Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Tu sei l'acqua che mi disseta goccia dopo goccia il mio cuore si rigenera con il tuo amore tu sei il sole e io il girasole che si volta sempre verso di te

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaak
Jesteś wodą, która odświeża mnie kropla po kropli serca regeneruje w miłości jesteś słońce i słonecznik, zawsze zwracam się do Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Matkos kochanos niemożliwos!!! :) A któż to tak pięknie włoskim włada! :) pomarańczowemu translatorowi dzięki za przekład:) Gniewuniuńkos 🌻 co z Tobą chłopaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz Hakónia naszło mnie na poetykę;) a podczytując sobie nie omieszkałem i tu wkleić ich mniesz wycinków:) Choć tłumaczenia mogą być różne, ale wydaje mi się, że zbliżone może być to:) Jesteś niczym woda która kropla po kropli odświeża me serce odnawiając swą miłością Jesteś niczym słońce a ja niczym kwiat zawsze obracający się w twą stronę Jestem jak kwiat w twych dłoniach przepełniony wdzięcznością za twą miłość. Dla mnie jesteś źródłem życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo to piękne jest! Piszesz że wkleiłeś to i tu.. A gdzie jeszcze występujesz wklejaczku? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chociaż raz chciałbym, żeby ten net działał poprawnie...ale cóż zrobić z tą bezprzewodówką:) a odpowiadając na twe zapytanie...na facebooku, znalazłem ciekawy dział i z domorosłą poetyką i inną róznistą rymowanką:) m.in. książki czy love poems:) no ale przede wszystkim me wspaniałe żagle...hmm, ta piękna Cutty Sark;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko kochanaaa ledwieee prosta kobieta nauczyła się poruszać po internecie a tu jakieś face coś tam i te ukochanej naszej Delfinki Garnki jakieś i miliony innych czarów! Nie nadaje się do tych czasów. Zwyczajnie po ludzku se wysiadam. Nie mniej jednak BARKA w moim sercu pozostanie for ewer! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)Witajcie po przerwie.....🌻 wpadam na chwilkę się przywitać.....nie myślcie,że zapomniałam o Was .Hakuniu nie rób z siebie nieudacznika....wszystko jest proste,jeżeli radzisz sobie tutaj poradzisz sobie na Garnku:)ZOBACZYSZ http://www.garnek.pl/ Gniewko widzę,ze jesteś na facebooku,ja również gdzieś tam się plączę,jednak tam bywam rzadziej z braku czasu:) aha przejeżdżałam przez twój ukochany Ciechanów:) Milego popołudnia 🌻👄do miłego zobaczenia(muszę wrócić do rzeczywistości....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×