Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

O nie!!! :):) prawie jednocześnie wysłaliśmy wiadomości....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast każden wtajemniczony :) wie iż Ty Gniewuniuńkuniu:):):)jesteś mistrzem odpowiedzi wymijających... you now..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakóniu dzięki Ci wielkie:) a komplement mej kraso - muchy przyjmę z wdzięcznością, bo niedługo mi się ona przyda:) zresztą wychodzę z założenia, że najlepiej być sobą...choć to czasem trudne tu w rozmówkach netkowych:)... i rozumiesz po części, że czasem lepiej jest widzieć lub słyszeć swego rozmówcę;) a tak pozostaje nam o nim wyobrażenie kształtowane przez słowa, które nam pozostawia... i chyba jest w tym trochę magii... bo na codzień oceniamy ludzi po zewnętrznych ich oznakach...czy mają ładne oczka, włoski, nóżki...itd...wybacz rozmażenie;)...a chyba liczy się ich wnętrze bardziej, które można poznać w rozmowie:) a wierzaj mi komplementów wartaś bo łatwo poznać dobroć bijącą z twych słów;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lewituje od słodkości:):):):) Gniewko dziękuje Ci bardzo przepięknie a miłym słowem odwdzięczyć się Tobie pośpieszam! Zacne to zawżdy mieć drucha takiego co uśmiech wywoła i mars niknie z czoła:) 🌻 UWAGA! DELFINKA🌻 specjalnie dla CIEBIE!http://www.youtube.com/watch?v=diBLJ6gDLG0 🌻 nie wiem jak Ty kochana ale ja go lubie http://www.youtube.com/watch?v=Bpbuqh12oj4🌻 a powiedz proszę już masz się lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gniewkooooooooooooooooooooooooo I"m sooooryyyy z całym szacunkiem do wszelkiego stworzenia........ FUJ!!!!!!!!!! wybacz proszę ale wyygląda na to że nie mam problemu w byciu sobą jak coś mi jest FUJ!!! to bezwzględnie czy to w realu czy tutaj. Kocham wszelką faunę oraz florę (wymiękam na widok kwitnących drzew....) kocham ludzi aleee FUJ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hakónia spokojnie, to był tylko przykład...czułości zwierzątek:) a że filmik mi się spodobał, ot i tyle:) no ale musisz przyznać, że jak z psiakiem przydarzy się bawić i po no sie maźnie....to wiadomo skąd powiedzonko a pies...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):) skoro tak to ja odpuszczam:):) i :):):):) pyszczek nadstawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech ta wasza przekora:)... a masz ci za to 🌼 ale Hakóniu nie obraź się... wiesz, iż Cię lubię, zwłaszcza komplementami obsypywać...ale całuska chciałbym zachować dla serduszka które z moim kiedyś może się złączy... ech rozmażyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przekora??????????? znam taką jedną:\ ALE! siedzimy tu prawie razem i wyłącznie w duecie a sądziłam że się jakoś ostatnio dziwnie wciąż mijamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zloty w odlocie
watpie w Twoje watpienie, bo to, ze smiesz sadzisz juz traci spelulacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no niemal jak na małym rondzie;)... wiesz swoją drogą świat w słoneczne czasy jest cudny...ale gdy i deszczyk popaduje też ma swój urok...jest coś w nim magicznego;)... choćby kwiatuchy uginające się pod ciężarem kropelek;) mają całkiemm inną pociągającą barwę w momencie gdy z zachmur wygląda słoneczko:) hmmm....spacer wówczas jest intrygująco pięknym przeżyciem obojga...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbiciel :):) niech się ujawni a nie tak zza winkla luka;) ale że co???? że niby móóóóóój?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×