Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Miskaa78

Dr Broma

Polecane posty

Miska, no wez ... chyba nie zasuwalas na szmacie przy oknach? ;) Robota nie zajac ... niestety nie ucieknie, ale mozna ja zepchnac na innego domownika :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niee ale nie moge na te okna patrzeć a szkoda mi zamknąć te psiska więc mam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj zlecenie wypisze chłopince i będzie gitesik. Poprostu nosi mnie w domu za dużo wolnego mam..hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misia, pal licho okna ... nie badzmy juz takie sterylne ;) Mialam dzisiaj na sesji taka dziunie, ze myslalam iz sama glupota mnie wykonczy ... no jasna cholera, na kretynizm jestem wyczulona jak begerowa na owies ;) I pomyslec, ze taka glupolizna mi sie trafila ;) A cialko miala niczego sobie, tylko cellulitu za duzo i przyjdzie mi teraz tylek szopowac ... pechoza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tyłek szopować :D hihihih no na głupote nie ma rady..ale nieraz aż się coś robi. właśnie sobie przypomniałam o zdjęciu stanika na godzinę - niezła jestem i siedzenie do 11 na forum mnie czeka;) co do sterylności..hih nie będę okien myła skinseptem ..chociaż..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski, ale sie rozpisalyscie;D Miskaa jak tam cycuchy?:D Pewnie pieknieją w oczach, tylko sie nie przeforsuj;> Nie wiem czy ktoras z Was przegląda Pudelka, ale pisali o cyckach Amy Winehouse, ze przeciekaja i pojawila jej sie plama na bluzce koło sutka...no wiekszej bzdury nie czytałam:D Przeciez to nie mozliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez to dziś czytałam i to samo pomyślałam ze większych bzdur już wymyślec nie mogą.. ja się Kochana nie forsuję tylko gadam a konkretnie piszę ;) cycuchy coraz fajniejsze się robią ale jeszze 2 tyg w tym pancerzu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może jej powiększali wstrzykując wodę i teraz ciekną :classic_cool: moim zdaniem zdecydowanie lepiej teraz wygląda, wcześniej to jak zabiedzone dziecko wyglądała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miska 2 tyg szybko zleci, a potem się zacznie szaleństwo stanikowe:D Mi sie tez wydaje, ze Amy wyglada teraz lepiej, ale te tatuaze to porazka;/ POnoc chce sobie zrobic jeszcze nos i posladki, a niedawno powiekszyla usta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
a wiecie kiedys sie zastanawialam jak to jest z tymi posladkami, jak je powiekszaja. tluszczem bez sensu, bo zwiedna, silikonem to ehmm.. jest roznica bo stanika przyleglego sciskajacego nie musisz nosic codziennie, a jesli chodzi o opiete spodnie to wiekszosc kobiet nosi je codziennie. po takiej operacji to pewnie do miesiac po lezysz plackiem na brzuchu :p samanta mam do ciebie prosbe, podasz mi nr tel oraz godnosc tego dra i ktorego bylas na laserze? i jeszcze jakas nazwe kliniki ewentualnie adres bo musze jakos sprawdzic czy da rade tam podjechac tramwajem. z gory dziekuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modessa, to jest Klinika Piękna - przystanek tramwajowy Plac Starynkiewicza i jeszcze z minutka do tej kliniki jest :) http://www.klinikapiekna.pl/ dr nazywa się Rafał Bębenek :) pośladki teraz podobno robią macrolane - ale jakby mi się miało to wchłonąć po dwóch latach.. wolę siłownię ;) wcześniej robili (i pewnie też robią nadal) tłuszczykiem albo implantami - Steczkowska zdaje się ma implanty w tyłku - wygląda to dla mnie jak półka na browar a nie pośladki, ale.. ważne, że jej się podoba :P tutaj jest trochę o powiekszaniu pośladków http://feelbeauty.eu/forum/viewforum.php?f=77 a tutaj już konkretnie, jak się instaluje implanty.. http://feelbeauty.eu/forum/viewtopic.php?f=77&t=210 ciekawe, czy je czuć jak się siedzi :P Karolka, generalnie Amy jest strasznie zniszczona.. ciekawe, czy da się ją "naprawić" z tego wszystkiego, co sobie sama zrobiła przez prochy itp..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
o to super, w samym centrum :) dzieki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zapraszamy
Forum www.feelbeauty.eu/forum które daje wiedzę każdemu...od medycyny estetycznej przez zabiegi chirurgii plastycznej po dokładnie opracowany dział badan! Zobacz na www.feelbeauty.eu/forum ponad 800tematów ,5500postów,fotki pozabiegowe ,przejrzyscie ulożone tematy.Każdy temat opracowany z dużo iloscia informacji i fotek.Twój post nigdy nie pozostanie bez odpowiedzi! Modereatorzy w każdym dziale zawsze pomocni! Wchodząc na nasze Forum znajdziesz wszystko co Cie interesuje. Zapraszamy na www.feelbeauty.eu/forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no:) nie mozna?:) Sami ja tez uwazam, ze jest strasznie zniszczona i chyba nic juz jej nie pomoze. Kiedys lepiej wygladała, na początku kariery, ale wiadomo, narkotyki i alkohol niszczą organizm. a wogole te reklamy feel beauty mnie wkurzają:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie było wątpliwości, że usunięcie mnie z forum Cyrylki będzie skutkowało odłączeniem mnie całkowicie od sieci i wszelkich for :o za sugestią Antonelli "wyniosłam się na kafe albo do Anieli" (wyniesiono mnie przymusem hihi :P ) Karolka, ciężko będzie jej się jakoś "odbudować" ale medycyna teraz prawdziwe cuda potrafi ;) to kto wie :) oby poradziła sobie na dobre z prochami, to już będzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buziakowaa
Samanta jaka metoda usuwalas blizny, czy efekty sa zadawalajace, gdzie robilas? Chcialabym zeby moje blizny zrownaly sie z powierzchnia skory, byly elastyczne i nieprzyrosniete, czy kolor da sie zblizyc do naturalnego skory czy zawsze beda biale? Ogolnie sa ladne ale chce zeby byly najmniej widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
samanta a pamietam ze najpierw dr polecil ci ten laser jakis drozszy, pamietasz w jakiej to bylo klinice itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turek - tutaj nie ma przymusu wypowiadania się codziennie..:D i "nabijania licznika" 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wątek nie upada, tylko szalejmy też na innym, przecież wiesz Tureczku 😍 :) poza tym nie pisze tu jedna osoba jako 10, więc też różnica w ilości postów :) Modessa, to było u dr Ambroziaka i dr Langner - 500zł za jeden zabieg. w kwestii blizn moich napiszę jutro, bo strasznie mi muli net i zaraz się rozpiszę a post nie wejdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modessa
ok sam, w wolnej chwili napisz czy orintujesz czym roznia sie te lasery i po ile razy trzeba chodzic na nie dla efektu... i czy nie poszlas tam tylko ze zgledu na cene czy jak :) bo ciekawe jesli tam tez trzeba chodzic pare razy to tez sie zastanawiam czynie szkoda 500zl...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po to się zaczenia nick, żeby się nikt nie podszywał i naprawdę nikomu nie chce się bawić w pisanie za X osób, bo nic to tu nie wnosi :) Modessa - oba lasery działają tak samo, i dr Ambroziak, i Bębenek mówili o 3-4 zabiegach minimum, specyfika działania obu laserów jest wg tego piszą w necie (co potwierdza opinię Bębenka) jest jednakowa. kwestia marki i marketingu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Turek skoro doszły cie słuchy to mam rozumieć ze postanowiłaś i tu moderować bo jest tu za dużo osób od "was" ? A gdzie jest napisane,ze nie można pisać na innych forach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miśka, to nie wiesz...? "nie będziesz miał innego forum przed różowym" ;) aktywnie czy nie, regulamin tego nie zabrania - i nie zabraniał jak mnie za to wywalono z rozowego, teraz Miśkę itd co jest przyczyną tego Waszego ciśnienia na trzymanie użytkowników za wszelką cenę tylko na tym jednym forum..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
proszę trefnego turka.mg, aby nie podszywał się pod mój nick z forum beauty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie jest tak? ja weszłam na forum Anielicy i jako jeden z 3 równie zresztą lipnych powodów dostałam info, że wywalacie mnie za pisanie na innym forum (w regulaminie macie ze nie można pisać dwa razy tego samego na roznych forach i ja nie pisałam tak) mam wątpliwości, czy w ogóle jest chociaż jedna osoba która rozumie treść tego regulaminu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×