Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

MASZ RACJE RHEIA, CO CIE KUR..A MOZE WYSTRASZYC ?????? CZLOWIEK SMISZNY JEST...NO NIE? DAWAJ KAKA CO TAM MASZ....W SKROCIE JAKIMS SENSOWNYM...OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to nie swinska grypa panuje tylko odwyk daje sie nam we znaki ja wczoraj tak sie darlam , ze moj maz uciekl z lekarzem z pokoju i chcieli mi wmowic ze to od braku fajek , to ja amowie idz i kup co to , k./////e za rozniaca , zaoale , dzisiaj mario , biedne dziecko nawinelo sie , a kaka nie ma na kogo krzyczec to piwko doi a to na watrobke balsam , wiecie co to moze tak na niby zajjaramy i bedzie nam lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RHEIA KAKA PROPONUJE ....PO STUDENCKU...ZAPALIC...USTA..USTA...CO WY NATO ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ZYCIU NIE MYSLALEM ZE TAKIE SLODKIE JESTESCIE ! :D PYCHOTKA...CZULEMTRUSKAWKI....NIE SYFKA...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podgrzałam sobie resztę flaczków... Powiem Wam, że nie kumata już jestem po tym piwie. Ja nie lubiłam nigdy piwa, a tak teraz / przy sobocie/. Myślałam, że to na trawienie będzie dobre - ale źle to znoszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ,ze jak posluchasz jak sie objawia ten pork flu to wszystko pasi , krytan ect , nie matrtwcie sie juz ja musze uciekac bo mnie nastepna sciga , oni nawet zajarac na niby w spokoju nie dadza , widzisz mariusz nigdy kobiety do konca nie poznasz![ jestem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze ja stad nie wyjde lepiej czerwone wino , krazenie , rozrzedza krew , popatrz na wlochow francuzow i innych co pija wino codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MUSZE POMYSLEC, JAK JUTRO DO ROBOTY DUPSKO PODERWAC ? ZYCZE SLODKICH SNOW ....NIE CHODZI O TO ZEBY POZNAC.....CHODZI O TO, ZEBY SIE Z NIA ZESTARZEC...PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ja wstanę rano , do Krakowa ? Czy ja już zawsze rano nieprzytomna będę chodziła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA JESTEM JAK LUNATYK,CHODZE JAK ROBOT PRAWIE SIE OBIJAM O SCIANY .....ALE JA TO LUBIE...TO JAK CIORANIE....UPADEK..POWSTANIE,,,:D IDE SPAC NI WCIAGAJ MARIO SLABA PLEC ON JEST.....PAPATKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mario - jak nie możesz wejść przez wolnemedia.pl na Jane Burgermeister. To wpisz w Googlach : Grypa 666 Z tego też się odbijesz na wszystko z Jane B i innych - o spisku depopulacji. USA już rozmieszczają 400 000 żołnierzy w całym kraju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Głowa mi pęka z niewyspania. Ludzie - wejście na wywiad z Jane Bureger ... w sprawie zatrutych szczepionek itp. : Mario - wpisujesz : project camelot - wywiad z Jane Burgermeister. I już masz wszystko ! Z prawej strony wszystkie wywiady - 6 części , plus Vienna. Albo w Google : Jane Burgermeister. Pa, pa Chyba odpuszczę dziś Kraków - nieprzytomna jestem , leje....... rheia - jak tam ? Śpij , wypoczywaj - nie irytuj się nami....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , jest tam ktos? szukam , ludzi z frum poniewaz ni pale juz ponad 40 dni i zabrali mi w szpitalu i chcialo misie tak palic ze az czulam smak , co to kurna felek opoznione reakcjeteraz mnie na palenie bierze ?a wy spiochy😴 jeszcze w lozeczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej sorka ale nie przycisnelam klawisza i myslalm,ze nikogo nie ma , wyspales sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac.... mam srube od wczoraj,,,na fajki,,,, dlaczego ? po 20-tu dniach ?? glody,,jakies ??? masakra!!!! przydalby sie ktos ......kto juz to przeszedl...ale stare forum,przeszlo na marka palacza,blok i cip... zbita.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak mnie nameczyli i nacpali ,ze spalam jak baby , nie ma jak to cicho ciemne metody , dajcie jej cos to bedzie spala;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ja nie pale prawie 50 dni mozesz ze mna rozmawiac co sie dzieje , palic sie chce , ? a z tym palaczem to powaznie mowisz ja tam zagladalam i on ma paru obserwatorow , gdzie tam trzeba wejsc mozemy sie pobawic co ty na to? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam tez dzisiaj godzine taka ,ze przejzalam wszystkie rzeczy tak jak bym szukala ale tutaj nie ma i nie kupisz i wtedy zapytlam siebie co jest grane ,to ja tylko moge byc hero jak pozaeram champix a troche bolu nie moge przetrwac i od razu lepiej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam na niego ochoty....tak wspomnialem,ludzie czasem tu zagladaja,,,moze ktos cos podrzuci zlituje sie :-( mpwisz ze mozesz pomoc ?? ale ty na champix,,jechalas....ja wiem glod to,glod.....w zasadzie nie mam chetki na fajke!!!! tylko we lbie mi sie kreci,,,,,swiruje z deka,,,pobudzony,,,za bardzo,,,ogolnie NARKOMAN NA GLODACH I TYLEEEEE :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z nowu mnie potrzebuja anastazjolog powimmam zaraz wiedziec o ktorej brde cietaa sorry wroce zeby wam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAKA!! U PIWERSOW ? NA FLORJANSKIEJ ? CZY POD PIERZYNA ? :D marzysz..... o mnie na przyklad ? :0 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ! Padaka jestem dziś, o 11 ledwo się zebrałam - Kraków przełożyłam. Na oczy nic nie widzę, monitor wyssał resztki.... Czy ja dzisiaj potrafię zdanie sklecić ? Będę skrótami pisała total. Same emotikony powinnam wpisywać... Dorwały Was delirki.... Czyli nie jestem sama z tym draństwem. Mario - musiałbyś poczytać mnie od początku, jak jęczałam obawiając się delirek itp / już je przechodziłam.../, Właśnie wróciłam z zakupów i mam siatę herbatek wszelkich - wellness, zielona z cytryną, melisa z gruszką, melisa z pomaran, . Zawsze polecam Valerin Mite - z magnesem waleriana / ziołowe/, Labofarmu ziołowe - Tabletki uspakajające, i ... na wszystko najlepszą Mellisanę Klosterfrau z sokiem malinowym na gorąco ! Długa kąpiel z gazetką, książką itp. CardioMag, Magnefar itp. Uwaga nowość ! Polecam. Piszemy , słuchając radia .... Wchodzicie na te moje Wolnemedia.pl - opcja /u góry/ radio. Zjeżdżacie na dół, wciskacie i instalujecie na Waszej stronie radio. Mnie tę stronę polecono - jako alternatywę dla RMF, Zetek itd. Posty o Szczepionkach, wywiady z Jane B. mogą zdołować.... Jak chcecie, będziemy sobie pisać i słuchać radyjka. Dopiero dziś pierwszy raz słucham , ale jest spokojnie .... Mario - i jeszcze CZEKOLADA !!!!! Rheia - to porywają Cię nam dziś na noc ? Nie możesz ustalić innej godziny na zabieg - tak, żeby już dojść na Party wieczorne ? :) Trzymam kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×