Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

sigila, ja Cie namawiac nie bede, ale to co piszesz to zadne przeszkody. Wlosy mozna myc wraz z czesaniem u fryzjera, a makijaz mozna juz zrobic na drugi dzien po OP :-) Ja nie mialam z tym zadnych problemow, chociaz za jednym zamachem mialam dwie OP ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sigila, a nie dasz rady wziąć dłuższego urlopu/zwolnienia? z 10 dni chociaż.. moze Ci być cieżko już po tygodniu do pracy wrócić.. fakt, że niektóre dziewczyny przechodzą rekonwalescencję lajtowo i od razu są na chodzie, ale ja wolałabym się zabezpieczyć na każdą możliwość :) zresztą, ja nie mam dziecka - to też mogłam sobie gnić w łóżku ile chciałam i jęczeć, że mnie boli.. a jak babeczki po paru dniach zostają same w domu z maleńkimi dziecmi i dają radę.. ;) Karolka - a da się chodzić w nim jak będzie węższy? jeśli się da, to zwężaj :) podeślij jakieś foto, Misia ma rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myse ze myciem wlosow to problemow nie bede miala, zawsze myje nad umywalka ktora jest dosc nisko, nie musze podnosic rak wysoko...caly czas tylko sadzilam po tym co czytalam ze makijazu tez nie bede mogla dlugo robic, a naprawde musze wygladac w pracy zawsze dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo to chyba chodzi o to, co rozumiemy pod "podnoszeniem rąk do góry" - łokcie na wysokości plus minus ramion to się dość szybko podniesie bez bólu, wyżej nie można - więc spokojnie makijaż itp dasz radę zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o tak, dokladnie taka wysokosc jest mi "potrzebna" zeby sobie samemu dac rade :) wiec powinno byc dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
"mderszniak - trochę niefajnie wyszło.. a powiedz, ile masz lat, ze dr aż tyle kombinował przy Twoich oczkach?" Mam 43 lata i Broma nie musiałby tyle przy moich oczkach kombinowac gdyby nie spartolił tego za pierwszym razem,'''''''''''''''''''''''''''''.............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
"mderszniak, strasznie mi przykro, że Ciebie to spotkało. Może powinnaś wybrać innego chirurga, aby robić jakiekolwiek poprawki.. " DZIEKUJĘ OMEGA A jakie to sa te specjalne sytuacje kiedy mozna pozwac lekarza dosądu? Na pewno opowiem jaki jest ciąg dalszy zwłaszcza,że jutro idę DO BROMY NA KOLEJNĄ wizyte i zobaczymy co tym razem Broma będzie kombinował......................bo dla mnie to wieeeeeeeeeeeeeeeeelki cwaniak........................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laseczki wstaiw fotki, jak mi sie aparat naładuuje:) mderszniak nie jestem pacjentka Bromy, ale nie wydaje mi sie, zeby byl partaczem, albo zeby uciekal od odpowiedzialnosci. Moze uda Ci sie z nim dogadac? Samantha spokojnie jak go zweze, bedzie dlao sie w nim chodzic, jest rozciagliwy. teraz zapinam na ostatnia haftke i mi podjezdza do gory:/ Myslicie, ze taka zwykla krawcowa to zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sigila ja do włosów dosięgnę ale nie schyle się nad wanna, to wyższa szkoła jazdy... A co do Bromy.. dobry chirurg z kwalifikacjami Na pewno można się z nim dogadać a nie starać się psuć mu anonimowo opinię..zresztą internet już dawno przestał być anonimowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
ANONIMOWO???????????????????????????????????????/ a co np oznacza x y z iinne peudonimy? Ja tu podaję swoje doświadczenia i NAZWISKO ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; kwalifikacje to jedno a WYOBRAŹNIA TO DRUGIE............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mderszniak, wyślij do mnie maila na omega2005@gazeta.pl wszystko Ci wyjaśnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miskiu kochana, właśnie jak się czujesz dzisiaj? to już 5 dzień :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wciąż uczucie przepełnienia w piersiach i kłucie ale narazie jest ok - w nocy trochę spałam ( w końcu ile się da nie spać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D a co tutaj tak głośno się robi??? Misiulka cieszę się, że się "zdrzemnęłaś" w nocy :D sen jest b. ważny :D to już za chwilkę będzie TYDZIEŃ po operacji :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, ale rozumiem, że już jest z każdym dniem lepiej i łatwiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Aldi :D Omega - od teraz mam nadzieję ze będzie coraz lepiej..doktor uprzedzał ze 4-5 dzien sa najgorsze - chyba najlepiej się czulam od razu po hihihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, ja sobie sama podszywam jak mam za luźny obwód, więc krawcowa to na pewno zrobi bez problemu :) to nie jest szczególnie trudne :) mderszniak - strasznie mi przykro, że tak się potoczyła sprawa u Ciebie.. każdemu może nie wyjść, tak naprawdę podpisujemy ten świstek przed zabiegiem, ze zdajemy sobie sprawę i tyle.. z Twojego wcześniejszego opisu wynika, że w tej chwili chirurgicznie nie da się tego poprawić, moze rzeczywiście te zabiegi laserowe czy tam coś (jakoś mi się kojarzy że wspominałaś coś o laserze) by pomogły.. tak naprawdę.. każdemu może nie wyjść.. nawet po mistrzu z beauty czasami efekty nie są powalające ;) poza tym my też subiektywnie odczuwamy, coś co chirurgicznie jest zrobione dobrze mozemy odbierać jako złe itp - ja tak mam z bliznami - kilku lekarzy oceniło je na zajebiste, ale mi przeszkadzają i ładuję dalej pieniążki (na szczęście w stosunku do operacji już niewielkie) w ich leczenie.. może i u Ciebie jest coś w podobie... masz jakieś zdjęcia dokumentujące stan powiek przed? i czy byłaś u innego chirurga na alternatywnej konsultacji? (tak wiesz, z ciekawości jak ktoś inny na to patrzy) Misia, dla mnie też 4-5 doba były kiepskie, jak to dr cytował którąś z pacjentek "napierdala".. faktycznie :P Karolka - ekstra!! wygląda bardzo ładnie ten staniczek - na Tobie to już w ogóle... miam! :D a powiedz, jak z tym Twoim mięsniem? puścił coś po tych masażach które miałaś robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka - pieknie - na prawde pięknie !!! dziś juz troszkę lepiej ale zeby super to jeszcze..wlasnie dr mówił o tych dniach, mam nadzieję że teraz juz bedzie z górki..nie moge się doczekac az zdejme choc na chwilę to ustrojstwo i legne w wannie...byle do soboty..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska czyli w sobote sciagasz pancernik i potem co? Staniczek sportowy? Nie moge sie doczekac zeby zobaczyc Twoj biust:D:D Samanta biust mam dalej krzywy, wydaje mi sie, ze czeka mnie poprawka To jest biust dziewczyny od Niemkiewicza, co miala robiona wlasnie poprawke, wygladaj jak moj: http://img231.imageshack.us/i/1257027285g10088.jpg/ a to moj biust dla porownania (moze mniej sie odznacza od gory bo mam anatomy?) http://img231.imageshack.us/i/3miesiacepo2.jpg/ http://img10.imageshack.us/i/3mscpo6.jpg/ A moj doktor mnie totalnie olewa, innym odpisuje na meile i smsy a moje omiija szerokim łukiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mderszniak
DO S_A_M_A_N_T_A Oczywiscie że konsultowałam to z kilkoma lekarzami także chirurgami plastycznymi, nikt mnie nie uspakajal a raczej współczuł. Jest takze odpowiednia dokumentacja foto. A po dzisiejszej rozmowie z dr Bromą , nie zmieniam o nim zdania i powiem tylko tyle............. cieszcie sie ze nie macie spartanego operacja ciała bo jeszcze byłybyście spartane psychicznie przez operatora.... JEGO EGO JEST WIĘKSZE NIZ ON SAM Tak więc mnie pozostaje tylko zazdrościc Wam entuzjazmu ale niech BĘDZIE TO PRZESTROGA ŻE NIE NALEŻY ŻAŁOWAĆ PIENIĘDZY NA KONSULTACJE PRZED OPERACJA I JAK TYLKO WAS COŚ ZANIEPOKOI TO UCIEKAJCIE GDZIE PIEPRZ ROŚNIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolka sciagam go kurde tylko na pare minut na zdjecie szwów i potem po miesiacu mi zdejma go na stałe... czemu ten doktor cie tak olewa??? nie dasz rady tam wpasc z nienacka któregos pieknego dnia...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mderszniak ale wiesz cos konkretnego? bedą jakies poprawki czy idziesz gdzie indziej??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska uu to sie jeszcze troszke pomeczysz, ale napewn warto. Zresztą lepiej dmuchać na zimne:D Do mojego doktora cholernie ciezko sie dodzwonic, a ze koncze prace o 17:30 to juz wogole nie mam szans. W piatek mam wolne to bede dryndac caly dzien:D Z checia bym sie do niego rpzejechala, ale mieszkam w UK a on jest w Czechach. Najpredzej bede w Polsce na wiosne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karolka, i co ta dziewczyna miała robione przy poprawce? niefajnie kurcze.. jak widać, większość jak coś się okaże nie zadowalające właścicielkę to się odcina od tego.. ehhh mderszniak - i Ci inni lekarze powiedzieli Ci, że to wina bromy że tak te oczy wyszły? ciekawa jestem, bo oni raczej w swoim "środowisku" się bronią.. a on Ci tę plastykę robił w narkozie? czytałam kiedyś, że to się robi na żywo tylko w miejscowym, bo pacjent musi współpracować z lekarzem.. i co teraz zamierzasz? u kogoś innego poprawisz..? ostatnio pisałam na wizażu i tam jest dziewczyna, która chodzi z pękniętym implantem, z pękniętą torebką i też idzie do kogo innego poprawić, bo jej lekarz ją olewa.. no to jest dopiero nie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×