Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ankka567

Facet BYK - jaki jest?

Polecane posty

Gość Pani byk
Jestem z panem bykiem 3 lata z przejsciami ..poprzedni partnerzy też z pod byka. Seks to ich głowna zaleta-pieprzą się jak zwierzęta... kobieca urode traktuja jak sztukę, lubia ogladac sie za innymi ale jak kobieta umie odpowiednio zakrecic sb faceta wokół palca to konczy sie tylko na patrzeniu.;) Ma dobre serce,ale fakt za duzo o sobie gada, mało robi. Ale w łożku mmm wytrwały, dobitny, zmysłowy kochanek lubiacy szarpnac za włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój mąż jest z pod znaku byka masakra nic nie potrafi załatwiać kręci i gubi się w swoich zeznaniach. Robi dobra minę do złej gry, manipulant. Jeśli chodzi sprawy łóżkowe tez szału nie ma wcześniej byłam w związkach z Wodnikami i bez porównania sex z wodnikiem i bykiem to jak noc a dzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ps do odpowiedzi gościa z 13:37 to ja. Jestem spod znaku skorpiona także nie jestem bierna w łóżku dla mnie byk na tle wcześniejszych partnerów strasznie cienko wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"W łóżku raczej konserwatywny (ale bez przesady, nie tylko misjonarz pod kołdrąjezyk.gif ), ale sprawny i delikatny kochanek." mój taki sam :) rewelacyjny :) gorzej w innych sferach życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
BOOBER , a Twoja żona jaki ma znak, bo nie napisałeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzelec75
adddddddda masz w zupelnosci racje w opisie BYKA. Jestem strzelcem i z bykiem jestem od poltora roku. Niestety nie mam pochlebnych opinii o nim jeśli chodzi o pieniądze.Strasznie samolubny.Faktycznie lubi wydawac cudze.Kiedy idziemy do kina place sama za siebie. Kiedy zapraszam do teatru ja place za nas. Kiedy wypomniałam mu,ze to cos nie tak kiedy kobieta musi placic za każdym razem w kinie to powiedział bym sama chodzila,bo on lubi inne filmy.Zaznacze ze bylam z nim w kinie może 2 razy przez ten nasz wspólny okres. Co do moich dzieci ciagle je krytykuje i nagaduje co zle zrobily,ale jego coreczka to ksiezniczka. Przychodzi z ksieznkiczka do nas,ale do siebie nie zaprasza,bo ma male mieszkanie. Kiedy pytam czy pojdzie gdzies ze mna i dziewczynkami placi tylko za siebie. Czy nie wydaje się to dziwne?? Chce zamieszkac u mnie,ale powiedział,ze będzie się dokladal tylko 100zl bo na tyle go stac bo ma alimenty i do opłaty swoje mieszkanie..przy zarobach 3700zl. jestem już zmeczona tym zwiaskiem z bykiem..Strzelec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Horoskop Byk
Byki na ogół są cierpliwe i łagodne. Wśród pozytywnych cech można odnaleźć też siłę i odwagę, które z kolei wpływają na poczucie wartości Byka. W idealnym świecie wymyślonym przez Byka wszyscy żyją w przyjaźni, a wokół panuje zrozumienie i pełna harmonia. http://horoskop.media.pl/znak-zodiaku-byk/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spokojny dobroduszny wierny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepsi z mężów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poywierdzam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×