Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

............+.............

***************BARKA*******************

Polecane posty

Faktem jest,że przeczytałem wiele o różnych sektach ,religiach itp. pasjonuje mnie ten temat, lecz jestem osobą świecką. Zatem co masz na myśli z tym księdzem?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już jesteśmy w trakcie Apokalipsy. 666 Bestia to karta Visa, do której wszyscy się modlą, czyli do pieniędzy. VISA = 666 VI=6, S=6, A=6 VI - to rzymska szóstka S - w staroegipskim sześć A - sześć w sanskrycie tak jest przepowiedziane.Że ludzie będą mieli wybór na rękę lub czoło ten numer,Ci co ich nie przyjmą będą prześladowani.Ci co nie przyjmą tego znamienia pójdą w imię Chrystusa, Tutaj jest mowa o nasych NIP ie Peselu, bez którego nie można już nic załatwić. Prawda kochani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A według moich przemyśleń Biblia jest w wielu miejscach jest sfałszowana przez tak zwanych korektorów w dawnych czasach. Po pierwsze., To jest prawdziwa ewangelia. http://www.wegetarianie.pl/Article369.html Po drugie. Jezus miał kobietę o takich samych możliwościach sprawiania cudów jak On sam,ale ta prawda na tamte czasy była dla zawsze lubiących dominacje mężczyzn niewygodna. Dlatego ja wierzę i modlę się, lecz do Jezusa. Bez śladów krwi ,którą mają na swych ustach od jedzenia mięsa chrześcijanie. Po trzecie. Ten prawdziwy ostatni papież będzie normalnym mężczyzną żyjącym w miłości z jedną kobietą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:-);-) co tam u Was? Nadal pielęgnujecie swoje choroby niewłaściwym pokarmem by koncerny farmaceutyczne mogły na Was zbijać fortunę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cosmicsaibaba.com/pl/20100803.php Kosmiczny Sai Baba zapis z dnia 3.08.2010 r. w Moss ValeTo ja, Kosmiczny Sai Baba. Jest mi bardzo przyjemnie przebywać tutaj wśród was oraz wiedzieć, że jestem mile widziany. Dzisiaj chciałbym porozmawiać ... chciałbym porozmawiać o problemach mających miejsce na tej ziemi i o tym jak podczas ogądania waszej telewizji lub słuchania waszego radia czy czytania gazet odnosi się wrażenie, że problemy pojawiają się jeden za drugim. Jednak mogę was zapewnić, że te wszystkie rzeczy są jak energia, która zostaje uwolniona, by zrobić miejsce dla Nowego Świata. Nazywam to Nowym Światem, ponieważ na tej ziemi świadomość zostanie podniesiona, a gdy się to stanie, świadomość wszystkich ludzi na tej ziemi oraz Matki Ziemi staną się takie, że ochoczo uznają oni miłość Boga Stworzyciela. Przyrównywanie tego do problemów na Ziemi może wydać się dziwne, ale istnieje wiele energii... Jeśli spojrzycie na problem jak na energię, nie zwracając uwagi na powiązania i szczegóły, to jest to sposób na uwolnienie tej energii, która powstrzymuje was od przyjęcia nowej energii, która przybywa na tę Ziemię. Ta nowa energia, jak powiedziałem, oddziaływuje na każdego i na każdą żywą istotę ... podobnie jak na samą Ziemię. Ziemia zareaguje lepiej na nową energię niż reagowała w czasie ostatnich lat. Potrzeba więcej zrozumienia jak się nią zaopiekować. To nastąpi automatycznie, gdy świadomość Istot, włączając Ziemian, będzie wyższa... Będą wiedzieli i łatwo zrozumieją jak się Ziemią opiekować. I nie będzie więcej żadnych problemów. Mówię o tym dlatego, że chcę byście nie rozpaczali w związku z tym, o czym donosi się wszędzie na tej Ziemi. Bo w rzeczywistości jest to wyraz zmian, które już zachodzą. Jest to trudny proces ... to jak narodziny ... w najlepszym wypadku przebiegają ciężko ... lecz gdy te bóle przeminą, nowe dziecko narodzi się na tej Ziemi. Gdy mówię 'dziecko,' mam na myśli narodziny świadomości, która jednoczy wszystkich. Ludzie będą rozmawiali ze sobą z szacunkiem. Będą dbali o siebie nawzajem ... będą sobie pomagali bez oczekiwania czegokolwiek w zamian. Będzie im łatwo ... dużo łatwiej niż w przypadku pogrążenia w problemach, poniważ one w końcu znikną ... lub rozproszą się. Mam nadzieję, że jestem właściwie rozumiany, że nie ma żadnego powodu do strachu. Wszystkie zachodzące zmiany są potrzebne ludziom, by zrozumieli ... by wewnętrznie zrozumieli i współpracowali nad podnoszeniem świadomości na tej Ziemi, tak by wszystko przebiegało gładko. Ludzie będą podejmowali decyzje, które nie krzywdzą, nie ranią innych, ani nie szkodzą samej Ziemi. Mam nadzieję, że wyrażam się zrozumiale. My, ze Świata Światła, już działamy z tego miejsca. To właśnie stąd, ze Świata Światła, [wyniki tych działań] zostaną przeniesione na Ziemię [przekształcając ją] w żywy Świat Światła w Ziemskim Ciele. Dziękuję wam moje dzieci, dziękuję wam za pozwolenie na moje przyjście tego dnia. Ja Bóg, błogosławię was i dziękuję wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.cosmicsaibaba.com/pl/20090909.php Kosmiczny Sai Baba Zapis z dnia 9.09.2009 r. w Sydney Pozdrowienia. To jestem ja, Kosmiczny Sai Baba i jest mi naprawdę bardzo przyjemnie przebywać tutaj, wiedząc, że jestem mile widziany. Czuję to w waszych sercach. Łączę sie z wami wszystkimi w waszych sercach ponieważ jest to Źródło Tworzenia, które znajduje się w was, które pochodzi od Boga. Znajduje się ono we wszystkich. Każdy rodzi się z Boską miłością. Niektórzy tracą to połączenie i robią złe rzeczy, lecz mimo to są Boscy i łatwo im zawrócić, zmienić życie, sposób myślenia oraz postrzegania siebie i Boga. To jest dar to dar Chrystusowej Energii, która jest we wszystkich. Energia Chrystusowa to pole energetyczne pochodzenia Boskiego Boskie Światło. Pochadzi ona z Piątego Świata, do którego ta ziemia zmierza. Wszyscy podnoszą swoją świadomość, aby wejść w ten stan bytu w Piątym Świecie. Nie wierzcie, że nigdy dotąd tam nie byliście, gdyż byliście w podróży swej Duszy. Wasza wędrówka obecnie na ziemi odbywa się w Trójwymiarowym ciele. To jest życie ... gra ... doświadczenie ... uczenie się ... dzielenie ... opiekowanie ... przebywanie z innymi, by stwierdzić, że wszyscy ludzie na tej ziemi są tutaj po to, żeby pomagać sobie nawzajem. Ponieważ gdy się łączycie, energia rozprzestrzenia się. Na ziemi następuje podnoszenie świadomości. To samo dzieje się również z waszą matką waszą matką ziemią, która pielęgnuje was i opiekuje się wami. A pytanie „Gdzie byłbyś bez niej? powinno zrodzić w was wiele innych pytań. Bo przecież wasza dusza wchodzi do ciała na ziemi i odchodzi z niego. Jednak ona również poznaje Kosmiczne Światy i wchodzi w ciała innych ras Kosmosu. Częstotliwości tamtych Światów są różne. One istnieją w was, są częścią was i w rzeczywistości wnikają w waszą fizyczną istotę. Gdybyście więc zbadali to, znaleźlibyście wiele odpowiedzi, takich jak dlaczego reagujecie na coś w określony sposób podczas swej wędrowki tutaj na ziemi. Jesteście Wielowymiarowymi Istotami. Chciałbym, abyście o tym pomyśleli. Z całą pewnością nie jesteście tylko fizycznymi ziemskimi istotami. Posiadacie fizyczność w innych światach oraz doświadczyliście wielu form życia i ciał w różnych częstotliwościach, różnych wymiarach. Jak powiedziałem, jesteście Wielowymiarowi. I Stwórca jest waszym Źródłem. Wszyscy zostaliście pobłogosławieni Energią Chrystusową. Chciałbym, byście o tym pamiętali. Energię Chrystusową można opisać inaczej ... można powiedzieć, że jest ze Źródła i że pochodzi z Miłości. Pochodzi z Boskiej Uniwersalnej Miłości oraz przenika was i jest wam dana, byście mogli z niej czerpać, dzielić się nią między sobą, ze swoją rodziną, ze swoimi przyjaciółmi, z ludźmi, którym współczujecie, a nawet z ludźmi w innych częściach tej planety ... Dla Uniwersalnej Miłości nie istnieją żadne ograniczenia. Jest jej wokoło wystarczająco dużo dla wszystkich. Jedynie umysł może uznać, że jest to niemożliwe. Powtórzę, że chciałbym, byście myśleli o sobie jako o Boskich Istotach, pochodzących z Uniwersalnej Miłości i posiadających możliwości rozprzestrzeniania tej miłości bez ograniczeń. Myślę, że rozumiecie o czym mówię. To jest bardzo proste. Jeśli istnieją sprawy powodujące kontrowersje lub raniące, zamiast działać w złości możecie powstrzymać się do czasu aż się uspokoicie i przedyskutować cały problem, wyjaśniając wasz punkt widzenia i wysłuchując drugą stronę, tego co w tej sprawie myśli i jak czuje. Stwierdzicie, że nastąpiło nieporozumienie, albo ... Jeżeli nie ma nieporozumienia, a tylko mocne przekonanie różniące się bardzo od waszego, prosiłbym was o uszanowanie go. Szanujcie różnice między sobą ... Albowiem wszyscy jesteście braćmi i siostrami. Wszyscy jesteście istotami ziemskimi, jesteście tym samym. Nie ma powodu do walki i agresji lub wzajemnego gniewu. Wzywajcie Uniwersalną Miłość i pamiętajcie o potędze modlitwy. Możecie usiąść cicho i poprosić o pokierowanie lub wręcz o pomoc. Otrzymacie je niezwłocznie. Tylko od was zależy, czy dokonacie wyboru i zaczerpniecie z Uniwersalnej Miłości. Dziękuję wam moje dzieci. Dziękuję wam za to, że tu jesteście ... Ja Bóg, Błogosławię was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 Kosmiczny Sai Baba zapis z dnia 7.09.2010 r. w Moss Vale To ja, Kosmiczny Sai Baba. Jest mi bardzo przyjemnie być tutaj wśród was. Jak już wcześniej mówiłem w moich poprzednich przekazach, zachodzi na Ziemi wiele zmian i są one opisywane i relacjonowane przez wasze media. Niektórzy z was odczuwają te zmiany. Matka Ziemia kołysze się i trzęsie, a wy czujecie również tę energię. Wrażliwi ludzie na tej Ziemi doświadczają tej energii razem z Ziemią. Jednak naprawdę nie ma takiej potrzeby, ponieważ jeżeli modlą się za nią i przesyłają jej miłość, to nie muszą brać na siebie energii jej, że tak powiem, cierpienia. Mogą być wolni od tego, jeśli połączą się ze Światem Światła i ze Źródłem Wszelkiego Stworzenia. Prześlijcie Matce Ziemi miłość to jej pomoże. Świadomość na tej Ziemi podnosi się energia na tej Ziemi przechodzi do częstotliwości, która trochę ułatwi nadejście zmian łatwiej niż będzie to w przypadku tych, którzy nie rozumieją, co się z nią dzieje. Obecnie bardzo jest ważne, byście modlili się za Matkę Ziemię to jej naprawdę pomoże. Bowiem my, z Innych Światów, będziemy także w stanie jej pomagać jeśli nas wezwiecie. I oto właśnie prosimy was: cały czas wzywajcie nas, by wam pomóc w waszych zmianach w was i w zmianach, które zachodzą w obrębie Matki Ziemi. Każda osoba znajduje się w podróży mającej na celu połączenie się z tymi zmianami. Jest to bardzo indywidualna droga dla każdego na tej Ziemi, więc, jeśli mogę, zachęcam was do modlitwy za wszystkich ludzi na tej Ziemi lecz nie do prób porządkowania na własną rękę jak być powinno lub nie powinno. Pozwólcie zrobić to Bogu ze Źródła. Podróż na tej Ziemi w obecnym czasie jest już zapisana indywidualnie dla każdego. Mam nadzieję, że wyrażam się jasno. To nie jest czas sądu, jak niektórzy mogą pomyśleć. Jest to czas zmiany, to czas przejścia to ma się wydarzyć. Nie jest to czymś, co ludzkość lub sama Ziemia sprowadziła na siebie to miało się wydarzyć. W obrębie słońca, w jądrze słońc, które istnieją, następuje harmonizowanie poprzez zewnętrzny świat ze Źródłem Wszystkiego. To zharmonizowanie przyniesie zmiany na tej Ziemi. Jednak zmiany te będą mniejsze jeśli wszyscy na tej Ziemi będą się modlić modlić o łagodne zmiany z miłością oraz dbać o potrzebujących. Nie bierzcie na siebie decyzji o tym kto powinien, a kto nie powinien to nie jest wasza rola. Rolą Pracowników Światła, którymi jesteście na tej Ziemi jest jedynie modlić się o przyjście Boskiej energii na tę Ziemię oraz aby ta Boska Energia Światła zakorzeniła się na Ziemi. To wszystko, co macie robić. To jest wszystko, o co byliście proszeni przed waszym przyjściem na tę Ziemię jako dusza wchodząca w fizyczne ciało. Jesteście Czyniącymi Pokój jest o tym napisane; jesteście Pracownikami Świała, co również jest zapisane. Na to zgodziliście się na długo przed przyjściem na tę Ziemię w fizyczne ciało. Jak mówiłem, zadanie jest proste. Macie jedyne wzywać Boskie Światło, aby móc zagruntować je poprzez wasze ciała i stopy. Pomoże to wyrównać i zneutralizować energie, które obecnie na tej Ziemi podlegają zmianom. Nie przyszedłem, aby nauczać chcę jedynie przypomnieć wam; to wszystko. A ci, którzy są przebudzeni i dostrzegają swoją rolę, będą tymi, których nazywamy Pracownikami Światła. Praca z tymi ludźmi daje nam wielką radość; radujemy się także, gdy oni pamiętają o tym. Wszyscy na tej Ziemi zawsze otrzymują miłość. Lecz ci, którzy chcą pracować z nami otrzymują specjalny rodzaj miłości i pomocy. Mam nadzieję, że wyrażam się jasno. Na dzisiaj już wystarczy. Ale pamiętajcie, że duchem zawsze jesteśmy z wami. Wiedzcie o tym, ufajcie i bądźcie przez to uświęceni. Dziękuję wam, moje dzieci, dziękuję za wysłuchanie. Ja, Bóg, Błogosławię was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
nie dac sie zwariowac ...to po pierwsze ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
moze wszystko jest wiele prostsze,bo przeciez najprostsze rzeczy sa najlepsze ,taka kwint esencja jak dobro i zło ,nic pomiedzy,ktos kto jest pozytywnie nastawiony do swiata i ludzi niesie z soba dobra energie i obdarza wszystkich wokoł i naodwrot,zły sieje tylko zniszczenia a chodzi o to by budowac........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak na pewno temu nawiedzone
-mu durniowi, potrzebne jest leczenie psychiatryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
Plusiku -nie bedziesz miał bogow cudzych obok Mnie...nie bedziesz czynił zadnej rzezby ani zadnego obrazu tego,co jest na niebie wysoko ani tego ,co jest na ziemi nisko ,ani tego co jest w wodach pod ziemia !Nie bedziesz oddawac im pokłonu i nie bedziesz im słuzył ,poniewaz Ja Pan ,twoj Bog jestem Bogiem zazdrosnym .......................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
T o co najcenniejsze jest w nas samych ,wiara pomaga nam pokonywac wiele przeciwnosci losu ,bez niej jestesmy słabi jak gałazka ,byle trzask a my juz lezymy ,wiezac ufamy i prosimy o pomoc ,cuda sie zdazaja ,czasami musimy je dostrzec,wszystko zalezy od punktu widzenia .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnucha 77
Przypowiesc własna ... Wsadzie rosła piekna i rozłozysta grusza.Pewnego razu podczas burzy piorun raził ja okrutnie .Smutny to był widok-pochylone drzewo,peknieta kora a wokoło pełno trzask.Gospodarz widzac to bardzo sie zatrwożył .Wszyscy mowili -wytnij to drzewo przeciez z niego juz nic nie bedzie ,co ci po nim.On jednak nie zwazał na ludzkie gadanie .Gdy nastała noc przylgnał do niego i długo z nim rozmawiał w myslach,bo bardzo był z nim zzyty. Przeszła zima ,nastała wiosna.Wszystko zaczeło budzic sie do zycia.Pochylone drzewo zaczeło wypuszczac pierwsze listki ,po pewnym czasie kwiaty a na koncu dało wspaniałe owoce.Gospodarz wiedział co robi .Siedział sobie odtad w jej cieniu i jadł aromatyczne soczyste gruszki .Tylko te mu smakowały jak żadne inne.Wupalny dzien grusza była azylem,wytchnieniem i błogosławienstwem. Ci małej wiary poczeli zazdroscic a gospodarz -tylko sie smiał Zawiezył a to była jego nagroda. Z NAMI JEST PODOBNIE-OT CAŁY SENS ISTNIENIA .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×