Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

OGLASZAM WSZEM I WOBEC , ZE MARIO ,MOZE MI TROCHE PODOKUCZAC TAK JAK I INNYM ALE Z KULTURKA MAISZKU OK POZWALAMY , ZARAZ MNIE RESZTA OP....Y BO ZA NIE SIE WYPOWIEDZIALAM , NIE BEDZIEMY BRAC DO DUSZY OK , TO MY NASZE FORUM I MY WIEMY CO KTO MYSLI , PRZESTAJEMY WYOLBRZYMIAC , TAK SIE POZNAJE PRZYYJACIOL , ZOBACZ PRZEZ CO MY JUZ PRZESZLISMY ?WAW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z ostatnią wypowiedzią Rhei o tym małym dokuczaniu. Słuchajcie, ja się odmeldowuję, już mam dość. Rario, jak coś wiesz o tej mojej kuracji to naprawdę będę Tobie wdzięczna za rzeczową informację i radę. Ja wiem o tym z jednego źródła i zastosowałam raz czy dwa. Byłam zadowolona i zapewniano mnie, że to jest zdrowe. Jeśli jest inaczej to szepnij słówko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PONIEWAZ MAMY CIBEBIE JEDNEGO , CHYA NAS SIE CHLOPAKI BOJA ? CO DZIEWCZYNY ? SAMMA PLEC ZENSKA PRZYBYWA MUSZE DOPISAC NA WPISIE ,ZE SZKAMY SAMCOW Z ZYCIRYSEM SIE ZGLASZAC I NIE ZAPOMNIEC O 3 ZDJECIACH ,ITD, ZOSIEK ,JEST OD KSIEGOWOSCI I TAKICH POWAZNYCH PAPIRKOWYCH DECYZJI JA JESTEM ZA GLUPIA NA TO . OK WRACAJAC DO TEMATU ,BEDZIESZ CODZIENNIE JEDNA SIE BARDZIEJ MILE ZAJMOWAL I TAK SIE WYROWNA ZAZDROSCI NIE BEDZIE I TAKICH TAM GLUPOT WIESZ KOBIETY...... MOZE TAK WEDLUG ALFABETU LUB DNI TYGODNIA , CO WY NATO??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie mam urodzinki lla ala la la 43-cie tak to juz jest,ze zycie niesie nam,to co zbieramy po drodze,owoce !!! mnie w ten uroczysty dzien,przychodzi jedno do glowy, ze nie ma rozy bez kolcow ! tak jak nie ma milosci bez bolu...rheia....bede sie wylaczal powoli........bardzo powoli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zosiek ciezki temat, bo go przejechalem z kaka!!!!najlepszy jest WLEW podobno !!!! do 5 litrow potrafi z czlowieka, wylezc :D niekoniecznie wody !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JA SIE KASIU NIE BOJE NAWET ASYSTOWALAMPRZY WCIGANIU KAMIENIA , NIE MARTW SIE JA WOLE WSZYSTKO ,TYLKO NIECH TO MA JAKIS KONIEC .PUNKT ,KROPKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle, że ja wlewam ale nie tą stroną. Wystarczy to wypić, mała ilość soli. Może działanie podobne ale moje nie jest aż tak drastyczne. Moje pytanie - czy to nie jest zbyt szkodliwe? I będziemy już kończyć. Ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak????? inna na inny dzien tygodnia !!!! :D wyobraznie to ty masz...........sama slodycz :D mario ty zboku !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jestem pewien!!! to na pewno lepsze jak zaparcia...wiesz to preparaty ziolowe...sol, nie jest zdrowa...a co jest zdrowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie urodziny Mario ? Przecież Ty Mario wodnik/ ryby jesteś, a to w lutym chyba ? Może to inny Mario wszedł..Jak coś - to wszystkiego najlepszego. Rheia - nieopisany jest mój ból w mękach jakie przechodzisz... Kiedy to się skończy ? W Alchemii , w mieście Krakoff - dziś, nad drinkiem przemyślę to. Ja cierpię razem z Tobą. A może tak jest ? Trzymaj się . Aniołek, mój Stróż, niech Cię chroni. Tak mi przykro... Do lepszego. Pomału też wychodzę, ale jak coś piszcie. Pa, pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO 43 TODAY! CELEBRATE! GO CRAZY!BUT NOT TOO CRAZY ...... YOU CAN LEGALLY BE KICKED OUT OF THE HASE NOW WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO , CZEGO TYLKO ZAPRAGNIESZ DZISIAJ ALE UWAZAJ TAK JAK NAPISALAM , NIE ZAPOMNIJ SIE PREZENTY JAK SIE SPOTKAMY {kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, dzięki Pomyślę o tym To ja spadam. Trzymajcie się i do jutra Rheia - Ty też się trymaj i jak tylko będziesz mogła daj znać Pa, całuski dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POWIEM SZCZERZE MNIE JAK TAK PRZECZYSCI CZASEM TO SIE POTEM LEPIEJ CZUJE!!! JAK BUM CYK CYK.........NIE ZACZESTO ZTYM PRZECZYSZCZENIEM,,,,,PERYSTALTYKA JELIT, MOZE ZOSTAC ZAKLOCONA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKUJE SERDECZNIE...MIALEM NA MYSLI ZE STRONA 43.......LAT 43.. JESZCZE RAZ DZIEKUJE,,,:D RHEIA.....SUPER ZE PAMIETALAS O MOICH URODZINACH PO TYLU LATACH ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sobie przypomniałam, jak chirurg mi mówił, że przy rzucaniu palenia - kamień/ woreczek siada. Wszystko siada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki to byla udana noc , nastepna bedzie jeszcze lepsza , zrobcie cos dla mnie prosze , zagladajcie jak wstaniecie do kompa , bo wiecie j jednak wole po drugiej stronie stolu i to stac a nie faczki z moich jelit robic , bywajcie , buzka dla wszystkich , dziewczyny pilnowac maria a nmario dziewczyn , a ja prz bozej i buddyjskiej pomocy moze tez jechowych wezwac a co tam czym wiecej tym lepiej ale ja za nimi jakos nie za .......to co do spania dzieci moje ale juz a ja zaczynam rzady pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to skorpion jesteś, jak ja ? Co tu się dzieje ? Mariusz - ryby Mario - skorpion ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO KAKA RHEIA,,KAKA MARIO RHEIA,,RHEIA KAKA MARIO.BEZ ZNACZENIA........ZGADZA SIE KAKA !!! ALKOHLOIK UMIERA JAK PRZESTAJE PIC!!!!!! NIGDY W CASIE IMPREZKI...CHORE...TAK MJEST Z PALENIEM!!!!! NIBY NIC MI IE DOLEGA!!!! ALE NIE DA SIE OPISAC CO PRZEZYWAM,,PSYCHICZNIE............FIZYCZNIE TEZ....KOSZMAR...NIE TAKI JAK U WAS...... ALE NIE JEST LATWO ZUCIC PALENIE!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty ,wiesz ,ze jak napisalam to spojzalam na strone ale wy uwagi nie przwiazujecie ,ze tak nam dobrze idzie , a tamci zeby mario nie napisal ai palaczdzisiaj zapraszal na ta swoja strone to bylo by caly czas61 jak my z kaka odeszlysmy to stanelo , widzisz my jednak mamy cos ze soba wspolnego ale zwiazkow nie bedziemy zawieraly malz. ok. skoro lew i skorpion do gardel sobie skacza to ja nie , taki uklad jest ok , yosiek poszla buiedna llulu ale ja przetrzymalismy , bidulka , bede musiala ja zmartwic z tym oczszczaniem to sie robi po kontrola lekarza , tak jak mario napisal , biedy mozna sobie narobic , no to solenizantem bedziesz ty nadal poniewaz mamy ciebie jednego pa , spijcie z aniolkami ja bede z diablami dilowala i jesc juz nie moge a mam ochote na salatke z kraba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WLASNIE WLAZLEM GDZIE JARALA,MOJA KOBITKA WDYCHNALEM DYM, BO TO MALE POMIESZCZENIE......NIE BEDZIE KU...A LATWO, A BYLO TAK ROZOWO........DAM RADE ALE SIE NATYRAM JAK CHLOP W POLU...:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dora - czy Tobie podali szczepionkę na Świńską Grypę ? Dobrze zrozumiałam ? Musiałaś wziąć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SALATKE Z KRABA ? SALATKA JAK SALATKAAAAAAAAAAAAAAAAAA.SAMA SIE NAD SOBA ZNECASZ ? I NAD NAMI PRZY OKAZJI !!!! MENU ? SZPITALNE ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY MASZ KAKA JAKIES WIADOMOSCI NATEN TEMAT, NIE MOGLEM TEGO ZNALEZC JAK PODALAS,TA STRONE !!! MOZESZ COS NAWINAC NIE STRSZAC RHEIA....JESLI TO MOZLIWE ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, mnie też ciągnie - jak jestem czasem w takim stresie - gdyby się ktoś nawinął z dobrą fajką. Ale trzyma mnie to , że obiecałam małemu i wie, że już nie palę - dla Niego. Ale delirki mam, wzrok rozbiegany - mama mi to dziś wprost powiedziała, nerwowa jestem. Za krótko brałam chyba champa. Dam radę. Wszystkich dookoła wykończę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UZADZILEM DZISIAJ TAKA..JATKE ZE POZAL SIE PANIE BOZE....JAK JAKIS SWIR...WYZYLEM SIE NA BIEDNEJ CORCE NAWET......CHORY KUR...A JESTEM NA BRAK FAJEK, NIE CZUJE ZE CHCE MISIE PALIC OBJAWIA SIE TOTALNYM, PIERDOLCEM!!! MAM TAKIE NERWY ZE MAM OCHOTE WYJE...C TEGO KOMPA PRZEZ OKNO!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak od razu mnie zaszczepili , piczace dzidostwo , co podjzewacie grypke , ja tez , co ma byc to bedzie , wampir wlasnie byl i nie wiem czy cos z mojej krwi jeszcze jest w obiegu? czego mam sie nie bac hej spiskujecie to glosno , ja juz sie niczego nie boje ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIE DAM SIE KUR..A TEJ DZIW..E NIKOTYNIE,,,,,NIE DAM SIE I KONIEC WAM TEZ TEGO ZYCZE.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecież nie straszyłam Jej 2 dni, choć od razu byłam przerażona, wiedząc o co chodzi.... Kamyk, to nic złego - obawiałam się gorszego. O.k - strona : wchodzisz - wolnemedia.pl u góry, na pasku - wciskasz -telewizja zobaczysz - najcześciej oglądane / po prawej / lub u góry , po prawej jest wyszukiwarka i wpisujesz : Jane Burgermaister ? chyba 5 części. Jane Burgermaister - Vienna To będzie w odnośnikach o świńskiej się pojawiało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×