Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

to co mariusz dobre wspomnienia?:D heh w stanie wojennym:P na pasku masz taki maly znaczek klawaitury jezyk klawiatury czy cos i trzeba jeszcze raz zaznaczy jezyk Polski a nie jezyk Polski(214) aaa i przepraszam ze nie per pani/pan mam nadzieje ze nikogo nie uraze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NAJBARDZEJ MNIE CZIESZY TO ZE MLODZI ZUCAJA !!!! LA LA LA LA POZYJA TROSZKE BEZ SMRODU W GEBIE......I NA SOBIE .......DLUZEJ POZYJA.....LA LA LA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK JOLEK,,,TO JUZ HISTORIA ...ZEGNAJ SIUSIU,,,WITAJ BRZUSIU H HA HA HA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jola, Ciebie wtedy to chyba jeszcze na świecie nie było. Mówię o stanie wojennym A nie gniewasz się, że tak po imieniu walę i wiek Tobie wypominam. Ale wiesz jak jest - zżera mnie zazdrość, zielenieję,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doświadczona kobieta mówisz, ale wtedy Wy faceci możecie mieć przechlapane. Bo my, te doświadczone to już tak łatwo na plewy nie damy się nabrać. Zatem każdy kij ma 2 końce I dajcie mi te mordki!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
APROPO MLODYCH JEDRNYCH KOBITKI !!!....!! JA MYSLE ZE MNIE TO JAKBY STWARDNIALO......TO I ....OWO....:-) ALE TO DOBRZE CHYBA ? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzam tylko... o.k No tak , nie ma to , jak młodość i 20 lat świetlnych do przodu !!! Jak z tej reklamy m-Banku, zacofana babcia i komputer.... :( Winteer Jolie, jak się robi bużkę od ucha do ucha śmiechniętą ? i inne Twoje ? Ja - schorowana, po przejściach Kaka - Kasia. Zawsze druga.. k2 nawet... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uzywam same apple ,to nie wiem jezeli tez uzywasz taki to moge pomoc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale ubaw... Weszło dziewczę Jolie na forum geriatryczne i się dziady bawią buźkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie strasz Kasia dziewczyny, bo nam zwieje. Ona w końcu też będzie kiedyś pryszczata i garbata - jak my :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DLACZEGO JOLE WPROWADZACIE W BLAD TO JA LEZE W SZPITALU PO OP I NASTEPNE JUTRO A WY SOBIE TE CIRPIENA , DOBRZE WIEDZIEC ZE MAMY ZAWODY O CIERPIENIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKA ? JA BUM SIE TWOJA BUZKA POBAWIL ? CZY MASZ NOS ? CZY NOSEK ? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA ZA WAMI TERAZ NIE NA DAZAM JAK WY TE LADNE KWIATKI I MORDKI ROBICIE , KIEDYS TO MARIO MNIE Z ZOSIEK UCZYL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nooo, mądra odpowiedź. W końcu gdzie będzie Tobie GORZEJ niż z nami. Zawsze możemy sobie pogadać, poćwiczyć złośliwości, Po co na rodzince się wyżywać. Cholera, ze mną chyba gorzej. Gorączkę muszę zmierzyć. Ale te mordki to zajefejna zabawa. Dzięki Jola, Dla Ciebie z wdzięczności będę mniej wredna. Może i garbata już jesteś, ale zobaczysz za 20 lat jaka jeszcze wredna będziesz. A jak dłużej a nami posiedzisz to nawet wcześniej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×