Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alicja 12345

Ilośc partnerów seskualnych??Statystyka

Polecane posty

Gość do goha_3miasto
nie kazdy jest w stanie przebolec, ze jego kobieta spala z kilkoma z facetami, jesli sam spal z mniejsza liczba kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli ktoś chce się związać z dziewicą, to powinien wybrać kobietę nie starszą niż 18-letnią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Nie ma już 18letnich dziewic, są tylko w bajkach i wyobrażeniach rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
to ja wole byc starym kawalerem niz miec zone niedziewice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
To nim bądź i czekaj na cud:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
po co mi dziewczyna, ktora miala wielu partnerow, skoro przy takiej bym nie byl szczesliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Nie ważne ilu miała partnerów...ważne jaka to kobieta... Kobiety często maja tak, że przez seks chcą odnaleźć miłość i w ten sposób utrzymac przy sobie faceta....to bład Ale...nie można ich skreslac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
a jak uprawiala seks bez milosci? a jak ktos jest prawiczkiem to tez nie powinien takiej odrzucac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
mam 33 lata a facetów około 40 szt ...wszystkie to przelotne numerki lub powtórzone. Było to do wieku 19 lat od 11 lat jestem mężatką z dzieckiem bez jakiejkolwiek zdrady :) Swoje wyszalałam i niczego nie żałuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
Kobiety czasem na sile szukaja milosci i zatracaja sie w seksie..wynika to z ich psychiki...z doswiadczen z dziecinstwa itd...nic nie dzieje sie bez przyczyny...nie wiem czy tak przyjemnie kochac sie z dziewica...z tego co pamietam to mialam problemy przy rozdziewiczaniu...wejsc nie chcial:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
a jakby mnie jako chlopaka po prostu bolala przeszlosc dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
a skoro piszecie o rozdziewiczaniu to miałam 16 lat w 1 klasie liceum poznałam na wyjeździe klasowym chłopaka i poszłam z nim do hotelu gdzie miał lokum bo pracował nad morzem. Rozdziewiczył mnie wtedy a ja tego nie zapomne do końca życia było cudownie może dlatego że wyglądał jak mój ideał mężczyzny i tak cudownie do mnie podszedł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stara dupa__
35 lat/18 parterów/ 4 związki..reszta to czytsy sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
To po prostu nie pytaj o jej przeszlosc...moj partner powiedzial mi ze nie chce wiedziec co robilam wczesniej ilu mialam partnerow itd...liczy sie co jest teraz...carpe diem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
ale twoj chlopak pewnie sam nie byl prawiczkiem. ilu w ogole mialas partnerow? ja sobie nie wyobrazam siebie w zwiazku z dziewczyna, ktory uprawiala seks, ktory nie byl z milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
aha - 5. przeczytalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasetka 1988
MAM 21 lat, miałam 5 partnerów, ten jest 5, miejmy nadzieje ze ostatni.... Straciłam dziewictwo w wieku 16 lat...byłam zakochana..nie żałuje...w człowieku to jest piękne ze kieruje sie popedem i emocjami:):):) A moj facet nie jest prawiczkiem...mial 5 przede mna..ale nie pytam kto to byl...wazne co jest teraz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam22 i 6 partnerow za soba ostatni to juz chyba 'ten' .napisze ze byl prawiczkiem kiedy zaciagnelam go do lozka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
najwyzej bede po nocach plakal do poduszki, ze moja przyszla dziewczyna nie byla dziewica i az wyc mi sie bedzie chcialo z tego powodu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeeee
20lat -9facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sasetka 1988
do tic-tac: a nie przeszkadzalo ci, ze on byl prawiczkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
No ja do wszystkich tak ogólnie choć nie wiem czy nie było więcej. Było minęło i doświadczona jestem i żadnego z nich nie żałuje było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do pozieśka
ciekawe czy twoj maz bedzie zadowolony z tego, ze mialas wielu partnerow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 21 lat i jeden
facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość śWIĘTA PRAWDA
sasetka 1988 Nie ważne ilu miała partnerów...ważne jaka to kobieta... Kobiety często maja tak, że przez seks chcą odnaleźć miłość i w ten sposób utrzymac przy sobie faceta....to bład Ale...nie można ich skreslac.. sasetka 1988 Kobiety czasem na sile szukaja milosci i zatracaja sie w seksie..wynika to z ich psychiki...z doswiadczen z dziecinstwa itd...nic nie dzieje sie bez przyczyny...nie wiem czy tak przyjemnie kochac sie z dziewica...z tego co pamietam to mialam problemy przy rozdziewiczaniu...wejsc nie chcial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
Ale ja nie urodziłam się tylko dla męza ...zanim go poznałam miałam swoje życie i nic jemu do tego. On o tym wie o szczegóły nie pyta ale ma świadomość ze byłam w innym swiecie bez związku i zobowiązań więc dlaczego nie korzystać ? innych nie krzywdziłam.A jak mam mężula to jestem wierna od 11 lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pozieśka
śWIĘTA PRAWDA - słyszałaś kiedyś o normalnym bzykaniu ? Czy dla Ciebie to wszystko to tylko dowartościowanie ? Sex to sex bzykasz się bo lubisz a jutro zapominasz jak się nazywał ...takie zwykłe wyuzdanie. Gorszy Ciebie to ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święta prawda
Seks to seks...ale kobiety przez seks szukaja milosci....dlatego daja poniesc sie emocjom i pożądaniu:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×