Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ihaha

__czy test w czasie okresu pokaże prawidłowy wynik?__

Polecane posty

Gość ihaha

Mam właśnie okres, ale jest on o wiele bardziej skapy niz zwykle. Niby nie było "sytuacji zagrozenia" w tym miesiacu, ale różnie bywa... Czy moge zrobić test w czasie okresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okres mozenieraz byc skąpszy
ma to wpływ wiele czynników. To na pewno nie ciąża i nie rób testu. Nie można mieć okresu w ciąży. Na pewno zjawi się tu setka mam które napiszą że one właśnie tak miały ale to nie był okres tylko plamienia. Jeśli masz okres i piszesz że ciąża mało prawdopodobna to sobie odpuść test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
wczoraj od rana myślałam, ze dostałam okres. Była to duża brązowa plama i na tym sie skończyło. Ale dziś dostałam juz normalny orkes, tyle, ze jest skąpszy. Brzuch boli normalnie, jak przy okresie. jedyna sytuacja, która napawa mnie niepewnościa to taka, ze 3/4 dnia cyklu kochalam się z mężem będą \c na górze Gdy skończyl wykonałam na nim jeszcze 2-3 ruchy i przy scgodzeniu prezerwatywa trochę się zsunęła, ale nie mocno. 13 dc miałam szyt płodnego śluzu. Tylko to mnie martwi. I jak sądzisz z tym testem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
jeszcze jedno pytanie- czy to nie dziwne, ze od odstawienia tabletek anty (ponad rok temu) mam coraz skapsze okresy? najpierw 5- dniowe, potem coraz krósze, aż doszło do dwóch dni. No a to, co mam teraz, to juz nie wiem, co to jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sądze że masz okres
wczoraj zaczynał ci się plamieniem, a dziś po prostu się rozkręcił. Jeśli prezerwatywa nie zsuneła się do końca to nie ma możliwości zajścia w ciążę, chyba, że była pęknięta, ale to inna bajka. Moim zdaniem jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vwevwevwe
Zrobisz test i niby co ci to da? Cokolwiek wyjdzie, i tak nie będziesz mogła zawierzyć wynikowi. Chwilowo się zdenerwujesz lub uspokoisz i zaraz będziesz miała ten sam problem, tylko parę zotych mniej o ten zmarnowany test. Zresztą to o czym piszesz wygląda na okres. Nie każdy musi być taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
pęknieta na pewno nie była, zawsze sprawdzam prezerwatywy na drugi dzień przed wyrzuceniem. Chyba musze sie wybrac do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na to 2 pytanie ci nie odpowie
bo mam tak samo. coraz krótsze mniej bolesne i skąpsze okresy. Teraz mam takie 2-3 dniowe. Przed braniem tabletek miałam 7 dni krwawienia plus 3 dni plamienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
dlaczego nie bede mogla zawierzyć? Idę sie wtym tygodniu zaszczepić i musze mieć pewność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
ja mam wrażenie, ze ten okres mi kiedys zaniknie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ihaha
a kiedy odstawiłaś tabletki/ ja w czerwcu 2008. Moze to coś z endometrium? Coraz mniej się złuszcza. Kurcze teraz zaczęłam sie tym martwić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość test bedzieee
wiarygodny okres nie ma na to wplywu , szanse na ciaze male ale, test warto zrobic , dla pewnosci ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×