Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

rheia13

CHAMPIX-TABLETKI , KTORE POMOGA TOBIE RZUCIC PALENIE W MILYM WWESOLYM TOWARZYST

Polecane posty

Zosia, co bierzesz na przeziębienie ? Tylko nie aspirynę - bardzo osłabia. 2 tabletki Panadolu 3x dziennie /4 ? / Rutinacee do wiosny i tradycyjnie polecam sok malinowy Herbapolu /dużo/ , gąrąca woda i Mellisana Klosterfrau .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie chcialam sama sobie tego przypominac , robie dreszczowiec ,zart/ok no i bylismy jednego zdania ,ze to jest nie normalne , opuchlizna z prawej strony wiadomo watroba , albo woreczek ale dlaczego , ? mialam wczoraj mojego czasu wszystkie mozliwe badania ale wiecie ja sama sie smieje , poniewaz nie wiem jaka ja bede w tej pracy ale wystarczylo zadac sobie pytanie , dlaczego w moczu jest krew , i bialko , oraz inne bakterie czyli wirus , ok , watroba moja jest b powiekszona wokol wreczka jest pelno cieczy , to moze byc ,zolc a moze byc woda zainfekowna , i wszystko wyjasnil nam najpierw maly kawajek przewodu , miedzy woreczkiem a watroba , powinien miec 4 mm, grub, a mial 21i kazdy juz wiedzial ,ze kamien , ale ja jeszcze mialam nadzieje ze wszyscy z radiologiem sie myla ale jak mysle o tych atakach to by sie zgadzalo i po dlugim szukaniu znalezli 1,5 cm kamien , ktory zablokowal calyprzwod moczowy i dlatego mam takze problemy z siusianiem , ten rodzaj jst nie ciekawy ,poniewaz ciezko wyjac draba w calosci a jak sie rozkruszy to z laproskopi nici i beda chlastac brzuch a tak tylko pare ciec i spoko, ale jestem dobrej mysli , no i oczywiscie powinnam juz odzyskac glos ale nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i znowu wglad zrobili , i okazalo sie ,ze jest duza infekcja , a ja caly czas mam podawane do zylnie antybiotyki ,pytanie dlaczego nie dzialaja i zostalam od razu zaszczepiona przecwko swein flu, i robia testy na antybiotyki , na co moj organizm reaguje ,takze widziecie nic strasznego ale juz tak fajnie bylo pozytywnie , a tutaj znowu te chlastanie , ja po tych przejsciach bede najlepszym lekarzem , obiecuje jak z tego wyjde , przy okazji po ogladaja moje flaczki czy tam sie cos nie zrobilo z moim szczesciem ok to tak jak grypa z katarem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MIALEM PODOBNY PROBLEM......ALE CZEGOS TAKIEGO, BYM CHYBA NIE WYSIUSIAL...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ku....wa , sorry Rheia ! Co to jest ? To moja historia !!!! To ty i tak miałaś lekkie ataki - skoro z nami i przy umyśle jesteś. Mnie to też nagle wyszło przy rzucaniu wcześniej palenia - mały kamyczek się uaktywniił ! Laparoskopia. Teraz już tam nic nie ma - to coś nowego wyszło, tylko nie wiedzą co. Badania są , jak na mnie dobre / a już mam wszystkie specjalizacje prawie ;) - a nic nie ustępują objawy.... Rheia - może my sobie złą karmę przekazujemy, albo jakieś dusze bliźniacze jesteśmy ? Lew i Skorpion - juz jeden związek taki się nie udał ... Piszcie, ja ze straszku - popatrzę na Wojewódzkiego. Rheia - nic się nie bój - 3 dziurki na brzuchu tylko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiulek pamietaj na wadze pokazuje ze schudlam ponad2 kg a brzuch jak w ciazy poczatkujacej i z tym kamieniem jst problem nie mozemy rozbic ani wysiusiac trzeba kroic on sie latwo kruszy jak gdzies zostanie chociaz pare ziarenek z nowu sie zrobi nastepny i.tw.m

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekkie przy morfinie i innych dragach nie moge siedziec , nie moge lezec , krzycze razem z moim i phonem ,ponewaz ciagle muzyki slucham , to moje zycie taniec , muzyczka ,ksiazki ja jestem taka nie skomplikowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z pocztku znaku , lagodny lew , ale skorpion jak uwali to do zobaczenia w niebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SOFIA MARIUSZEK ,CZY WY JESZCZE JESTESCIE , CZY MACIE JUZ DOSC ZOLCI ZALANEJ JAK NA JEDNA NOC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia, Niesamowite jest to, przez co musisz przechodzić. My jesteśmy z Tobą ale i tak całe cierpienie i ból zostaje z Tobą. Jeżeli choć trochę nasze wsparcie Tobie pomaga to masz je. Jestaśmy cały czas z Tobą i wierzymy, że będzie dobrze. W końcu mamy się przecież wszyscy poznać. W związku z tym mam też pytanie, Czy Ty nie powinnaś być jak najbardziej wypoczęta?. Organizm musi w końcu mieć siły, by się regenerować. Nie piszę dlatego, żeby skończyć na dzisiaj, nie zrozum mnie źle, ale powinnaś odpocząć. Zresztą sama wiesz najlepiej, co jest dla Ciebie najlepsze. Może zostaw nas i forum na trochę i odpocznij.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś w tym jest - nie ma zmiłuj się ! Ale Wam jeszcze daleko do tego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PROBLEM JEST TAKI ,ZE JA NIE MOGE OKA ZMROZYC , A SPALA BEDE DZISIAJ W NOCY I JUTRO W DZIEN BEDE SPALA ZE 3 DNI, A MOZE JA WAM PRZESZKADZAM ?TO MOGE POCZYTAC :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Twoje Mario przeprosinki naszej koleżanki zauważyłam. Były słodziutkie (ale nie mnie je oceniać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARIO JA NIE WIEM O CZYM TY PISZESZ JA JESTEM OK ,PYTALISCIE POWIEDZIALAM ,JA NIE UWAZAM ZE TO OD CHAMPIX PONIEWAZ TO TROCHE TRWA WSZYSTKO DLUZEJ NIZ MIESIAC , A TY KASIA NIE KONIECZNIE MUSISZ MIEC TO SAMO NA SPUCHNIETY BRZUCH MOZE MASZ STAN ZAPALNY ALE TY MASZ DOBRE WYNIKI TEGO NIE ROZUMIEM , MOZESZ MIEC TEZ TAKIE BOLE OD JELIT JEZELI MASZ ZAPARCIE LUB ROZWOLNIENIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TAK ZAUWAZYLAM ALE BYLO TAKIE ZAMIESZANIE JA MIALM PIGULE W POKOJU A WY MORDKI ROBILISCIE JEZELI SA OD ❤️to przyjmuje i rownierz przepraszam tak za wszystko i do przodu , dziekuje , to zmieni duzo na tym forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu sonie skasowałam pPiszę o oczyszczaniu jelit zanim zamartwicie się całkowicie. Jest w aptekach u nas sól gorzka. Rozpuszczona w wodzie i wypita oczyszcza jelita ze wszystkich żle strawionych i toksycznych złogów w jelitach. Jutro, to znaczy już dziś robię sobie kurację. Jest tania, zdrowa i skuteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zansz mnie rheia, musze to powiedziec.....czy nasze lepsze relacje...nie wywolaja niepokoju ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luchajcie jeeli chcecie odpoczac nie patrzcie na mnie ja mam jeszcze 30 minut i zacznie sie cyrkus , jak pred kazdym zabiegiem , a tutaj mamy specjalne szmpony musisz nawet wlosy tym umc i nalza mi te sesowne ponczoszki musz jakies kokardki z czegos dorobic , to beda mieli ubaw , i te kapturki ja mam problem ,poniewaz moje wlosy sie nie miszcza do tego i mam moja , ktora uzywam w pracy i na to czerwiony kapturek nie pomijajac tej seksoenej koszli , ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rheia ty znowu z ta koszula!!!! warkoczyki.....to taka moda panuje w au. tutaj dziewczyny sie wygalaja ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rheia - Mario , w przeciwieństwie do mnie mdleje, jak czyta opisy medyczne - faceci tak mają. Ja się mogę we krwi babrać. Szkoda, że niemasz tam Wojewódzkiego Kuby - tam jest dyskusja !!! Wiesz, teraz myślę, że taki kamyczek - to i tak nie jest nic złego. Ja wiedziałam ,że to coś w brzuchu, jak pisałaś objawy wcześniej. Ja to już przeszłam. Nie chciałam Cię straszyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×