Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Gość sigila86
o nie wiedzialam ze ona ma anatomy,myslalam ze to okragle sa...ja tez bym chciala okragle...tzn wiadomo ze dr sie musi wypowiedziec w tej sprawie ale ja okragle bym chciala z tego wzgledu ze sa bardziej miekkie chyba,tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bede miała okrągłe ale twardsze - te nowe nagory - sigila poczytaj na różowym wątek i będziesz wszystko wiedziała a rozmawiać będziemy tu na bieżąco..oki? Ania Ty pieknie mnie pocieszasz..więc z pewnością dobrze będzie..dobrze że już wróciłaś z tej czekolady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, no ile mozna w tych slodyczach sie plawic, skoro tutaj takie wazne procesy zachodza :-) Nie czytaj juz o OP tylko planuj noworoczna impreze :-) Suknia z dekoltem do pepka i szpilki tak co najmniej 12 cm :-) Miooodzio, co? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
ok doksztalce sie na rozowym zeby was to nie zameczac ale jeszcze tylko jedno pyt-czy ktoras z was tutaj ma okragle ale te miekkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
a w ogole to jestem tak podekscytowana przed ta konsultacja ze nie spie po nocach tylko cycki ogladam ale mysle ze kazda ma tak samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila, ja siedze cicho bo mam anatomy ;) Nasza Sami ma okraglaski i kocha je na maksa! Sadze, ze tez za miekkosc ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
raczej nie - Samanta ma twardsze Mentory okrąglaski Ania anatomki w sumie nie pamiętam Omega i Karolka jakie mają.. Widziałam że na różowym byłas zdziwiona że są dwa wątki - bo tam przeważnie jest wątek zakładany dla 3 osób i jak dochodzą nowe to zakładają swój i też będzie zatytułowany dr Broma..ot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
no tak ale samanta ma mentory a ja sie tak uparlam na te nagory i juz :D chcialabym wiedziec kto tutaj albo na beauty ma okragle te bardziej miekkie i go zmolestowac o zdjecia wiec jak wam przyjdzie ktos do glowy to prosze dajcie znac :) ogladacie mam talent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
tak bylam zdziwiona ze sa 2 bo nie wiedzialam w ktorym pisac wlasciwie :D i zaraz sie do mnie moderatorka odezwala z pytaniem czy ma mnie dopisac do jakiegos ale odpisalam jej ze jestem nowa i nie wiem co na to dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja raczej obejrze jutro bo komputer w innym pokoju ale slyszę hihihi słyszę Ania czytałam ostatnio na zielonym czytałam jeszcze raz jak mnie stawiałaś do pionu z tymi wędrówkami koło recepcji..uśmialam się do łez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
no wlasnie widze :) tu jest bardzo miło dobra dziewczyny ja juz mam dosyc cyckow na dzis,musze odejsc w koncu od laptopa :D kolorowych snow i pamietajcie ze dzisiaj czas przestawiamy ;) i godzine dluzej spimy hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaa ... ja Ciebie do pionu, a nadwrazliwe moderatorki mnie ;) ;) Ale co tam ... dzien bez zadymy dniem straconym ;) Chociaz z drugiej strony oczyma wyobrazni widze kuchnie kazdej z nich, a tam kubki poustawiane rowniutko, pod katem, uszkami do okna i talerzyki kolorami, z nadrukiem idealnie jeden pod drugim a do tego wszystkie sztucce, na poczatku trzy widelczyki, zaraz za nimi trzy lyzeczki do herbaty, trzy noze, ostrzami rowniutko do parapetu, a na koncu po trzy duze lyzki, zawsze, ale to zawsze wypukloscia do nozy, a nigdy odrotnie ... karambaaaaa ... jakiz lad i porzadek ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana ale Ciebie ominęło zaproszenie od nich tu stronę wcześniej było..ale znikneło dziś..co napisałam że z jakiegoś powodu piszemy tu..!! Obleciało nas wszystkie ale na szczeście mamy to miejsce i jest milutko.. sigila jak Ci u nas dobrze to zostań z nami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zgluplam juz calkiem. Na poczatku wylewaja takie urocze dziecko z kapiela jak ja, a potem blakaj sie z wyciagnieta raczka zebraka po nowych uzytkownikow .... buhahahaha ... ja to nazywam kompleksem plagiatu, bo przeciez - spojrzmy prawdzie w wielkie oczy - zielone to plagiacik rozowego ;) Gdy brakuje weny, wyobrazni i umiejetnosci zaczyna sie kopiowanie, chociaz przegrani bronia sie mowiac, ze to byla tylko inspiracja ;) No dobra ... ide spac, bo mi sie jezyk i zeby wyostrzaja, a przeciez jeszcze nie ma polnocy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sigila86
obudzilam sie dzis i stwierdzilam ze dzieki wam juz nie boje sie tak bardzo tej narkozy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w niedzielny poranek 🌼 Sigila - otóż mnie zabanowano na rozowym, jeszcze udało mi się wymmóc zeby info o tym było przy nicku, bo początkowo zablokowały mi konto tak, że profil wyglądał normalnie, jakbym sobie przestała pisać na nim, a zalogować się nie mogłam :o wierzcie lub nie, nie tylko ze mną tak zrobiły :o fajnie że znalazłaś nas tutaj, tu przynajmniej moderator nie ma wścieklizny.. Ania, ależ Ci fajnie z tymi czekoladkami :) hihihi narobiłaś mi smaka na takie coś ;) Misia, Ania ma rację, narkoza to była fajniejsza część zabiegu :) rurki w gardle nie będziesz pamiętać, ja zasnęłam bez niej - pamiętam, bo przyłożył mi dr maskę do buzi i coś mówił, lewą rękę miałam przypiętą a prawą nie i poczułam, że nie mogę przełknąć śliny i jakiś nieokreślony ruch tą wolną ręką zrobiłam i wymamrotałam, że nie mogę przełknąć - na co pan dr do pielęgniarki "to dajemy w żyłkę" :) i potem już pamietam "otwieramy oczka" :) obeszłam wczoraj X sklepów ze stanikami.. nie ma no nie ma, wchodzę w takie miękkie koronkowe, przezroczyste, których nie cierpię, 65F (z polskichm Dalia, Konrad etc) a w takie zabudowane, żeby sutki nie prześwitywały nie, a w sklepach nie mieli większych miseczek.. muszę sprawdzić czy w ogóle robą większe miseczki a z push up, bo mi sentyment do push upów został :P to już w ogóle.. chciałam sobie zrobić prezent na pół roku i dupa :P przynajmniej podobny golf do tego co ostatnio szukałam, znalazłam :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ah! ja pamiętam jedną dziewczynę z rozowego, która ma okrągłe nagorki - Groszek, ale nie wiem czy jeszcze zagląda w razie czego - do zabanowanych użytkowników dochodzą maile wysyłane z forum, bo ja dostaję, tylko pamietajcie co w nich piszecie, bo to też podlega kontroli. to jakby co spróbuj skontaktować się z nią :) ja chciałam też okrągłe nagory, na pierwszej konsultacji była rozmowa o nich (albo anatomicznych, dr bardziej skłaniał się ku anatomkom, ale ja się uparłam na okrągłe hihi), a potem na tej przed op przytargałam masę zdjęć i dr uznał, że dla takiego efektu jaki chcę potrzebny będzie bardziej spoisty implant, dlatego mam mentory. mi nie przeszkadza ich jakaś tam twardość, swoje maluszki miałam gruczołowe, przez co same w sobie też twarde, i teraz szczerze mówiąc nie czuję roznicy :) jeśli będziesz chciała możemy się spotkać to na żywo sobie zobaczysz jak to wygląda itd :) nagorki są megamiękkie, mega, dlatego nie bardzo trzymają ten okrągły kształt, żelik w nich pływa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sam no piszesz mi że nie mogłas śliny przełknać...toż to właśnie ta moja psychoza że się uduszę..!!! sigila ja nie boję się anestezji ja mam schizy tabletkowe i laryngoskopowe :P Zreszta Ania pare postów wcześniej dobrze je skoncentrowała..hihihihi MNie już zostało mniej niż 2 tyg hihihihi tydzień i 5 dni łaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sigila86
hej samanta :) ja tez sie ciesze ze was tutaj znalazlam piszesz ze nagorki okragle sa az tak miekkie ze nie trzymaja tego ksztaltu,czyli ze mozna powiedziec ze biora okragle nie musze sie martwic ze wyjdzie efekt dwóch pilek? ja na beauty przeczytalam nawet opinie ze okragle i tak wygladaja na anatomy wlasnie przez ten żel ale w takim razie gdyby tak naprawde bylo to dlaczego dr jednak poleca anatomy? hmmm a i piszesz ze jest wiecej zbanowanych,ja pisalam do kilku dziewczyn w sprawie ich zdjec,czy moge sobie "pozyczyc" i brak zupelnie odzewu i teraz tak sobie pomyslalam ze moze one tez maja bana tylko bez tej informacji przy profilu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może akurat kogoś nie być na forum czasowo i dlatego nie odp, a może i tak jak ze mną.. one nie trzymają tego kształtu konkretnie okrągłego, ale tego anatomicznego też nie, nie wiem jak wyglądają w pozycji leżącej czy coś.. musisz o to dr wypytać, jak one wyglądają, jak się układają itd. mi zależało na kształcie piersi dlatego dr dał mi te twardsze (w dotyku przed op samych wkładek to moje mentory w porównaniu do okrągłych nagorów były twarde jak kamienie ;) w ciele to trochę inaczej się odczuwa, ale kto wie, może te okrągłe nagory byłyby "za miękkie" ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze taka bylam zdecydowana na okragle, mialam zamiar tam isc i powiedziec: rób pan okragle i juz,bez dyskusji :D :D Ale teraz juz oczywiscie jak sie naczytalam i naogladalam to mam mętlik i juz nie wiem sama czy anatomy czy okragle...miekkosc to u mnie priorytet ale tez nie chce dwóch kulek mieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no masz racje,zdam sie na niego :) mysle ze cokolwiek mi zaproponuje to wyjdzie dobrze najwazniejsze ze juz troszke mi ten strach narkozowy przeszedl a w ogole to ja chce 2 doby spedzic w klinice, wiem ze za ta jedna dodatkowa bede musiala placic ale orientujecie sie moze czy wyzywienie tez tam wchodzi w cene? czy mam brac wlasne jedzenie? wiem ze zaraz po op sie raczej nie mysli o jedzeniu ale w tej drugiej dobie to juz raczej zglodnieje porzadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia jak wygląda druga doba w klinice - ja spokojnie koło 11 następnego dnia od op wyszłam do domku :) sniadanko dostaje się koło 6-7 rano, dzień po op. i faktycznie, nie myśli się zupełnie o jedzeniu w tyn dniu tuż po operacji hihi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO zobaczymy jak te moje okrągłe nagorki wyjdą..hihihi Sam widze że się nie udusiłaś..nawet się dowcip wyostrzył :P wlasnie wróciłam z zakupów jestem dumną posiadaczką ślicznej kurteczki..nawet sprawdzałam czy ma miejsce na cycki zboczeniec już ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×