Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz

co ja robie zle.

Polecane posty

Gość amikimiki
na jedzeniu tez mozna oszczedzac. tzn. kupowac z glowa. nie myslicie chyba ze im wiecej cos kosztuje tym jest zdrowsze? proste podstawowe produkty sa dosc tanie. i napewno zdrowsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychhhhhhhhhhhhhh
2 dzieci nie najmlodszych i 2 doroslych 60 f na tydzien .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o masakra
to co wy jecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dzieci. 17. 9 i 10
I 2 doroslych ok 100na tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jogurty i owoce jecie?
czy tylko makaron? 60 na 4 osoby? to po 15 na glowe! 100 na 5 osob to tylko po 20 na glowe!!! To co jecie? Poobiedzie juz kolacji nie ma? Slodyczy dla dzieci nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jogurt to ja robie sama
A zreszta to mozna kupic litrowy naturalny za funta i swieze badz mrozone owoce i zmiksowac. owoce i warzywa to ja kupuje na markecie. duzo taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość U mnie market jest we wtorek
a ja jestem wtedy w pracy :( a wogole komu by sie chcialo kupowac naturalny i mielic z jakimis mrozonymi owocami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość W Aldi naturalny jest za 57p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morrisonie za 1.29

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ty myslisz ze jak kupisz
Gotowy i drozszy to juz napewno zdrowszy jest?? kupa chemi w srodku :) a co za problem zmiksowac litr i rozdzielic. jedzenie tez kupujesz gotowe bo ci sie nie chce gotowac? jasne ze mozna kupic w M&S 4 ziemniaczki na tacce za 3.99f tylko po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jafffa-
u nas w rodzinie nie kupuje sie i nie jada gotowcow.Jogurty?... a jak ktos nie lubi owocowych kupnych jogurtow ? ja jadam tylko naturalne, z czosnkiem koperkiem, ziolami - do pieczonych ziemniaczkow pycha... To wcale nie jest kwestia ceny bo mozna za grosze zrobic pyszny obiad. slodycze tez moz\na zrobic samemu , ja nie kupuje , pieke ciasta , babeczki robie galaretki, jogurtowce, itp. co do napojow, nie kupuje wody butelkowanej. woda z kranu jest OK , mozna dolac sok, zrobic ice tea z cytrynka w duzym dzbanku... wedliny...fuj kupuje kawalek miesa i pieke, a nawet robie kielbasy :) przynajmniej wiem co jem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Woda z kranu jest ok?
tez tak myslalem i pilem caly czas tylko gotowana. Az pewnego dnia zona kupila dzbanek z filtrem, jak zobaczylem co zostaje na tym filtrze to wiem jedno: na bank nie napije sie juz wody z kranu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Morrisonie za 1.29
Ja tam nie mowie ze gotowy drozszy, w Morrisonie kupuje tez naturaly, ale dlatego ze lubie. Nie cierpie z owocami, bleeeee I gotuje :D Ale nie pieke, bo poprostu nie mam na to czasu pracuje od 8 do poznej nocy czasem, od klawiatury palce zesztywniale ;) A czekolada czy cukierki to tez slodkie. A zreszta jak policzysz skladniki i prad, wode za upieczenie takiego ciasta to czekolada wynosi taniej :-) Piec mieso i robic kielbase? Kupuje w polskim sklepei wedzona albo taka po ponad funcie za 10 dkg i spoko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomocy moje drogie!!mam karte startową z o2 i nie znam kodów które umozliwiaja np. tańsze połaczenia lub smsy..wiecie cos na ten temat? kolezanka uruchomiła mi jakieś darmowe minuty czy połaczenia ....coś co jest związane z postkodem ...nie wiem dobrze o co chodzi.Od innej dostałam informacje ze wysyłając smsa o tersci TeleTop ON pod numer 81223 to też jakieś darmowe minuty czy coś takiego...wie ktoś coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pojecia bladego nie mam o
czym ty mowisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychhhhhhhhhhhhhh
tychhhhhhhhhhhhhh 2 dzieci nie najmlodszych i 2 doroslych 60 f na tydzien . odpowiadam co jemy, za 60 funtow mam na 7 dni 3 kg miesa ,2 kg ryby , 2 kg owocow i tylez warzyw - podstawa jest. na wsi u godpodarza kupuje smietane .jajka. ziemniaki .szynke 500g-1,81, slodycze sa tanie ;)) to tak ogolny wykaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to za mieso?
ile kosztuje, gdzie je kupujesz? I ryba?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Za 4funty masz 1kg
Porzadnej mrozonej ryby w kazdym sklepie 'ciapackim'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A kto kupuje u ciapatych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuje.
Zamiast g** w hipermarketach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a widzialas
jak oni traktuja to mieso w ich sklepach? moze i supermarketach tez ale przynajmniej ja tego nie widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja kupuje.
No jak traktuja mrozona rybe w opakowaniu? uwazam ze w malych ciapackich sklpikach towar jest dobry przynajmniej ekologicznie. a zreszta TA SAMA ryba w supermarkecie kosztuje drugie tyle. to samo owoce warzywa maka kasza ryz przyprawy....itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tychhhhhhhhhhhhhh
mieso kupuje w morisonie zawsze swieze; ryby maz w tesco. w moim regionie ciapaci jak ich nazywacie maja sklepy z pierdolkami za 1 funta;)) czyli mam wszystkie podstawowe skladniki na 7 dni i nie ma biedy jest normalna kuchnia zawsze tak gotowalam tj przez 10 lat. sa wypady na pizze ,wycieczki itd normalne zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamuska0123
jesli chcesz na postcode to wpisujesz w treci swoj postcode na numer 22204 jesli chcesz miec z kazdego miejsca i darmowe smsy do o2 to ładujesz karte za 15f i ta kasa zostaje ci oczywiscie na koncie i wysyłasz o tresci LINK na numer 21300 i masz co miesiac po doładowaniu za 15 nieograniczone do o2 z kazdego miejsca i darmowe smsy do o2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zrobilam przerwy i nie zaczerniłam sie tak poza tym kompletnie przestałam liczyc ile mi kasy idzie i musze zaczac znowu bo wydaje mi sie ze jest ok ale na penwo po podliczeniu wyszloby ok 150 na tydzien postanowienie od piatku zaczynam znowu notowac tylko piszcie dziewczyny nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 60 na tydzien nie przejdzie !!!nie ma takiej opcji !!!codziennie sa 2 dania ,kupuje chleb i bułki ,w lodowce musze miec kilka rzeczy na kanapki, a nie jedna czy dwie i wcale nie wyrzucam ,a lubie urozmaicac sobie kanapki .poza tym duuuzzzoo owocow u mnie schodzi najbardziej mandarynki ,jabłka, gruszki, banany, warzywa do zupy i na surówke musza byc a słodycze to tak srednio nawet nie duzo. woda mineralna jakis sok tez musi byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sobote kupuje zawsze kurczaka kawałek indyka kg schabu i kg łopatki z ktorej robie gulasz , kotlety mielone lub spaghetii czy jakas zapiekanke miesna wiec na samo mieso idzie 15 czasem dokupie golonke boczek itp wiec nawet 20z kawałkiem zostawiam na targu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chesz tansze polaczenia do pl to ja mam ten podstawowy z o2 ze raz ci pobieraja 5 f i od tej pory mam7 p na stacjonarne i chyba 25 p na komorke za minute niezaleznie od pory dnia jesli chcesz takie cos to napisz a poszukam jutro kodu na to. nie ejst az takie bardzo tanie ale pewne kiedys maialam jakies inne oszukiwali niby brali 5 f i pozniej z tych 5 f moglas gadac pogadalam 15 min na stacjonarny i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×