Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz

co ja robie zle.

Polecane posty

nie wiem co sie z ta kafeteria dzieje albo nie moge wejsc zeby poczytac wpisy albo z jednego posta robi sie 4 chcialam tylko dodac ze niezle mi idzie narazie wydawanie kasy w zeszlym tygodniu 60 w tym jest 40 wiec raczej wiecej niz 60 nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co sie z ta kafeteria dzieje albo nie moge wejsc zeby poczytac wpisy albo z jednego posta robi sie 4 chcialam tylko dodac ze niezle mi idzie narazie wydawanie kasy w zeszlym tygodniu 60 w tym jest 40 wiec raczej wiecej niz 60 nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość testerka3
Uwolnij Mikołaja - Zgarnij Laptopa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jeżeli odpowiesz na 2 proste pytania możesz otrzymać najnowszej generacji laptopa. Wystarczy się zarejestrować i uwolnić Św. Mikołaja http://uwolnijmikolaja.pl/konkurs/5201 Kilka super laptopów czeka !!! Rejestracja trwa 15 sekund:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31.10--28.11----------353 (4tygodnie) 28.11-5.12-------83 5.12- 12.12------60 12.12-19.12------50 ten tydzien juz zakonczony bo jutro nic nie kupuje wiec jest 50

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem, tylko teraz pracujac 4 dni mamy dosc sporo roboty to nie bardzo mialam kiedy wczoraj napisac. A dzisiaj kolejny piatek w domu,idzie sie wsciec ;) Niezle mamuska jak tylko 50 na calusi tydzien ci wyszlo, mialas jakies zapasy ze tak malo? Czy raczej wyobraznie ;) U mnie bedzie tyle co nic na przyszly tydzien bo we wtorek juz jedziemy do Polski wiec nie bede nic kupowac, jakas pizze moze albo cos. Tak czy inaczej zakupy musze zrobic choc troche jutro bo nic na obiad na jutro nie ma. Dzisiaj zupa ogorkowa ostatni sloik i indyk z warzywami,dla meza jeszcze ryz. a na jutro wlasnie i na niedziele i na poniedzialek cos potrzebuje czyli generalnie na 3 dni,ewentualnie cos na wtorek przed podroza. Na bank w pon pojade do polskiego sklepu kupie bulki,to zrobie na podroz, bedzie jak znalazl na promie zamiast fisch&chips bez smaku ;) I tez wlasnie chyba sobie zrobie kawke do termosu, taniej moze nie bardzo,bo tam 2 funty za kawe przezyje ale nie bede irytowac meza z zatrzymywaniem sie co troche ;)Jak tam przygotowania do swiat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAA1111AAAAAAAAAAAAAAAAAA
dziewczyny ja przygotowania do swiat?? duzo kasy juz poszlo??? nie wiem juz---------dotarłas do pl????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny wracam do was wydałam mnostwo kasy na swieta i Sylwestra wiec zabieram sie teraz za zapisywanie a wiec dzis poszlo 5 funtow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a minely bardzo dobrze sylwester udany oprocz tego ze wydalam chyba 2 razy wiecej niz planowalam tzn na same swieta jakies 30-50 wiecej niz zaplanowalam ale do nowego roku wydalam duuuzzzooo duuzzzooo. a wiec mamy juz 2010 u mnie byc moze jakies zmiany jak sie uda ... chyba zaczniemy sie starac o drugiego bobaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie czyli jak
Witam. Dużo szczęścia w Nowym Roku dla Wszystkich. mamuska 0123 - fantastyczne postanowienie noworoczne, powodzenia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej jestescie dziewczyny u mnie dzis poszło 17 f, na obiad jutro i pojutrze bedzie grochówka i kurczak z ryzem i warzywami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co pamiętam to w aldiku wydałam 25ł i w icelandzie wydałam tez ok.25 f to juz jest ładna sumka:) wczoraj w tesco wydałam hmmm 5 f . Pocieszam się tym że mam mięsa troszkę w zamrażalniku,a to chyba najdroższe.Dzisiaj będzie barszcz biały ukiszony własnoręcznie na kaloryferku :) kiełbasa wiejska i jajeczko,aa i ziemniaki!!!i obiad jak nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąka żytnia,skórka z chleba ząbek czosnku i woda!Ja robie w słoiku litrowym bo mi dzieciaki zbiły garnek gliniany.Pierwszy zaczyn sie odlewa bo jest gorzki,a więc np. trzy łyzki mąki ,skórka z chleba i ząbek czosnku zalewam letnia wodą ok 0.5 litra ,przykrywam talerzykiem i odstawiam na dwa,trzy dni na kaloryfer.Tak ukiszony barszcz niestety mieszam i wylewam ,zostawiając na dnie troszkę,bo pierwszy jest gorzki.Do tego co zostawiłam daje trzy łyżki mąki, skórkę z chleba i czosnek i zalewam letnia woda ,odstawiam na kaloryfer i po ok 2 dnia mam barszczyk. Nie umiem prościej opisać, ale się rozpisałam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej to napisz gdzie moge dostac taka make i czy jak drugi raz nalewasz wody to tez 0.5 czy juz caly sloik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąkę koleżanki mama z pl. mi przywiozła:) w sklepie w uk raczej nie ma, nie wiem czy oni maja soc takiego, jak mąka żytnia .W pl sklepie można pytać może mają ,ja w swoim będę prosiła abym mi przywieźli. 0.5 litra na średni garnek wystarczy ,ja lubię taki ciut gęsty barszcz,a nie wodę więc z 0.5 litra wychodzi w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak tam dziewczynki, troche nas tu nie bylo. ja bylam w Polsce tydzien przed swietami i przyznam szczerze, ze nie wiem jak i kiedy a wydawalam 200 euro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja praktycznie nie kupuje bo mam wszystko,a zwłaszcza mięso.Jak mięso jest w domu to już dobrze.Wczoraj była zupa jarzynowa,frytki i udko ..dzisiaj już wyciągnęłam rybę i kotlety,może zrobię na sobotę, niedziele. Szykuje się do przeprowadzki więc po pierwsze muszę opróżnić lodówkę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny widze ze nasz topik umiera :( nie pamietam dokładnie ile wydałam od soboty na jedzenie ale ok 40 f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×