Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

lutowa mama

LUTY 2010

Polecane posty

Ale się dziewczyny rozpisały . Nie wiem jak wy ale ja dziś mam duże problemy z forum , albo nie wyświetla mi stron, albo wysyła mi moja wiadomość X razy :-o Łapa ,ja też lubię chodzić po cmentarzu wieczorem ......jest wtedy taki nastrój ...i nie widzę nic w tym dziwnego :P..... jak niektóre pomarańcze :P:P:P Dajcie znać jak tam wasze wizyty --> relejszyn plissss :D:D:D Ale się dziś słabo czuje , a jak u was??? Może to ta pogoda , albo ciśnienie . Buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozpisały . Nie wiem jak wy ale ja dziś mam duże problemy z forum , albo nie wyświetla mi stron, albo wysyła mi moja wiadomość X razy :-o Łapa ,ja też lubię chodzić po cmentarzu wieczorem ......jest wtedy taki nastrój ...i nie widzę nic w tym dziwnego :P..... jak niektóre pomarańcze :P:P:P Dajcie znać jak tam wasze wizyty --> relejszyn plissss :D:D:D Ale się dziś słabo czuje , a jak u was??? Może to ta pogoda , albo ciśnienie . Buziaki 🌻 o matko juz 5 razy próbuję coś do was napisać i nic . Zazdroszczę wam ,że już wiecie co nosicie w brzuszkach :(:(:( też bym chciała , no ale cóż trudno.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się dziewczyny rozpisały . Nie wiem jak wy ale ja dziś mam duże problemy z forum , albo nie wyświetla mi stron, albo wysyła mi moja wiadomość X razy :-o Łapa ,ja też lubię chodzić po cmentarzu wieczorem ......jest wtedy taki nastrój ...i nie widzę nic w tym dziwnego :P..... jak niektóre pomarańcze :P:P:P Dajcie znać jak tam wasze wizyty --> relejszyn plissss :D:D:D Ale się dziś słabo czuje , a jak u was??? Może to ta pogoda , albo ciśnienie . Buziaki 🌻 o matko juz 5 razy próbuję coś do was napisać i nic . Zazdroszczę wam ,że już wiecie co nosicie w brzuszkach :(:(:( też bym chciała , no ale cóż trudno.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorka , za taka ilośc tych wiadomości , nie wiem coś chyba mam z łączem ,albo coś jest z kafe.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez cos dzisiaj jestem niewyrazna:) a do tego mam dziwny bol w pachwinie a szczegolnie boli jak chodze... no coz chyba zaczynaja sie dolegliewosci zwiazane z duzym brzuszkiem a raczej z jego ciezarem... hihi chyba bedzie padac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tu się dzisiaj dzieje? Czy tylko ja nie widzę stron? Odebrałam dzisiaj wyniki no są wiele gorsze niz ostatnio ale poczekam do wizyty. Jurto poczytam co u Was bo dziś to się po prostu nie da!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cos dziewczyny dzisiaj to forum warjuje:( mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej, dobranoc,papap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ups..... dzis tez nie widac poprzednich stron :( chyba sie popsulo cosik. Miala byc sloneczna pogoda na podkarpaciu a tu deszcz,wiatr i zimno. Kolejny dzien siedzenia w domku sie zapowiada. Nudzic sie nie bede bo obiadek,sprzatanko a pozniej moze prasa i ksiazka do poczytania. Ale mamy piątek,weekendu poczatek,wiec trzeba sie cieszyc. Mnie zaczynaja puchnac palce u rąk.Pierscionki cisną.Czegos takiego nigdy nie mialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Oto relacja z mojej wczorajszej wizyty: mam super wyniki i ciśnienie książkowe, szyjka też jest w porządku ;) Robiłam badanie na czystość pochwy. Wyszło, że wszystko ok. Tylko po leczeniu MACMIROR nie mam pałeczek kwasu mlekowego. Musze kupić na to Lactovaginal. Dzidziusia serduszko bijetak jak trzeba, waży on ponad 0,5 kg i najważniejsze że prawidłowo się rozwija. Zapytałam lekarkę o płeć, powiedziała że nie widzi siusiaka i dostrzega tak jakby "ziarenko kawy", co może wskazywać na dziewczynkę. Ale nie jest pewna jeszcze na 100% Wstrzymam się jeszcze z kupowaniem różowych ubranek i poczekam na kolejne usg. Dzidziuś podobno bardzo się wierci i trudno było dokładnie płeć dostrzec. Następną wizytę mam dopiero za miesiąc. Muszę na nią wykonać badanie krwi, moczu, i test obciążenia glukozą. Głupia jestem, bo nie poprosiłam o zwolnienie lekarskie :( Może następnym razem.... A co u was słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Nie wiem czy tylko ja czy Wy także , ale wczoraj w ogóle nie dało się wyświetlić ostatnich stron , ale nie było widać tematu , a żeby wiadomość wysłać to trzeba było mieć anielską cierpliwość . W każdym bądź razie ja tak miałam.... Madziu suupper ,że wizyta się udała ,masz dobre wyniki i maleństwo dobrze się rozwija :):):) tylko się cieszyć. Ja mam zamiar dziś iść jeszcze na cmentarz posprzątać groby i takie tam.. Mnie dziś od rana coś brzusio boli , nie wiem jakoś tak dziwnie .... Jestem troszkę poddenerwowana , ale może maleństwo jest dziś bardo aktywne i uciska gdzieniegdzie ;) Wizytę mam dopiero 10. , więc zobaczymy..... buziaki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Blask- pamiętaj, żeby się zbyt nie przemęczać. Ubierz się cieplutko, bo nie wiem jak u Ciebie, ale u mnie pogoda jet fatalna. Jest strasznie pochmurno i przygnębiająco. Muszę się przemęczyć dziś w pracy i na reszcie będę miała weekend. Poleniuchuję sobie choć troszkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny:) o widze ze dzisiaj juz dziala forum:) łapa - u mnie to nawet chwilami snieg zaczyna padac:( a co do puchniecia dloni to tez tak mam, juz obraczki nie moge zdjac.. madzia - fajnie ze wszystko z wami dobrze:) popros koniecznie o zwolnienie nastepnym razem, to przed porodem sobie wypoczniesz bo potem to moze byc ciezko:) wczoraj jakos dziwnie bolał mnie brzuch a dzisiaj narazie jest dobrze, oprocz ciaglych kopniaczkow w pecherz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Wczesniej jakos nie mialam czasu tu zagladnac no ale w koncu jestem ;) Nasz synus przyjdzie na swiat 7go lutego ;)juz sie nie mozemy go doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam wolny weekend ;) z racji tego ze nasze dzieci maja drugich swoich rodziców,na weekend wyjezdzaja do nich i tym sposobem ja i MM zostjemy sami w domciu. Ale bedzie cisza i spokój. MM obiecał zrobic tiramisu.Mnie nie wychodzi,za to jemu wysmienicie. Zycze Wam milego i spokojnego weekendu i duuuuuuuzo zdrówka,niech was nic nie boli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej śniegówki-lutówki :P Widzę, że się wszystkie szykujemy do weekendu :) A w weekend już rozpoczyna się listopad, a później już grudzień i od połowy stycznia pewnie się pierwsze z nas zaczną "rozpakowywać" :D Mnie dziś pobolewa brzuch, chociaż zdaje się, że to jelita mnie bolą :O Niefajne to jest :( No ale, to takie widać uroki ciąży... :) Mari-posa1986 witaj i wpisuj się do tabelki :) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek aja33.............36...............10.02.2010............ .............synuś gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ............????? W ogóle jeśli się któraś z nas nie wpisała do tabelki to do roboty :D Pogrzebałam troszkę w niej i ułozyłam nas według dat porodu :) Mam nadzieję, że się nie pogniewacie :) Buziaczki dla Was mamusie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łapa to sobie odpoczniesz:) zazdroszcze ci tego tiramisum moj m niestety nie ma takich zdolnosci ale moze sama cos upichce... Darianka chyba jednak ja bede sie pierwsza rozpakowywac:) no jezeli moj maluszek bedzie chcial wyjsc.. hihi kiepska pogoda dzisiaj a ja czuje jakbym niala chorowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja na samym koniuszku ;( Nic nie szkodzi :) Mam nadzieję, że podzielicie się ze mną wrażeniami z sali porodowej i udzielicie kilka dobrych rad :) Życzę Wam dziewczynki udanego i spokojnego weekendu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze i będzie można uskuteczniać wieczorne spacerki. Ściskam Was cieplutko i Wasze śliczne brzuszki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooooooo gulka, no fakt. Ty w gruncie rzeczy styczniowa jesteś :) A ja z przyzwyczajenia, że to luty "zakwalifikowałam" Cię do lutego :) Już poprawiam :) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek aja33.............36...............10.02.2010........... . .............synuś kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ............????? No już :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nareszcie jakoś to forum działa:) U mnie jest zimno ale na szczęście nie pada... da się wytrzymać. Byłam dzisiaj u lekarza bo musiałam mieć wpisaną konsultacje do karty ciąży. Oprócz tego dostałam krople na zatoki żeby mi wszystko spływało... głowa od dwóch dni tam mnie boli, że nie mogę wytrzymać:( Za to poprawiłam sobie nastrój bo byłam u fryzjera podciąć włosy przed tymi świętami i zrobić hennę:) Wydałam 30zł a od razu czuje się lepiej i inaczej wyglądam:P Co do moich wyników z krwi... no są wiele gorsze niż były ale pewnie to nic strasznego... czekam do poniedziałku. Porównałam z ostatnimi wynikami i jak ostatnio miałam 2 nie w normie (na 18) to teraz miałam 7:( Ale to chyba nic takiego, lekarka dzisiaj nic na nie nie mówiła a też chciała zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kicccia nie przejmuj się tak tymi wynikami badań , jak ja ostatnio robiłam badani i widziałam różnicę między nimi , znaczy się ,że wcześniejsze były lepsze.Pytałam się lekarza , a on mi na to ,że wyniki zawsze się różnią , dlatego je robimy by ocenić czego nam brakuje i jakie mamy niedobory . Ale pochwalę się ,że mi powiedział iż rzadko się zdarza ,żeby kobieta w połowie ciązy miała takie wyniki krwi jakie ja wtedy miałam :P:) , co mnie bardzo ucieszyło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakoś strasznie się nie martwię:) Biorę witaminy, czuje się dobrze, dzidzia fika jak szalona... musi być dobrze:P Dziewczyny jak Wy liczycie miesiące ciąży? Bo ja zaczynam się już gubić. Wszędzie piszą inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 miesiąc ciąży trwa od 0 do 4 tygodnia ciąży, 2 miesiąc ciąży trwa od 5 do 9 tygodnia ciąży, 3 miesiąc ciąży trwa od 10 do 13 tygodnia ciąży, 4 miesiąc ciąży trwa od 14 do 18 tygodnia ciąży, 5 miesiąc ciąży trwa od 19 do 22 tygodnia ciąży, 6 miesiąc ciąży trwa od 23 do 26 tygodnia ciąży, 7 miesiąc ciąży trwa od 27 do 31 tygodnia ciąży, 8 miesiąc ciąży trwa od 32 do 36 tygodnia ciąży, 9 miesiąc ciąży trwa od 37 do 40 tygodnia ciąży. ja liczę jw. z tym ,że np. 22tc i 2 d to dla mnie 23tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz sie wpisuje ;) NICK...........WIEK..............TERMIN PORODU..............PŁEĆ domi883..........26...............1.02.2010...........sy nu ś i niespodzianka Darianka.........25................4.02.2010............ ...........córka Lutowa mama...30................7.02.2010........................sy n ek Mari-posa1986.....23...............7.02.2010........................synek aja33.............36...............10.02.2010........... . .............synuś gulka83...........26..............17.01.2010............ ...........synek kicccia...........21...............18.02.2010........... ..............synek micuszita........28...............18.02.2010............ .............córka łapa...............36...............21.02.2010......... ...............chyba synek iskierkaaa.......27..............23.02.2010............. ...........??????? Blask..............24..............26.02.2010........... .............??????? madzia590.......27...............27.02.2010............ ............?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak narazie to w naszej tabelce jest przewaga chlopcow:) zobaczymy co bedzie u mam gdzie jest ?????? :):) ale jestem ciekawa... no wlasnie ja tez nie wiem jak liczyc miesiace ciazy, roznie podaja, np, 7 miesiac zaczyna sie w 28 tyg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi miesiącami to liczę podobnie, ale gdzie popatrzeć to jest inaczej:) Mari-posa1986... ja jestem z Dolnośląskiego:) Faktycznie narazie chłopcy górą w naszej tabelce:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny wlasanie siedze na allegro i wybieram łóżeczko i cos mi ciezko idzie, chcialabym drewniane sosnowe z szufladą.. a wy juz macie łóżeczka, moze macie jakies rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane Mamusie I PRZYSZŁE mamusie :) Jestem szczęśliwą mamą i mam do odsprzedania ciuszki dla chłopców i dziewczynek świetnych firm NEXT cherokee marks&spencer Mathercare i wielu innych w stanie idealnym, kurtki zimowe, ocieplane sweterki ... zresztą zajrzyjcie na allegro i same ocieńcie. Nie jestem jakąś naciągaczką tylko po prostu sama wiem jak ciężko jest dostać świetne markowe ciuszki za grosze... więc serdecznie zapraszam ...http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2288818 ;) buziolki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, ja też ostatnio przeglądam w internecie strony z artykułami dla niemowląt. Właśnie natknęłam się na ładne łóżeczko na allegro. Co o nim sądzicie? Na zdjęciach wygląda całkiem całkiem. Na razie jeszcze nie kupuję, myślę, że w styczniu zaraz zabieram się za kupno łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×