Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kreweta1986

Jakie jest najbrzydsze miasto w Polsce?

Polecane posty

tak naprawde najbrzydsze sa te male miasteczka, zaniedbane miasteczka, w ktorych czas sie jakby zatrzymal. duze miasta sa odnawiane, te male pipidowy nie moga liczyc na przyplyw takiej gotowki, ktora pozwolilaby na renowacje budynkow i odnowe drog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
wydaje mi sie ze najbrzydsze miasta w Polsce leza niedaleko od granicy z Ukraina czy Bialorusia . No i Polska centralna jest nieciekawa jak Lodz czy wiekszosc miast Slaskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerryjka
Rzeszów wcale nie jest brzydki, a wielka cipa jest wizytówką miasta. Kazdy, któ byl w Rzeszowie, najlepiej pamieta WC. Ty kolego to rzeszowianinem jestes czy kim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerryjka
I Kasiasek ma rację - już pomijając pojazdy, jakie tam widać - banku ni ma, tego nowego budynku, jakiegoś tam urzędu - ni ma, hotel stoi - może strzel sobie nową fotę, będziesz mieć na kolejne pół wieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tez i Rzeszów trafił do tego rakningu, choc podobno nalezy do najczystszych i najbradziej zadbanych miast w kraju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
skopiuj ten adres do wyszukiwarki i nacisnij backspace tam gdzie jest przerwa . Link bedzie dizłał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walleryjka
To kolejne zdjęcie Rzeszowa sprzed nie wiadomo kiedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
tre4 co chciales wkleic? to link do artykułu na wp.pl w ktorym rzeszow jest na liscie najbrzydszych polskich miast

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walleryjka
Obecnie w tym miejscu są śliczne, wyrestaurowane kamienice, bruk, te zdjecia to twój pradziadek robił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest zdjecie zrobione podczas remontu rynku kilka dobrych lat temu. nawiasem, rzeszow jako jedyny nie zostal uargumentowany w rankingu. wszystkie miasta sa opisane- albo brudno albo niedbale, a Rzeszow, ze ma 170tys mieszkancow (to tez stare dane)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość khekhhehehe
Brzeziny na drodze z Rawy do Łodzi - to dopiero festiwal brzydoty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tre4 -> dzięki za pochwałę moich ukochanych Gliwic :) ludzie myślą, że na śląsku to każde miasto wygląda jak Bytom :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ
BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ BYDGOSZCZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xtitydi
rzeszów!!!!! potem łódź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walerryjka
W ogóle dla mnie dziwne jest takie stwierdzenie - ze miasto jest "brzydkie". Co to niby znaczy? Zaniedbane? Brudne? Czy budynki sie komus nie podobają? Ja chyba jeszcze nie widziałam miasta, w którym by mnie nic nie zaciekawilo i nic sie nie spodobało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tre4
W ogóle dla mnie dziwne jest takie stwierdzenie - ze miasto jest "brzydkie". Co to niby znaczy? Zaniedbane? Brudne? to znaczy ze ma kiepska architekture .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiasek a masz swiadomosc jak duzy jest śląsk? to od razu ocen ze cale poludnie Polski jest beznadziejne skoro bylas w Katowicach i na tej podstawie oceniasz śląsk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiho
Kielce to dopiero sa brzydkie. Mimo tego, ze wiele sie w nich zmienia, i tak nie sa atrakcyjne. Takie male ... A ulice i chodniki- porazka ;/ zamaist remontowac, Kielce, to remontuja okolice kielc, na wsiach jest lepiej niz w samym centrum .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby dojechac do Katowic mija sie kawalek ślaska i jak dla mnie wszystko na jedno kopyto. poza tym piszemy o urodzie miasta a nie regionu. katowice to miasto, tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gryczka
Aliksandro, we wczesnych latach 80-tych to ja się urodziłam i nie wiem, jak wtedy Łódź wyglądała:-p Od 1983 do teraz mieszkam w Łodzi z przerwą roczną, gdy byłam w Anglii. Mieszkałam na Chojnach bardzo długo, które owszem, są przyjemne, zielone, ale czy to taka wielka zasługa? Większość miast ma takie okolice. Teraz mieszkam na Retkini, też jest zielono i ładnie, muszę to przyznać. Po drodze mieszkałam też rok w śródmieściu (w roku 2006) - porażka. Szaro, brudno, hałas. Pietryna smętna, od kiedy powstała Manufaktura, która niespecjalnie mnie pociąga, bo nie lubię tego typu rozrywek... A jak już miałabym wybierać tego rodzaju budynek "na światowym poziomie", to Stary Browar w Poznaniu znacznie bardziej mi się podoba, niż Manu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość animowanka
a ja od 24 lat mieszka w Łodzi i tu się urodziłam, to miasto kontakstów z jednej strony nowe hotele i budynki a drugiej walące sie grazoce zawaleniem kamienice - ale lubie swoje miasto. Wiekszosc kamienic odnowionych jest tylko z zewnatrz ale jak czlowiek wejdzie w bramie to boi sie zeby zebow nie stracic i czuje sie jak w latach 20stych ubiegłego wieku... Dlatego uwazam ze jest brzydkie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×