Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

mącić?:-) pamiętaj jeśli marzę o szczęściu, to z myślą byś Ty była szczęśliwa... wtedy I ja ja będę:)🌻👄może tak być?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba lapie o co chodzi
smecic kochanie, s mnie sie zjadlo:D hm... na swoj infantylny sposob jestem szczesliwa. ba usmiecham sie do ludzi bo zalezy mi na tym, zeby, no wlasnie odnosili wrazenie:):) ze moje zycie to raj.:) nie martw sie i zajmij sie swoim szczesciem? pocaluj nim znikne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opowiem Tobie bajkę.:-) Był taki jeden co co chwila wchodził do wody i krzyczał ratuuuuuuunku toneeeeeee ludzie wskakiwali do wody a on mówił sorka to był żarcik,:D za,któryś razem naprawdę zaczął tonoć, lecz już nikt do wody nie wskoczył;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyku mam pytanie
jak czesto sie spowiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyzyku mam pytanie
nie wiem czy ty wiesz ze wobec boga jestes zaslubiony zonie po grob, ty zas sie chwalisz wolnym zwiazkiem a to grzech! i jeszcze przykazania wklejasz! stary zberezniku :Da tfuuu:o bardzo pokretna ta twoja filozofia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10 lat temu,gdy żona ode mnie odeszła do innego, poszedłem do spowiedzi, kapłan powiedział . masz się za nią modlić i za nią czekać, z inną nie wolno Tobie być bo to grzech, znalazłem wyjście;-) spowiadam się bez pośredników, i czekam na reformę kościoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem przeslanie rozumiem
przepraszam, ale dziwi mnie, ze niektorzy wciaz nie rozumieja o co chodzi:D chyba nie jestem jedyna,ktora wie jak powinno brzmiec motto przewodnie jak nie chce mi sie zamykac kompa😭 lubie to zycie w przestrzeni:classic_cool: lapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem wiem przeslanie rozumiem
lupsss :classic_cool: macham palcem, nie rozwodz sie nad soba, skup sie na innych, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem ludzie młodzi pobierają się patrząc oczami a nie sercem,dlatego często dochodzi do pomyłek, a Pan Bóg powiedział ,że na ziemi mamy szukać miłości.a nie zgryzoty na całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lotto nie wygrasz
wiec nie podam zadnej wez sie wiec za jakas prace a nie na innych zerowac;) i dlaczego takie oszczerstwa wypisujesz na zone ze odeszla????! zona by sie lewa reka przezegnala gdyby zobaczyla co tutaj wypisujesz:) szukac milosci w wieku 60 lat? modlitwa modlitwa modlitwa rozaniec modlitwa msza do czestochowy pojechacalbo do lichenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAKUNAA MATATAA
Niektórym to widze powodzi sie ........ macie ludzi od pracy czy jak??? ;) pozdrawiam i 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w lotto nie wygrasz
Hakuna przekrety oszustwa kretactwa maja krotkie nogi potem jest jedynie placz, zal ze sie nie udaje i jakie nieszczescie straszne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×