Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

mam:) Hakónia, mam:) a raczej patrząc na zegarek miałem;).... a i na ciacho pyszniutkie zapraszam:) http://media.wydawnictwowam.com/img/anastazja/ser_kokos_orzech_398.jpg ...a i dziękuję już i sam spóźnione wam wszystkim ślę... a Tobie w szczególności Hakóniu i Tobie Delfi też http://www.swiatkwiatow.pl/foto/sasanka-sasanki-pulsatilla_2661.jpg dzięki stokrotne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewko🌻 Ty wariacie:) ja stąpam!!! :) z głową w chmurach ale! po ziemi mocno stąpam! Bardzo Ci dziękuje że jestaeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu śliczności ty moje:) Delfinkusie:) 🌻 🌻 🌻 moc dla was! oj, ale słuchajcie miałem ostatnio moc wrażeń bbo przebadłem w dzicz taką, że nawet netu ni telewizji nie było;) i wiecie co nawet się cieszę:) bo i książki ze sobą zabrałem, a za wszystkie media to mi albo wietrzyska, albo słońce, albo burze robiły z ptakami ćwierkającymi tak ślicznie, że uchh!:) ale nie uwierzycie jak cudne synogarlice za mną latały...dotąd widziałem je malutkie, ale te to wielkie jak moje ramię:)...dobra, trochę koloryzuję, ale co tam:)...ale z jednym na pewno nie będe ubarwiał jednej nocy było niezwykle cudnie....wyobraźcie sobie, iż sutawiłem aparat, szykujac się na piękne gwiazd oglądanie...baa, ale to co ujrzałem przeszło moje najśmielsze pojęcie...:)...no bo poiwedzcie kwiatuchy jak może wschodzić ten placek nocny, hę:)...pewnie na srebrno co?...no na codzień na pewno:)...ale tamtej nocy był tak pięknie czerwony, a gwiazdy dodatkowo lśniły w tle będąc...ech można byłoby wpaść w romantyczny nastrój...oj ale i wam też by sie spodobało....bo i w żeczułce mozna nożynki sobie potrzymać patrząc na piekno średniowiecznych zamków:)...a dla tych którzy lubuja sie w klimatach zachodzącecgo słońca i grodzisko p. Konopnickiej by się znalazło...hmmm, z tyloma kwiatuchami...że i dla tego jednego serducha by starczyło:).... raz jeszcze po 🌻...🌻...dla każdej z was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko kochana!!! oczom nie wierzę!!! Gnieeeewkoooo Tyś to??? :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poproszę o fotunię różowego księżyca:) słońce widziałam ale księżyc??????? wkręcasz:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a baa:) jak mi się uda:) aHakónia no wiesz co...wkręcać kwiatuchya..:)... wierzaj mi na słowo do dziś dech mi zaparlo... postaram się ale powolutku,dziś dopiero cudem wróciłem, a wyobraź sobie, że i tak całą dróżkę na stojaka:) uff...nie narzekam bo ponoć słyszałem że się nasza kolej kłócić zaczyna:) zresztą i tak nie nadążam z rozpakowywaniem, a tu jeszcze zdjęć przegrywanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie cieplutko:) Hakuniu sory,ale trochę mnie pokręciło i musiałam się wykurować:) Gniewko dzięki za 🌻....piszesz,że wypoczywałeś w urokliwym miejscu,popieram Hakunię...pokaż fotki:)ja od połowy czerwca jadę na kurację do Kołobrzegu,czas podreperować swoje kości:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewuniuńkuuu a gdzie Ty kotka swojego zostawiasz jak się w te wojaże wypuszczasz??? A księżyc choć pomarańczowy fakt! wrażenie nie ziemskie robi... że o naturalnym jego magnetyzmie nie wspomne! zazdraszczam Ci :) A po czemu Ty mnie od śliczności epitetujesz jak na oczy nie widział mnie HA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hakónka toż przeca każden wie że w gwiazdeczki są li wyłącznie skromną namiastką dziewczęcych iskierek lśniących pięknem:) a jeśli tak to czasem nie w niebo się patrzeć trzeba, a szukać takich dwu, wyjątkowych co dla świecić będą swym blaskiem tylko dla wybranego serca:) a skąd wiem, to chyba się domyślasz?;) wystarczy spojrzeć w niebo...każda z was ma tam swoją gwiazdkę;) którą oddaje temu jednemu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wygląda na to że osiągnęłam nie chlubną specjalizację w zadawaniu pytań nie wygdnych... Nooo tak mam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×