Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

😡 cos dla mnie :D na zielonym były najlepsze - fakt ale raz na jakiś czas tam maznę to się na emotsach powyżywam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo Misia hihi :classic_cool: i jeszcze lubię stamtąd tę buźkę coś się przewraca na plecy tak śmiesznie - taka "szok" i łup, do tyłu leci na plecy hihi też fajna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldi sprawdziałam pocztę, nic do mnie nie doszło, gdzie wysyłałaś? omega2005@gazeta.pl MIska, na sylwestra to Ty już będziesz śmigać, skakać, tańczyć, co chcesz:):):) już będziesz dawno wykurowana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, no pewnie, że wydekoltowaną:):):) wszystkim szczena opadnie, będą zazdrościć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic do mnie nie doszło, sprawdzę jeszcze raz. Pewnie masz kopię w wysłanych więc skopiuj i dawaj jeszcze raz :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aldi, sorry sprawdziałam jeszcze raz jest! ale dziwne bo trafił do spamów i tam go własnie znalazłam. Zaraz przeczytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, fajne są jeszcze sukienki-tuby :D moje przyjaciółki robiły duże oczy jak mnie w takiej zobaczyły hihi (ale pełna kulturka pt "ładnie przytyłaś" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tubami poczekam na po..bo pamiętam jak pisałas ze w jedną nie wlazłaś..a mam na oku taka cudną z VS czerwoną...ajć ciekawe czy we wszystkie ciuchy wejdę - no oprócz koszul które i tak rzadko zakładam ( ale mam takie 2 czy 3 których będzie mi szkoda z pewnością..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskaa, umiesz na drutach robić? Ja tak ostatnio myślałam, że baaardzo bym chciala umieć. i takie cuuudo sobie zrobisz? a jak samopoczucie? mnie teraz rozłożyło;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Olenek bierz jakieś cuda nie daj się chorobie na mnie dobrze działa gripex max jak już są mega objawy umiem robic i na drutach i na szydełku - fajna sprawa ..przeważnie robię jak mam wizję hehe ( kiedyś może więcej jak dzieci były mniejsze) ale włóczki mam pełno tylko robić ale są też plusy ujemne - kupiłam sukienkę taką robioną i już ją poprułam i przerobiłam hehe była z dużym golfem a ja ją zrobiłam na dekolt i golf dorabiam oddzielnie taki będzie zakładany kiedy chcę - o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na drutach tylko "na prawo" i "na lewo" umiem... no i warkocza też zrobię...ale na szydełku nie bardzo mi idzie... kurcze Misia Ty to masz uzdolnienia jak moja św. pamięci babunia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym stylu...jeszcze robienie biżuterii ( też bardzo lubię ) i powinnam być oazą spokoju a nie jestem.. i tak patrze cały dzień przy komputerze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wierze!! ja tez o tym myślałam !! o robieniu biżuterii i to chciałam z chłopem buisness swój nawet otwierać ale... zabrakło mi cierpliwości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja biznesu bym raczej nie założyła bo za bardzo mi się te zrobione rzeczy podobają i mi zwyczajnie szkoda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska, jakoś tam się trzymam, dzisiaj zostałam w domu z dziećmi i... aż mam wyrzuty sumienia bo cały czas prawie w necie zamiast się z nimi bawić.. już nabrłam apetytu na makijaż permanentny ust oprócz tych cysków. ale po kolei! a może któraś z Was ma doświadczenia z tym permanentnym? wracając do drutów, to szczęściara jesteś. ja sobie wyobrażam jaka to radocha móc sobie coś zrobić;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bosh..... Misia, mnie obie babcie próbowały nauczyć robić na drutach i za cholerę mi nie idzie :P beztalencie w tym kierunku zupełne :P 😭 masz druty takie z żyłką między nimi czy takie długie, cienkie? :) robienie kolczyków też lubię ;) tylko koczyki, bo nic innego sama nie noszę, to po co robić hihi ale to tylko jak nie mogę gotowych znaleźć :P Olenek, no właśnie.. ja też zazdroszczę ludziom, którzy umieją na drutach etc coś sobie fajnego i niepowtarzalnego zrobić.. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dziewuszki ja uciekam do domku :D miłego weekendziku Wam życzę i udanych zabaw co poniektórym :D odezwę się po niedzieli, gdyż nie mam w domu neta (tak się zdażyło) ale już za Wami tęsknie 👄 buziaczki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×