Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

tia, tia był :) i chciał by jeszcze nie raz być...może i by obaczyć ten wschodzik słoneczka (zarezerwowany na "specjalną" okazję).... przyznaję schronisko przednie...a spać tam niepowtarzalne wrażenia - zwłaszcza jak się wichura w nocy rozpoczyna...to nawet we własnych kościach a nie tylko w drewnie dookolnym czuje:)/...ale i mniejsze górki i schroniska są miłe dla oka:)...choćby dtaka Maria Śnieżna:) mmmm:)...o albo taki ... http://www.youtube.com/watch?v=N3lt5n4bCtY ... ...dla fantazji dobry...hihi, już wyobrażam sobie co by wstawiła Delfinka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
W rzeczy samej pikny zachód słonca🌻 ej! Gniewko Ty wiezs ze ja mam skłonności żeby wszystko do siebie brac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, tia byłem, ale nie na wszystkicch z tych miejsc :) i chciał by jeszcze nie raz być...może i by obaczyć ten wschodzik słoneczka (zarezerwowany na "specjalną" okazję).... przyznaję schronisko przednie...a spać tam niepowtarzalne wrażenia - zwłaszcza jak się wichura w nocy rozpoczyna...to nawet we własnych kościach a nie tylko w drewnie dookolnym czuje:)/...ale i mniejsze górki i schroniska są miłe dla oka:)...choćby dtaka Maria Śnieżna:) mmmm:)...o albo taki ... http://www.youtube.com/watch?v=N3lt5n4bCtY ... ...dla fantazji dobry...hihi, już wyobrażam sobie co by wstawiła Delfinka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tia, tia byłem, ale nie na wszystkicch z tych miejsc :) i chciał by jeszcze nie raz być...może i by obaczyć ten wschodzik słoneczka (zarezerwowany na "specjalną" okazję).... przyznaję schronisko przednie...a spać tam niepowtarzalne wrażenia - zwłaszcza jak się wichura w nocy rozpoczyna...to nawet we własnych kościach a nie tylko w drewnie dookolnym czuje:)/...ale i mniejsze górki i schroniska są miłe dla oka:)...choćby dtaka Maria Śnieżna:) mmmm:)...o albo taki ... http://www.youtube.com/watch?v=N3lt5n4bCtY ... ...dla fantazji dobry...hihi, już wyobrażam sobie co by wstawiła Delfinka - :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam
Moją nienawiść ubrałam dzisiaj w obojętność Założyłam maskę znieczulenia i trwam w bezruchu Twarz wystawiłam słońcu licząc na skrawek zrozumienia Myśli kłębią się pod czaszką szukając wyjścia z sytuacji Wyjścia , którego nie ma Ty masz swojego Boga, który zbiera Twoje cierpienia Ja mam serce , które zbyt mocno czuje, zbyt mocno pragnie Wybawienia Odkupienia Wyzwolenia... Fakt piękny.....ja do tego widzę ten wiersz....moje osobiste odczucia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie tam
Gniewko Tysobie za dużo nie wyobrażaj...ale chciałbyś zobaczyc małego Gniewka na szczycie.....hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brać do siebie?....hmmm, można wiele rzeczy i odczuć...to weź jeszcze kilka...i ty Delfinko..ociupinkę radości, szczyptę szczęścia...dużą porcyjkę humorku...a może i czegoś więcej :)... marzeń spełnionych i odwzajemnionych ...takich ze snu dla siebie skrywanych i tego :)... http://www.youtube.com/watch?v=lhkWaQ_VXfg ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodam jeszcze:D coś o nas.... Czuję Twoje ciepło, zbliżasz się powłóczystym krokiem. Jesteś coraz bliżej. Twój zapach niczym deszcz feromonów. Podchodzisz bliżej, dotykasz moich włosów, całujesz. A ja czuję jak gdyby motyl muskał skrzydełkami moje gorące wargi. Twoja ręka obejmuje mnie coraz mocniej. Przesuwasz dłoń delikatnie głaszcząc moje plecy. Wydaje się ona byś płatkiem róży sunącym po miękkiej tafli przejrzystego źródełka Próbuję poznać kazdy centymetr Twojego ciała. Dotykam, przytulam, głaszczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że Odważysz sie, moja skóra już to wie, każda tkanka spragniona Twojego dotyku. Wiedzą o tym moje piersi rozbujane Twoim oddechem jak fale Bałtyku. Czuje to moje serce, które milknie przy Twoim spojrzeniu Odważysz sie i wezmiesz moje gorące ciało w swoje spragnione dłonie. Oślepiony zapachem palców splecionych zaczniesz biec Już dziś, już teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) czekaj czkkawka mi przejdzie:)...oj dziewuchy potraficie zaskoczyć:) :) :) o rajusku Delfinko, a powiedz mi jak myślisz ;)... wiesz ;) ale "na tym" szczycie potrzeba byłoby jeszcze jednej osoby...tej najważniejszej...Ukochanego Kwiatuszka;) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powoli będę umykał:-);-) bo idzie noc👄 a Kiedy przychodzi noc. Otwierasz drzwi do mego świata. Kiedy zapada zmrok, zjawiasz się. Jak najpiękniejszy sen. Utulasz . Kołyszesz. Pieścisz i całujesz. Twoje usta!!! Czuje Ich miękki dotyk Twoje dłonie!!!! Czuje Ich ciepło. Twoje ciało!!! Czuje Jego drżenie. Kiedy przychodzi świt. Znikasz !!! Żeby pojawić się Znowu, jak nadejdzie Noc!!! ...poznaj mape mego ciala...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki...tak po prostu...po ludzku...dzięki...byłem dziś trochę nie w sosie, a widzę żeś tym ostatnim...aleś mi uśmiechu przyprawiłą dziewucho ....dziękuję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Tobie i Wszystkim 🌻 Aniele Boży Stróżu mój, Ty zawsze przy nas stój, rano wieczór we dnie w nocy, bądż mej kochanej i mnie, ku pomocy strzeż duszy i ciała jej i mojego, doprowadż nas do Królestwa Wiecznego. Amen. A do Ciebie kochana mam prośbę:-) Pocałuj proszę mą duszę na dobranoc ją pocałuj szczęśliwa w sny wyruszę na łódce z liścia łopianu pocałunkiem wiatry sprowadź by zadęły tchnieniem ciszy w Twych źrenicach chcę dryfować śnić oddechem co kołysze przytul proszę moje serce otul wspomnień fragmentami nocą gwiazdy tęsknie szepczą ścielą szafir z lampionami sen się skrapla, gdzieś nad ziemią złotym deszczem spadnie w dół tam odpłynę białą mewą by w Twym sercu zasnąć już👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×