Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreweta1986

Jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce?

Polecane posty

jestem w szoku ze nikt o Rudzie Slaskiej nie wspomnial :) ale to dobrze bo sa tam naprawde piekne miejsca nie tylko kopalnie i brzydkie budynki Ruda slaska jest zabytkowa teraz w zasadzie coraz ladniejsza :) a jezeli chodzi o najbrzydsze miasto to oczywiscie -Bytom i Warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najpiekniejsze miasto
Tępa idiotko, spójrz na temat. Widzę, że mieszkańcy Rudy... inteligencją nie grzeszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rewrew
Jakie mam wrazenie przejezdzajac przec cały gorny slask Autobusem . Ze jest to wielkie skupisko miast w porowniu z ktorym nawet Krakow wygląda na Wioske .. Z drugiej strony Srony Slask jest raczej szary i brudny .. Ale w przyszlosci moze wygladac niezle , bo zdobiodne kamienicy wystarczy odnowić , a takich kamienic nie ma w wiekszosci Polski jest tam tylko proste budownictwo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbrzydsze miasta Polski: -Tczew -Gniew -Pelplin -Starogard Gdański -Kwidzyn -Malbork i inne tego typu zadupia w województwie Pomorskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak fajnie, widzę ,że nikt nie wymienił Gdyni, Sopotu, Gdańska czyli Trójmiasta ;] Pomorze rządzi ! Dla mnie najbrzydszy jest Grudziądz, ochydne miasto, naprawdę nie ma tam chyba ani jednego ładnego miejsca, wszystko się sypie. Brzydkie są jeszcze Bydgoszcz, Łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co jest ładnego w Rudzie Śląskiej?? tyle lat tam jeżdże i nic ładnego tam nie widziałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muzeumianka Akurat mam dużo znajomych w Kwidzynie i jestem tam często i ładniejszego miasta nie widziałam. Jest czyściutkie zadbane, nie znajdziesz tam praktycznie starej kamienicy. Piękne trawniki kwiaty, chodniki, ulice bez żadnej dziury. To jest miasto ,które jest zawsze w pierwszej 3 najbogatszych gmin w Polsce. A ronda i trawniki są tam tak ładne ,ze nawet pokazywali to kilka lat temu w wiadomościach, jako przykład dla innych miast.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To najpiekniejsze miasto
a_ja_mam_kota Muzeumianka Akurat mam dużo znajomych w Kwidzynie i jestem tam często i ładniejszego miasta nie widziałam. Jest czyściutkie zadbane, nie znajdziesz tam praktycznie starej kamienicy. Piękne trawniki kwiaty, chodniki, ulice bez żadnej dziury. To jest miasto ,które jest zawsze w pierwszej 3 najbogatszych gmin w Polsce. A ronda i trawniki są tam tak ładne ,ze nawet pokazywali to kilka lat temu w wiadomościach, jako przykład dla innych miast HAHA, ja tam byłam,. Miasto okropne., bez duszy, bez pięknych miejsc. Okropone. Wolę już zasyfiony Kraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hghgjkjhk
Najbrzydszy jest Gdansk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.man.poznan.pl/marcinp/photo/polska/pomorze/kwidzyn2.jpg http://odkryjpomorze.pl/tinymce/magazyn_plikow/ciekawe/kwidzyn2_400.jpg http://lh6.ggpht.com/_lSPnAZ4Fuv4/TFFlDnRqcnI/AAAAAAAAE8s/eo4yPZTsyIg/s720/3709DSC_1472.JPG Są ładne miejsca jak widać, poza tym to miasto ma 40 tyś mieszkańców więc trudno się spodziewać nie wiadomo czego. Na pewno głupotą jest nazywać je najbrzydszym bo jest bardzo czyste i zadbane. Jest dużo zieleni. I mówię to obiektywnie bo ja jestem z Gdańska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co chyba mój teśc mieszka w innej Rudzie Śląskiej jak dla mnie nie ma brzydszego miasta... Giżycko, Mikołajki,Wrocław są ładne ale Ruda Śląska to jeden wielki syf tam nawet nie ma czym oddychac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no juz nie przesadzaj z ta ruda :| ruda sląska jest zabytkowa! jest duzo familoków! i własnie to jest zabytek! niemieckie domy i wgl.. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie... :/ tam to jest riuna :/ az strach przejsc tamtedy :/ ale halemba, nowy bytom, bykowina NOWa oczywiscie, bo stara tez jest troche syfiata, wirek i inne dzielnice sa ładne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahahaah22
wloclawek i bydgoszcz, grudziadz- paskudztwo kiedys tez myslalam ze lodz jest okropna ale niedawno bylam i o dziwo bardzo mi sie podobalo, rynek super klimatyczny i ladny, nawet nabralam ochoty zeby kiedys tam zamieszkac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie w Rudzie nie ma nic ładnego... może to kwestia gustu ale mi to miasto się nie podoba wole tereny Mazurskie tam jest naprawdę pięknie a w Rudzie niestety nic ładnego nie widze, nawet nic ciekawego tam nie dostrzegam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sasdf
O przepraszam ale Bydgoszcz jest zdecydowanie bardzo pięknym miastem. Ładna starówka, śródmieście i wyspa młyńska. Byłam tam 2 razy i wiem jak jest. Co do tych najbrzydszych To Łódź,Toruń,i Wałbrzych szaro i smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ASAADD
Zgadzam sie, Bydgoszcz zrobiła na mnie spore wrażenie, stare miasto całe odnowione, zaraz obok wyspa młyńska a i srodmiescie ma klimat jest sporo kafejek, restauracji, ulice pałne do 22.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siedlce
zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fakturavat
nawet niezłe w Rzeszowie, ale Wrocław i Sobótka najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nghtkuyiyuit
warszawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nghtkuyiyuit,
warszawa moim zdaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkaaaaaaaaaaaaa
łódz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest to regularnie nieregularn
Kielce - o fuj! Mogliby coś tym miastem zrobić :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×