Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz

co ja robie zle.

Polecane posty

Gość ahahaha ja+maz =dwoje dzieci
KTO TU POWINIEN DO SZKOLY WROCIC No ja rozumiem teraz dlaczego masz nick taki a nie inny!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja 3 lata temu wydawalam ok 50-60 na nas dwoje i to wlasnie na poludniu,wiec moze tu jednak troche drozej jest. No a teraz jak nic 40-50 w asdzie i ok 10-20 w polskim sklepei to tak normlanie, chyba az tak bardzo pasa nie bede przycinac,bo potem sobie odbije na zdrowiu,po co mi to? No ale zamienniki tansze spokojnie mozna kupowac niektorych rzeczy. I tez skas znam to chodzenie do polskiego sklepu po tylko chleb np, zawsze wracalam z czyms wiecej ;) Mnie sie tez kasa nie trzymala jak ja mialam, teraz jak nie mam to oszczedzamy :) A propos wracamy do 5 dni roboczysz od przyszlego tygodnia,narazie na probe na miesiac, nie wiecie jak sie ciesze dziewczyny :) B&M i HB - stanowczo za daleko,ale ceny rzeczywiscie fest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ...Ktoś chyba chce tu namieszać.Nick to tylko litery i i czy to bęzie = ,+ , - , * , / nie ma to znaczenia i nic nie oznacza , nie przykładałam wagi jak będzie wyglądał,ale widzę że kole w oczy i już się czepić nie macie czego!!! Ok wczoraj wydałam 26f w lidlu(dotarłam do niego po suszarkę na pranie stojącą)za 16f ,ale na suszarce się nie skończyło.Potem jeszcze aice land i tam wydałam 10f na mięso ,kurczaczki,wędlinę i pomarańcze.co mi daje 36f

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie kole a wwoluje smiech
A Tobie zycze troche luzu :D Po co ten bulwers ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ice Land - 10 funtow i kurczaki,mieso wedlina i pomarancze ? Co ja bym dala za takie ceny w Asdzie ;) Swieze czy mrozone? Strasznie tanio, zastanawiam sie nad jakoscia, ma to jakis smak Ja + Maz = 2 dzieci? Ja wczoraj jednak skonczylam te krokiety a maz mial sobieski,ale byl tak glodny ze zjadl za dwoje i sloik poszedl ;) Dzisiaj mamy piersi w gyrosie, dla meza frytki dla mnie salatka :) I sosik czosnkowy :) Proste a jakie dobre :) I szybkie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja mam home bargains niedaleko a b&m troche dalej ale jedzimy od czasu do czasu samochodem potwierdzam bardzo fajne sklepy. u mnie dzis rosól i piersi z kurczaka w gyrosie z ryzem ,jutro bedzie barszcz i zapiekanka makaronowa, wiec 2 lub 3 dni mam z głowy bo jeszcze mam pierogi ,bo dosc duzo zrobiłam. od soboty nie wydałam nic ale dzisiaj sie wybieram na małe zakupy do lidla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gyros wiec dzisiaj rzadzi :) Nie idz do lidla bo zas kasa pojdzie, hihi. Ja nie ide do sklepu do piatku, kiedy to mam wolne jeszcze i musze wyskoczyc do miasta po soczewki :) Ale to juz ostatnio wolny piatek,od przyszlego tygodnia wracamy do pracy :) Tylko na miesiac narazie na probe czy bedziemy mieli co robic ;) Ale zawsze to cos :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość apsa
Ja + MąŻ = 2 DzIeCi twoj nick jest smieszny bo wynika z niego ze ty i twoj maz jestescie dziecmi :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olewac szanowne pomaranczki :) Dzien dobry kochane, tak sie sklada ze ja wlasnie tez zawsze wydaje wiecej jak ide z mezem, a to gra a to kolejny z pieciu milionow kabelkow, a to tysiace ciastek i czekolady, no normlanie zwariowac idzie ;) Szczegolnie jak ide po jedna rzecz tylko to staram sie go unikac ;) A calotygodniowe zakupy to zabieram raz na miesiac - niech sie chlopak cieszy ;) Chcialam opisac swoaja sytuacje z BT, moze ktos ma i moze ktos jak ja zaoszczedzi. Normlanie placilam jakies 80 funtow miesiecznie, tj. linia telefoniczna, internet i rozmowy do Polski. Do tego ok 10-12 miesiecznie za BT Vision ( wypozyczalnia filmow, pudelko ze mozna sobie zatrzymywac, przewijac, nagrywac). Dzwonie do BT i mowie ze z 1 lutego konczy mi sie kontrakt, prosze o rozwiazanie umowy bo Talk Talk ma lepsze warunki. Pani pyta jakie,no to mowie ze linia i net za 30 plus rozmowy zagraniczne za darmo. A za BT vision dziekuje, to jak dla mnie teraz luksus. Pani pomyslala i odpowiada: od 1 lutego beda panstwo placic za linie i internet 28 funtow, rozmowy miedzynarodowe za darmo, BT Vision dla panstwa za darmo, dodatkowo dolaczalm nowy telefon, co Pani na to :D ??? Odpowiedz moja byla: oczywiscie zostaje z BT :) No kurcze myslalm ze spadne z sofy!!! 90 funtow miesiecznie placilam, teraz 28 i nowy telefon :) :) :) Poleca zadzwonic i prosic o rozwiazanie umowy, tak o to BT dba o zachowanie klientow. looool :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem juz- ja za talk talk place ok 20 f miesiecznie i mam te same warunki co wymienilas , chyba ze teraz podniesli cene bo ja zaczelam uzywac jakies pol roku temu polecam tez wczesniej mialam BT i placilam kosmiczne rachunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jest za dwie dychy wersja essentials, to jest 6.99 internet + 11.49 linia plus tam ok 2 funciaki boost za rozmowy miedzynarodowe. I tu czytam ze szybkosc do 8 mega, plus 40 mega do sciagania. Albo wersja talk talk pro ze szybkosc do 24 mega i nieograniczone sciaganie - i to kosztuje 14.99 + 11.49 + 2boost = 28.48 No jakos kolo 30 bylo jak pisalam, ta wlasnie za ok 30 maz wypatrzyl i chcial, ale BT wrocilo z niezla oferta tez za ok 30, wiec postanowilismy z nimi zostac, tym bardziej ze BT vision za darmo i nowy telefon, to w tym momencie bardziej sie nam to oplaca. Ale tak czy inaczej to talk talk ma swietne ceny. Chcialam juz wczesniej sie na nich przerzucic ale obawialam sie kosztow zerwania kontraktu z BT, tak poczekalam do teraz i ok. Ah i ta nowa umowa z BT jest dla nas teraz na 12 miesiecy :) Tez fajnie. Tak wiec popatrzcie dziewczyny na swoje kontrakty. A i chcialam spytac o rade, 13 kwietnia jakos koncza sie na umowy z T-mobile. Placimy teraz 30 +35 jakos za dwa abonamenty. Oba tel maja internet i tam pelno minut i sms. Ale to troche duzo jak na teraz. Ktos moze polecic jak to rozwiazac? Moze jeden tylko zostawic na abo a drugi na pay as you go, moze niekoniecznie z T-mobile? Ktos ma jakas fajna oferte, godna polecenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three.3.
najlepiej wziac na abonament w 3. my w trzy osoby mamy: internet za free, skype za free, abonament po 15 f za osobe i nowoczesne telefony za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam internet 10 mega za 20 f i sciaganie bez limitu a do pl dzwonie ze skypa na stacjonarne i płace 30 f za rok i rozmawiam ile chce bo limit jest 10tys minut na miesiac dzis wydałam 27

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No slyszalam o three (3) i poczytam cos. Wolalabym jednak ktoregos z tych duzych moze, jak O2, t mobile, vodafone, ale o 3 poczytam. A ze skypa to wogole nie korzystam bo jak maz na kompie to ja akurat moge pogadac z rodzina i na odwrot, a teraz mamy tylko jednego kompa. A i wygodniej i mi i rodzicom wylozyc sie na sofie z telefonem w reku i gadac do bolu :) Od kogo masz neta mamuska 0123? I co to fajnego kupilas ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three.3.
ale w 3 masz skype w telefonie i mozesz sobie korzystac ile gdzie i kiedy chcesz.. nie ma limitu:) w sieci 3 rozmowy smsy i e maile i videorozmowy tez masz w ramach abonamentu. naprawde polecam bo mialam juz t mobile i vodafone i o2 ale w 3 jest najkorzystniej. my mamy 3 telefony wiec co pol roku jeden mozemy wymienic na nowy :) i internet za free no limit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie czyli jak
Witam wszystkich. Widać, że ilu użytkowników tyle opinii. Ja korzystam z BT i jestem zadowolona, może nie jest najtaniej(z rozmowami międzynarodowymi płacę ok 40 miesięcznie) ale niezawodnie a to dla mnie ważne. Myslałam o zmianie na talk talk ale przypadek kolegi mnie bardzo zniechęcił. Cztery miesiące temu przeszedł do talk talk i od tego momentu ma wieczny problem z netem. Za przeproszeniem jak nie urok to sraczka i więcej internetu nie ma niż ma. Jeśli chodzi o komórki to polecam wybrać się do Carphone Warehouse, mozna tam sprawdzić oferty różnych sieci. W listopadzie M zmieniał sieć. Teraz korzysta z vodafone, abonament z internatem, minutami itp to 25 funtów, oczywiście wypasiony telefon i playstation 3 gratis. Wczesniej korzystaliśmy z 3 - dobra sieć ale cztery lata temu jedna z droższych, i z orange, której absolutnie NIE polecam. Ja mam telefon na kartę poniewaz niewiele korzystam i tak jest dla mnie najtaniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdaje sie ze tak, Unlimited Internet, Unlimited Email, Unlimited 3-to-3 minutes, 75 minutes (anytime, any network), plus sms ile sie chce. Za 15 funciakow miesiecznie. Dobra oferta szkoda ze 31 stycznia niby wazna, moze blizej kwietnia tez cos fajnego bedzie :) Ale warto o nich pamietac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj szwagier mial w trojce i nie mogł sie z nimi rozstac kolega tak smao dlatego nigdy wiecej poza tym wszyscy znajomi maja w o2 wiec nikt nie zadzwonilby tylko ja musialabym oddzwaniac. internet mam z virgin . kupilam owoce, wedline ,parowki, lososia w pomidorach w puszce, 3 pojemniki zamykane, cebule, marchewke, soki, jajka , chleb slonecznikowy i nie pamietam czy cos jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi tez wlasnie by pasowalo miec jeden na abo a jeden na pay as you go,ale jak bedzie rzeczywiscie po 15 funciakow ze wszystkim jak to teraz akurat jest w 3 to sie bardziej bedzie mi oplacalo niz terazw T-mobile. Bo teraz cos kolo 30 mam za jeden, nie pamietam dokladnie. A z BT - tak jak mowisz niezawodni a to dla mnie tez sie liczy, teoretycznie wiedzielismy ze oni zrobia wszystko zeby dorownac talk talk i spodziewalismy sie tego, stad zagrywka ze odchodzimy ;) Normalnie czyli jak: bardoz malutko placisz za Bt,albo bardzo malo gadasz z Polska, mi sam internet i linia to chyba wychodzi jakies cos kolo 30,albo nawet ponad. Carphone Warehouse - dobry pomysl :) I tez slyszalam ze Orange jest do bani. A zreszta ile ludzi tyle opini zgadza sie :) Ale dobrze wiedziec czy ludzie generalnie cos polecaja czy nie, np orange. Spore zakupy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko w sieci 3 jest skype
nielimitowany w telefonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam leczo, wiem ze najlepszy to z chlebkiem, to znaczy ja to wogole sam,ale mezowi co mozna do niego podaz oprocz chleba,jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie czyli jak
Jak sama zauważyłaś z BT warto negocjować;) Faktycznie ja nie dzwonię codziennie do Polski ale przynajmniej raz w tygodniu każde z nas rozmawia z rodziną ok godziny, nie wiem czy to mało czy dużo, nam zazwyczaj wystarcza. Tyle, że ja dzwonię tylko na komórki bo moja rodzina nie korzysta z tel stacjonarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość three.3.
jak wolicie placic za rozmowy to nie ma sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos tu ma widac
interes w tym, żeby zareklamować 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja czasem dlugo czasem krotko ale z mama to codziennie. Tyle ze ja na stacjonarne. Dziekujemy juz za reklame 3, jak wspomnialam zajrze w okolicach kwietnia :) Pomysly z czym to leczo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×