Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Trochę cykam się nocy, wczoraj piekło miałam !!!! Dziś pozabezpieczałam się Relaxmax itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są zejścia odstawienne, już czuję, jak A-cy mają te swoje białe myszki... To my, co mamy my ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ludzie siedzą i czytają te nasze bebechy - to już seriala spadnie oglądalność. Teraz czyta się towarzystwo , Sociaty /?/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, że ktoś jest.... Ja też mam kupe roboty ... Zapraszamy kogoś na bebechy. Nawet Hoogana / czy jak mu tam wczoraj było /.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, ja tego tak nie widzę. A jeśli zechciała się od nas uwolnić / taki nagły zwrot w jej książce/ i my zostajemy z niepewnością.... A nie mamy szans, by to sprawdzić ...... .... .... ______________________

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zocha, masz jakiś pomysł ? Śpisz już ?, daj głos, nie lękaj się ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYSLALEM JUZ O TYM...ALE WEZ POD UWAGE..OBIETNICE SYNOWI ZOCHY...NIE MOGLA BY SIE DO TEGO POSUNAC!!!! NIE SADZE......OWSZEM DOROSLI TAK, JAK NAJBARDZIEJ....ALE NIE DZIECI.......WIESZ JESLI WYOBRAZNIE PODKRECIMY NA MAXA, TO WSZYSTKO JEST MOZLIWE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZOCHA MA CYNKA, ZE WSZYSTKO JEST OK.....JA TO WIEM...ALBO SOBIE WMAWIAM,,,ZEBY NIE MYSLEC, ZA DUZO....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku ,a co ja wam zrobilam ,ze takie historie wymyslacie , i jeszcze moja sympatie MARIUSZKA w to w ciagacie , fe nie ladnie wszyscy lapki wystawic bebde bila ale po jezyczkach nie moge to po lapkach, co jest z wami ,ja na urlopie nie jestem ,to nie safari

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO SIOSTRO WITAMY W KLUBIE...CZY JA ZAWSZE MUSZE UZYWC NIELEGALNYCH,ZAKLEC ZEBY CIE WYWOLAC...JAK DUCHA :D SUPER ZE WPADLAS.....OPOWIADAJ.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popiszcie a ja w miedzy czasie , akurat teraz mam wszystkie zabiegi , zmieniaja mi opatrunki , mierza ile cazego wycieka , chyba wiecie jak czlowiek wyglada po czyms takim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Troche jestem zła, nawet wściekła ! A miałam się poprawić - Reiki ..... Dlaczego nie wcisnęłaś cały dzień jednego słowa : " żyję, dochodzę... " ? My tu z Mariem i byc może / Ci nieswiadomi / też już kręćka dostajemy !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POCZEKAMY SPOKO....NIE MA POSPIECHU...JESTES CALA JEST DOBRZE......TO JEST NAJWAZNIEJSZE....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce na ten temat za duzopisac , bo was wciagam za mocno w ta moja historie ale nie odbylo sie /op /bez komplikacji i to sporych , ale zyje operacja byla dluga i b, ciezka, a ja jestem tak obolala jak ,czort, takze nie miej do mnie kaka pretensji ja wczoraj nie wiedzialam jak sie nazywam , bylam nacpana srodkami przeciw bolowymi i dzieki bogu troche spalam w miedzy czasie wylam do slonca ,ze czemu ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana, my tu jesteśmy dla takich historii i innych. Sorry, ale ciężko było czekać .... Co Rheia się wydarzyło ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy , jestesmy tylko ludzmi i robimy i tak czasmi ponad sile , takze nie mam sily byc atakowana , to dla mnie za powazna sprawa , i ja jestem wam wdzieczna za wsparcie ,ale juz spokojnie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz to sie zrobilo za powazne zebym mogla dzisiaj o tym pisac i caly swiat bedzie czytal moja historie choroby moze pozniej , kiedys , bylo zle ale sie udalo , jestem z wami zywa i tak to zostawiamy ok ? musze poczytac co wyscie wyprawiali jak mnie nie bylo , zosiek jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja wypadnę na trochę , uspokoję się..... Za bardzo się angażuję w to chyba, najlepiej czytać sobie pod kołdrą i jeszcze Tv oglądać w tym czasie - jak inni - i wtedy będzie super. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TY WYJESZ DO SLONCA A MY WYJEMY,W TYM CZASIE DO KSIEZYCA,DLATEGO MAMY PROBLEMY, Z ZAJARZENIEM :D..... JESLI MOGE ZUWAZYC....FAJNIE ZE WYZYLAS...OPERACJA TO POWAZNA SPRAWA, .....TO BARDZO CZESTO STRACH W NAS POWODUJE, ZE WARCZYMY.......WIESZ ZE TO SILNE EMOCJE..DLATEGO WYBACZ, NAM ...OK ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko nie pal , widze ze sobie imprezke nie zla zrobiliscie , no i dobrze trzeba zyc do poki mozna , mario jestes czy sama zostalam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mario ja sie nie dziwie , jestem waszym dluznikiem ale ta operacja poszla zupelnie w innym kierunku ,arobila sie jatka , ktora ledwo przzylam , mam silna wole zycia tak to z kwitowali lekarze , a dlaczego , poniewaz ct nie wykazalo, poniewaz maszyny popelniaja bledy , poniewaz lekarz to tylko czlowiek , wiesz to ja odpowiadam sobie na pytania , nie moglam wczoraj wejsc bylam nie zywa / ty chyba rozumiesz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×