Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

podeszła niewiasta do Jezusa, dotknęła go i powiedziała , Drogi Jezu uzdrowiłeś mnie. Nie, ja odrzekł Jezus, twoja wiara Cię uzdrowiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co przyjacielska rada.....wyluzuj...zacznij zachowywać sie normalnie ...bo zaczyna się to robić męczące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz lubie żarty ....ale nie idiotyzm...dlaczego robisz z siebie błazna...kręci Cię to ....tylko widzisz na te twoje błazeństwa już żadna nie leci ...chyba ,że ma podobne myśli do twoich......mnie możesz z tej listy wykreślić.....Andrzejku idą święta nie chcę Ci robić przykrości nie zmuszaj mnie do tego......jężeli czytasz uważnie to wszystko co tu wrzucam to chyba powinieneś wiedzieć ,że nie nadajemy na tych samych falach.....chociaż Hakuna kiedyś myslała,że tak......widzisz musiałam Cie rozszyfrować i o dziwo nie chce mi się wierzyć,że to........uff bo za dużo powiem.....zapewniam Cię jeszcze Cię zaskoczę.....oczywiście nie wyznaniem miłosnym nie nie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maleńka miłość Do naszych serc, do wszystkich serc uśpionych dziś zabrzmiał dzwon, już człowiek obudzony. Bo nadszedł czas i Dziecię się zrodziło, a razem z Nim Maleńka przyszła Miłość. Maleńka Miłość w żłobie śpi, Maleńka Miłość przy Matce Świętej; dziś cała ziemia i niebo lśni dla tej Miłości Maleńkiej. Porzućmy zło, przestańmy złem się bawić i czystą łzą spróbujmy serce zbawić. Już nadszedł czas, już Dziecię się zbudziło, a razem z Nim Maleńka przyszła Miłość. Maleńka Miłość zbawi świat, Maleńką Miłość chrońmy z lękiem; dziś ziemia drży i niebo drży od tej Miłości Maleńkiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakuna Sloneczko coś dla CIE znalazlam.... Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodził Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodził Bedzies w biołyk portkak i w cuzecce chodził I mioł na mój dusik z piórkiem kapelusik Hej kolęda, kolęda ! A kie se podrośnies Jezusicku słodki Pokozemy Tobie ka rosnom siarotki I biołe leluje, ka oreł króluje Hej kolęda, kolęda ! Dobrze ześ sie Jezu pod Giewontem zrodził Bedzies w biołyk portkak i w cuzecce chodził I mioł na mój dusik z piórkiem kapelusik Hej kolęda, kolęda ! A kie se podrośnies Jezusicku słodki Pokozemy Tobie ka rosnom siarotki I biołe leluje, ka oreł króluje Hej kolęda, kolęda !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest taka noc, na którą człowiek czeka i za którą tęskni. Jest taki wyjątkowy wieczór w roku, gdy wszyscy obecni gromadzą się przy wspólnym stole, Jest taki wieczór, gdy gasną spory, znika nienawiść... Wieczór, gdy łamiemy opłatek, składamy życzenia... To noc wyjątkowa... Jedyna... Niepowtarzalna... Noc Bożego Narodzenia.. A ja .? Zaczarowana magią Świąt stanę samotnie pod rozgwieżdżonym niebem i patrząc na spadające płatki śniegu pomyślę o ludziach, których noszę w sercu gdziekolwiek są ... Życzę Wam własnego skrawka nieba, zadumy nad płomieniem świecy, odpoczynku i zwolnienia oddechu, nabrania dystansu do tego co wokół, chwil roziskrzonych światłem betlejemskiej gwiazdy, dźwiękami kolędy, zapachem jodły i wspomnieniami. Życzę Świąt spędzonych w gronie najbliższych, w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości. i rodzinnego ciepła Życzę wam ,by w sercach waszych nigdy nie zasnuła się nic smutku http://zdjecia.nurka.pl/images/media8.mojageneracja.pl-oioprtueyq-mediumk0siet5648291c354894b06076.jpg http://zdjecia.nurka.pl/images/id.joe.pl-sub-images-pictures-a9720b165238d046bd68d0b2bf88a2e1-th2.gif DOBRANOC🌼👄🌼❤️[:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modlitwa.🌻 Jestem Synem Boga, całkowitym, uzdrowionym i doskonałym, jaśniejącym w odzwierciedleniu Jego Miłości.We mnie uświęcone jest Jego stworzenie i zagwarantowane życie wieczne.We mnie miłość jest uczyniona doskonałą, lęk niemożliwy, a radość ustanowiona bez przeciwieństwa.Ja jestem świętym domem Samego Boga.Ja jestem Niebem, gdzie zamieszkuje Jego Miłość.Ja jestem Jego świętą Bezgrzesznością, albowiem w mojej czystości spoczywa Jego własna. Amen. Trwale i wytrwale, Dziękuję Tobie Dobry Boże,że PRZYPROWADZIŁEŚ przed me oblicze Tą piękną ,zgrabną,inteligentna,pachnąca kwiatem lotosu,pełną czaru słodką, moją połówkę,której serduszko słyszę u siebie,a KTÓRĄ KOCHAM OD ZAWSZE. W imię Ojca i Syna I Ducha Świętego .Amen. Ojcze nasz, któryś jest w niebie, modlę się do Ciebie, pozwól spotkać mą połówkę, abym także mógł być w niebie, święć się imię Twoje; przyjdź królestwo Twoje; bądź wola Twoja jako w niebie tak i na ziemi; chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj; i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom; i nie wódź nas na pokuszenie; ale nas zbaw od złego. Albowiem Twoje jest Królestwo potęga, i chwała na wieki wieków.🌻 http://www.youtube.com/watch?v=1li8qX5shac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Jest taki dzień w którym gasna wszystkie spory...... Dzień dobry🌻 O mój Jezu przebacznam nasze grzechy zachowaj nas od ognia piekilnego zaprowadz Wszystkie dusze do nieba i dopomóż szczególnie tym którzy najbardziej potrzebuja Twojego miłosierdzia. Amen.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×