarz wykonujacy ten zabieg
chyba nie musi byc chirurgiem plastykiem,sam zabieg wydaje sie byc super jesli chodzi o podniesienie opadajacych policzkow,ciekawe czy to jest to samo co happy lift? Robia go w IQ medica,ale kosztuje wiecej niz 2500 zl,Co do Bakuly to do konca nie wiadomo na 100 % czyja wina ,juz samo to.ze zrobila operacje plast,nie u chirurga plastyka świadczy o niej a lekarz jakim prawem ja wykonal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynyczy ktoras miala
ta metoda podciagniete policzki? Jesli tak bardzo prosze o opinie czy jest to metoda bezpieczna?Nigdy wczesniej o niej nie slyszalam i nie ma o tym zbyt wielu informacji,chyba nie jest az tak bardzo popularna.Sama bym chetnie skorzystala z takiego zabiegu ale troche sie boje nigdzie nie znalazlam nic na temat skutkow ubocznych,poniewaz jest to u nas nowosc dlatego tym bardziej powinnysmy wymieniac opinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A moze by tak pojechac bezposrednio do Serdeva? Przynajmniej zrobilby jak nalezy, bo w koncu to on przeprowadza szkolenia i to jego metoda. A swoja droga zastanawiam sie, czy m sie rozni ta metoda od Happy Lift u Chomickiej. Happy lift u niej kosztuje 6000zl. Sporo w porownaniu z metoda serdeva. A jak w jednej tak i w drugiej stosowane sa nici rozpuszczalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary 8765
Wedlug mnie ta metoda jesli rzeczywiscie jest bezpieczna to jest faktycznie super ale jaka mamy pewnosc.ze po jakims czasie cos nie zacznie sie dziac ze skora.Jakos wieksze zaufanie mam do tego happy liftu.bo o tym duzo pisza,podobno metoda Serdeva to inne nici .Rzeczywiscie jest duzo tansza od happy liftu,a czy ten Serdev to Bulgar?Tez niewiadomo co by bylo gdyby zabieg sie nie udal trzebaby jechac z reklamacja do Bulgarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, W piątek zrobiłam sobie podniesienie powiek metodą Serdeva. Miałam małe oczy.Powiem,że nie spodziewałam się ,że będzie aż taki rewelacyjny efekt zaraz po zabiegu miałam większe oczy.Zabieg praktycznie bezbolesny jedyne co poczułam to ukucie igły ze środkiem znieczulającym.Zabieg wykonałam w agklinik.zabieg wykonał doktor Adam Gumkowski.Bardzo polecam efekt powalający, duża zmiana w wyglądzie twarzy na plus.Około 8 godzin po zabiegu wziełam przeciwbólowy bo lekko zaczeła mnie boleć głowa.Dziś mam lekko opuchnięte powieki ale nie przeszkodziło mi to w pójściu do pracy.Nie słuchajcie się jeśli ktoś wam mówi że boli tragedia, twarz napuchnięta dobrze wykonany zabieg to gwarancja sukcesu - przetestowałam to na własnej skórze:) Didi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To b. dobrze że jesteś zadowolona.Wciąż sie dziwię że kobiety poddają sie zabiegom u dok.Gumkowskiego.Po tej aferze z Bakułą ja bym sie bała.Nie twierdzę że jest beznadziejnym lekarzem,ale wolałabym żeby moją twarzą zajmował sie ktoś kto ma specjalizację w plastyce lub estetyce a nie jest tylko chirurgiem. I mam wrażenie czytając tutaj wypowiedzi forumowiczek że najważniejsza jest tu kasa,a nie zadowolenie pacjętki. Przecież efekt zależy od staniu skóry przed zabiegiem,i lekarz powinien o tym uprzedzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed zrobiebniem zabiegu bardzo dobrze sprawdzam wykonawców zabiegów na moim ciele.Wiele moich kolezanek poddało się przeróżnym operacjom u doktora Gumkowskiego i wszystkie są bardzo bardzo zadowolone z wyników.Powiem wiecej też słyszałam o tej aferze z p.Bakuła i zaskocze Cie sprawdziłam sprawę i z tego co wiem to nie doktor popełnił błąd a pacjentka w przedmiocie zaleceń pooperacyjnych.Słyszałam ponadto , że podobno Sąd również stanął na takim stanowisku. Może jak się cała ta sprawa skończy prawomocnie to doktor bedzie chciał podzielić się tym z całym światem:) i wkoncu utrze nosa tym wszystkim oszczercom. W Polsce mamy wielu znanych chirurgów plastycznych, którzy poopełnili znacznie więcej nieudanych operacji a doktorowi Gumkowskiemu zarzuca sie tylko p.Bakułę (choć nie zna się szczegółów i prawdy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz,,zarzuca sie tylko Bakułę,,-jak piszesz, bo po tej aferze żadna znana osoba do niego nie poszła.A dlatego było o tym głośno ,bo ona to nagłośniła gdyż miała taką możliwość ,będąc w miarę znaną osobom. Zgadza sie inni chirurdzy też popełniają błędy.Ale jeżeli miałabym wybrać jaki lekarz ma mi np.zrobić lifting-z specjalizacją w chirurgi plastycznej czy nie, to wybacz ale odpowiedz jest chyba oczywista. Aby zdobyć tę specjalizację trzeba odbyć szereg staży specjalizacyjnych w różnych akredytowanych ośrodkach w całej Polsce, wykonać kilkaset zabiegów z zakresu chirurgii rekonstrukcyjnej takich jak operacje wad wrodzonych u dzieci, rekonstrukcje pourazowe i po po zabiegach onkologicznych- rekonstrukcje nosa, uszu, piersi itp. oraz zdać kilku etapowy egzamin specjalizacyjny. Poza tym lekarzowi zawsze najlepiej zrzucić winę na pacjenta ,że niby nie stosował sie do zalecień pooperacyjnych,baju,baju..... Jak nie wiesz to sobie poczytaj w Angorze artykuły,,Polski pacjent,, gdzie są opisywane oczywiste błedy lekarskie a lekarze,jak zawsze nie mają sobie nic do zarzucenia. Zresztą nie wiem do jakich zaleceń nie stosowała sie Bakuła skoro nos po operacji z jednej strony ma zupełnie inny niż z drugiej.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że co nie napisze i tak twoja opinia będzie negatywna.Ja i moi znajomi jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów pracy pana doktora Gumkowskiego. Nie wiesz ile znanych osób operował,gdyż prawie żadna znana osoba się do tego nie przyzna a lekarza obowiązuje tajemnica.Co do p.Bakuły to trzymaj jej stronę najważniejsze,że Sąd stoi po przeciwnej (a to coś chyba znaczy).Po za tym nikogo nie można oczerniać dopóki nie zostanie skazanym prawomocnym wyrokiem Sądu.Zachowujesz się nieuczciwie szkalując nazwisko lekarza, który ci nic nie zrobił to bardzo nie etyczne.Po za tym nie wybrałabym lekarza jeśli nie widziałabym efektów jego pracy.Wiesz lub nie ale zabieg wykonany przez doktora jest naprawdę zniewalający mam w końcu duże oczy tak jak chciałam i to jest dla mnie najważniejsze. Pozdrawiam, Didi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wydaje mi sięże niepotrzebnie
sie tak bardzo klocicie.To,ze nieuda sie lekarzowi jeden zabieg jeszcze o niczym nie swiadczy.Bakula wiedziala.ze dr Gumkowski nie jest chirurgiem plastykiem po co wiec decydowala sie na operację u n iego.Poza tym zabieg metodą serdeva nie jest operacją plastyczną więc tym bardziej moze wykonywac go ktos kto nie jest chirurgiem plastykiem tak jak np wypelniacze itp wykonują tylko dermatolodzy,i nikt sie temu nie dziwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Didi Po pierwsze: Ty chyba nie czytasz dokładnie tego co piszę......a gdzie ja tu go szkaluję i oczerniam??????? Piszę o faktach autentycznych o tym że nie ma specjalizacji i że Bakuła podała go do sądu, wiec gdzie tu jest oczernianie??? chyba nie rozumiesz tego pojęcia- to są fakty niestety.Po prostu nie masz juz rozsądnych argumentów to piszesz cokolwiek żeby pisać..... A niby skąd ty wiesz ile znanych osób on operował,jesteś jedną z nich?jak sama wspomniałaś nikt sie tym nie chwali...zaprzeczasz sama sobie kobieto. Zresztą wcześniej napisałam że nie twierdze że jest złym lekarzem,wiec czytaj ze zrozumieniem. Skąd wiesz po jakiej stronie jest sąd??? Mam nieodparte wrażenie że jak na jego (tylko) pacjentke wiesz o rzeczach o których nie miałabyś możliwości wiedzieć(po jakiej stronie jest sąd....)czyżbyś.....domyśl się sama co mam na myśli....... Po drugie: Z tego co czytałam o Bakule to to że nie jest plastykiem dowiedziała sie dopiero potem, już po zabiegu.Nie zapytała wcześniej lekarza o to, poszła do niego zachęcona wynikiem jakiegoś zabiegu swojej znajomej. Mnie samej gdybym nie miała pojecia o chirurgii plastycznej, nie czytała na forach,,nie przyszłoby do głowy że można po prostu wykonywać oper.plastyczne nie mając specjalizacji,a co za tym pytać o to. Pisząc o specjalizacji mam na myśli wszystkie zabiegi jakie wykonuje ten lekarz a nie tylko tą metodę do której rzeczywiście nie trzeba mieć specjalizacji.To ostatnie zdanie kieruję do osoby która zaczęła post słowami,,Wydaje mi sie......,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak widać Kamasutra
też nie jest zadowolona z efektów pracy pana doktora, a więc nie jest on takim super fachowcem jakby chciano zasugerować.Nawet z tą metodą niezbyt sobie radzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Didi
czy decydujac sie na ten zabieg wiedzialas cos wiecej na jego temat ponad to co pisza na stronie tego gabinetu.w ktorym go wykonuja,Mnie dziwi fakt.ze tak malo klinik go wykonuje i tak niewiele o nim pisza.Patrzylam np.na str,amerykanskie i nie znalazlam zadnego lekarza.ktoryby go mial w swojej ofercie.Napisz jak dokladnie wygladal zabieg,czy lekarz mowil o ewentualnych skutkach ubocznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adriana1 wiesz co nie wiem ile ci płaca za to że piszesz o tych pseudo faktach ale napewno dużo patrząc po zaciętości.Pisząc na ten temat rozumiem ,ze ty też jesteś niezadowolona z zabiegu u doktora bo inaczej sądzę że normalna inteligentna dziewczyna nie pisałaby takich bzdur z taką zaciętoscią I determinacją no chyba ,że ci za to płacą.Pamietaj jedno ,że zło które wyrządzasz drugiej osobie wróci do Ciebie z podwójną siłą - WIĘC BARDZO CI WSPÓŁCZUJE. W kwestii zabiegu (do pozostałych): Nie poszłam do pierwszego lepszego gabinetu jak wspomniałam wcześniej wiele moich koleżanek korzystało z usług kliniki.Widziałam efekty na ich twarzach i ciałach więc nie bałam się zaryzykować.W kwestii podniesienia powiek doktor mnie wyczerpująco poinformował o przebiegu zabiegu i nastepstwach.Poinformował mnie ,ze po kilku dniach od zabiegu troche powieki opadną nie będa tak napiete jak zaraz po zabiegu.Zabieg jest krótki prawie bezbolesny.2 nakłócia w odpowiednich miejscach pomiędzy okiem a brwią i przeciągnięcie nitki.Zabieg jest nie tylko upiększajacy ale również zdrowotny, gdyż wieczorami miałam bardzo zmeczone oczy bo powieka górna kładła mi się na dolnej powodując efekt zmeczonych oczu teraz tego nie ma.Dziewczyny nie słuchajcie opinii negatywnych i pozytywnych zawsze możecie umówić się na wizytę u doktora obejrzeć zdjęcia i wszystkiego się dowiedzieć (wizyta do niczego nie zobowiązuje a będziecie mogłe same ocenić sytuacje). Pozdrawiam Didi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,ponad 6000postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj moja droga zaczynasz przeginać! Od razu po przeczytaniu Twojego posta miałam wrażenie że po prostu jesteś osobą w której interesie jest aby ,,biznes doktora sie kręcił,, no ale tego nie pisałam. A Tobie ile za pisanie tych pochlebnych opinii płacą??O jakich ty pseudo faktach mówisz?Drugi raz Ci napiszę CZYTAJ ZE ZROZUMIENIEM ! Mam Ci tu wkleić linki do artykułów na necie o tej sprawie z Gumkowskim?? Widać że to u Ciebie z inteligencją nie jest najlepiej.... Współczuć to ja jednie mogę Tobie, drugi raz tu napiszę, bo widzę że nie pojmujesz tego co piszę NIE MASZ RZECZOWYCH ARGUMENTÓW NA FAKTY JAKIE PODAJE wiec piszesz jakieś bzdury o współczuciu.A czego ty mi współczujesz? Współczuć to ja mogę jedynie Tobie,bo z tego co widzę z inteligencją u Ciebie jest krucho. Gumkowski nie ma specjalizacji-tak czy nie? pseudo fakt? Ma sprawę w sądzie o błąd w sztuce lekarskiej-tak czy nie?pseudo fakt? Jak sama widzisz piszę o faktach,a z tego co widzę polemika z osobą o tak ograniczonych horyzontach rzeczywiście nie ma sensu.Acha jestem ciekawa komu ,,zło wyrządziłam,,-wg Twoich słów,przestrzegając być może osoby nie zorientowane w temacie ,żeby zanim poddadzą sie inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej powinni zapytać lekarza czy ma specjalizację,(pisze tu o innych zabiegach u tego lekarza). Nigdy nie byłam pacjentką tego lekarza,mieszkam w dużym mieście,gdzie jest wielu lekarzy,nie muszę jechać do stolicy na zabiegi.Ale gdybym była,to wierz mi,napisałabym o tym,bo niby czemu nie miałabym napisać? Po to są właśnie takie fora aby dzielić sie opiniami o lekarzach i dokonywać właściwych wyborów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo adriana 1
nareszcie ktoś sensowny i obiektywny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Haira
Witam Panie, 29 stycznia zrobilam sobie nos (operacja), podnioslam policzki i brode metoda Serdeva. Zgadzam sie, ze boli i jest sie opuchnietym. Bol nie jest taki straszny ale fajnie tez nie jest. Jestem zolto-zelono-fioletowa na twarzy i nadal troche opuchnieta. Generalnie calosc zaczyna fajnie wygladac chociaz mam jedno ale. Mam podniesiona brode, zeby profil (z nowym nosem) byl ladniejszy ale tak calkiem bezbolesnie to ja glowy odgiac do tylu nie moge. Ciekawe czy nic zbyt krotka czy moze tak to jest na poczatku. Ide na konsultacje w poniedzialek 8 lutego to sie dowiem o co chodzi. Mam tych nici wpietych calkiem sporo: dwie w nosie, 4 na policzkach i jedna w brodzie. Doktor sie postaral i umiesci je rowno. Nie wiem czy polecac Pania taki lifting czy nie ale u mnie wyglada ok i ja czuje sie z taka zmieniana buzia calkiem dobrze. Co do Pana Gumkowskiego to dla mnie jest ok nie mam duzego doswiadczenia z chirurgia estetyczna bo to byl moj pierwszy tak inwazyjny zabieg. Wczesniej zrobilam jeden botoks pd oczami w Afrodyta medispa i tez bylo ok. Botoks robil mi dokror Jadczak i rozniez tego Pana moge polecic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny tak naprawdę tutaj można wszystko napisać.....Każdy może wejść,napisać prawdę lub nie,i tak nie można tego sprawdzić,i nie wiem czy do końca można się tym sugerować..... Ja jestem zalogowana na innym forum od 5 lat wiec mam już(myślę)rozeznanie w lekarzach plastykach, estetykach. Tam dziewczyny jak robią zabiegi opisują je (zresztą tak jak tutaj) z tym że często wklejają zdjęcia do wątków i można zobaczyc efekty pracy doktorków. Są tez ogólne galerie i mozna sobie pooglądać w zależności jaki ,kogo, zabieg interesuje,fotki. Jeżeli z tego co tu wyczytałam ta metodą Serdeva zajmuje sie na razie jeden lekarz w Polsce(poszukam jeszcze na ten temat w necie) to póki co ta metoda nie dla mnie.Idę w strone wypełniaczy,albo innych metod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haira napisz mi jak to masz 2 nici w nosie skoro nos operowałaś a nie modelowałaś metodą Serdeva ?(jeżeli coś takiego można w ogóle robić z nosem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mary 9876
Haira,napisz w jaki sposob podciaga policzki,czy efekt jest widoczny od razu? Czy pozniej nic nie stanie sie z twarza? Czy te nitki wszywa na srodku policzkow czy blizej uszu?Bardzo cie prosze napisz,bo sama sie nad tym zabiegiem zastanawiam,myslę,ze efekt jest spektakularny,Czy mowil ci lekarz jak dlugo efekt zabiegu sie uyrzymuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do adriana1 o ile dobrze mi się wydaje to forum jest dla tych osób, które mogą się podzielić własnym doświadczeniem lub zdobyć niezbędne informacje jak wygląda zabieg a ty tylko (chyba z nudów) wypisujesz bzdury.Ostatni raz pisze bo nie mam tyle czasu co ty ,aby w dawać się z tobą w polemikę.Nie piszesz ,że zrobiłaś sobie to czy owo tylko wałkujesz monotematycznie sprawę z Bakułą.Zapisz się na inne forum bo to dotyczy dzieleniem się informacji na podstawie autopsji ale podejrzewam ,ze znam powód poprastu cię na to nie stać albo się nic nie da już zrobić skoro tylko siedzisz i zajmujesz się wypisywaniem tego wszystkiego - godne pożałowania ale radziłabym ci wymyśleć już coś innego bo ,,Bakuła'' już się wszystkim znudziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Ja też wykonałam zabieg u doktora Gumkowskiego powiększania ust oraz lifting brwi i mogę Pana polecić.Fachowa opieka oraz wyczerpujące informacje co do zabiegu. Powiem ci didi,że też nie rozumiem adriany1 jaki ma w tym cel wszystkich się czepia i nic nie wnosi konstruktywnego - co ta lasko tu robi?????!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Didi Żałosna kobieto wiedziałam ze uderzysz w ten ton hehe tzn. że powiesz iż chyba mi sie nudzi i nie mam co robić skoro siedzę tu i piszę.Otóż oświecę Cie,jestem chora,leżę w łóżku i mam dużo czasu,a robię co chcę i wybacz,nie ty bedziesz mi pisała co mam robić ok??Co do 1 zarzutu WŁAŚNIE DZIELĘ SIE SWOIM DOŚWIADCZENIEM no ale widzę ze tego też nie załapałaś..... Dalej nie czytasz ze zrozumieniem....napisałam że jestem na innym forum dotyczącym właśnie takich zabiegów a jak nie widzisz to staram się coś dowiedzieć o tej metodzie i czekam na info od osób które wiedzą kto ,poza Twoim ULUBIEŃCEM ,wykonuje takie zabiegi.O cholera widzę że jesteś jasnowidzącą,ale przy tym mało rozumną.....bo jak pomyślisz to może dojdziesz do wniosku że bez sensu jest czytanie o zabiegach jeżeli nie można sobie na nie pozwolić. Tak wiec jak widzisz dalej używasz głupich argumentów po to żeby mi tylko ,,dowalić,,nic nie mających i nie wnoszących do całej tej sprawy.Godną pożałowania niestety ale jesteś ty.Ja przynajmniej umiem bronić swojego zdania a ty przyparta do muru,możesz jedynie komuś naubliżać,bo jak widzę w inny sposób nie umiesz sie z kimś zmierzyć,jesteś zwyczajnie śmieszna.Zaczęłaś pierwsza od inwektyw w moim kierunku.,wiec masz co chciałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia ,mam pytanko,jakich wszystkich sie czepiam??czytałaś dokładnie to forum? masz na myśli że Didi to wszyscy? a jeżeli uważasz że pisząc o braku specjalizacji u dok.Gumkowskiego i jego błędzie w sztuce lekarskiej to info nic nie wnoszące to sorki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Sonia za wsparcie niezły dekiel z tej laski , wiesz laska zbiera informacje gdzie dobrze zrobić zabieg a przy okazji cały czas oczernia doktora G - niezła ściema ale daj spokój z polemiką z nią nie ma sensu zresztą i tak będziesz za mało inteligentna więc szkoda energii nie nasz poziom hehehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×