Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nie wiem juz

co ja robie zle.

Polecane posty

1 tydzien ---------90 2 tydzien ---------100 3 tydzien----------75 podlączona--------zycze szybkiego do zdrowia dla meza!!!!!!musialas dzis koszmar przezyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje sie po zakupach z kwota 35 funtow dzis na obiad ryba z rissotto serowym zupa jeszcze nie wiem jaka ale na 99% barszcz. i zabieram sie dzis za ten snikers musze jeszcze kostke masła dokupic ale skocze juz jak upieke te placki i ugotuje budyn kupiłam proszek dazz w promocji 3.4 kg za 5 funtow zobaczymy czy faktycznie jest ok zaraz zrobie w nim pierwsze pranie 1 tydz ----90 2tydz----100 3tydz----75 4tydz----narazie35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlaczona - strasznie mi przykro, mam nadzieje ze maz szybciachem wroci do zdrowia :) Tego wam zycze a jesli potrzebna by byla jakas rada dotyczaca tabletek, masci, to pisz - mama jest farmaceuta, lecze wszystkich na okolo :) Jaki plaszyk wkoncu kupilas i gdzie? A o wyjezdzajacych przyjaciolach to my tez niestey cos wiemy :( Odnowa potem trzeba szukac kogos kto sie nadaje na rozmowy ;) Ale bedzie ok, zobaczycie :D Mamuska - daj znac jak ten sernik i moze ktos cos o piekarnikach? I jak tam tem proszek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje dziewczyny:) a mozesz cos polecic na opuchlizne dostepne tutaj? na razie sa rany, ale jak sie podgoja cos by sie przydalo, co do piekarnika ja mam gazowy i nie narzekam, troszke dluzej sie piecze, ale ja i tak nigdy nie stalam z zegarkiem, tylko na wyglad:), pamietaj jedynie zeby klasc na srodkowa lub wyzsza, zeby sie nie przypalilo od spodu mamuska-do budyniu jak sama robisz to maki takie czybate lyzki ja mialam dzis sernik robic, ale zapowiedieli sie znajomi za 2 tyg wiec, zostawie na ich wizyte, a dzis kruche z jablkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plaszczyk czarny, klasyczny,taki do bioder, z paskiem w next(60f)nie do konca jestem zadowolona, ale w koncu mam w czym chodzic, ja z kupnem czegos mam duzy problem bo jestem nieproporcjonalna(duzy biust przy majej d..)w dodatku lubie klasyke, znalazlam fajny na stronie john lewis ale jak go zobaczylam na zywo to mi sie odechcialo, spodobal mi sie inny no ale ja za metke placic nie bede(prawie 360f)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zadzwonilam do mamci - w polsce jest altacet (sklad Aluminum Acetotartrate) na opuchlizne, mama mowi ze u nas tez musi byc. Tak wiec pytaj o masci zele z altacetem. Do tego cokolwiek z heparyna na ewentualne siniaki i cos przeciw bolowego - przeciw zapalnego w jednym i niech smaruje na zmiane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polka w Belgii
ja zawsze stosuje homeopatyczne rzeczy - arnica montana - w anglii chyba nawet bardziej dostepne niz tutaj. jest tez mac. potencja jak bedzie to 9ch co godzine, 30ch co 3 godziny. mozna tez kulki rozpuscic w wodzie - 2-3 na szklanke i popijac co pol godziny. polecam. mnie sie wszelkie stluczenia goja szybko i znakomicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie dalam az takich czubatych tych lyzek maki mam nadzieje ze bedzie ok ciasto juz gotowe teraz dopiero jak calkiem zmieknie bede probowac dopisuje kolejne 5 takze juz mam 40 :(a tydzien sie dopiero zaczal dzis co do proszku nie wiem jeszcze wyprałam narazie ciemne rzeczy wiec cokolwiek bede wiedziec jak wypiore jasne córki i meza robocze jak wróci z pracy. zapach ładny ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten proszek wzielam chociaz mam jeszcze duzo persilu bo z 8.98 byla promocja na 5 a skoro gopolecasz to sprobuje, kolezanka chyba mi tez cos kiedys o nim wspominała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja tesciowa sie zna bardzo dobrze na homeopatach, jak dla mnie to magia ;) Ale ponoc dziala i sa ludzie co wogole niczego innego nie uzywaja i czuja sie bardzo dobrze, wiec zawsze mozna sprobowac :) Ja mam raczej ciemne rzeczy, baaaardzo rzadko rzucam biale, ale nie poszarzalo czy cos, wiec mam nadzieje ze i tobie bedzie pasowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cassa24
ja wydaje 60-70 funtow na tydzien na dwie dorosle osoby, kupuje w waitrosie, saitsburrym, m&s plus jakies 80 funtow na tydzien za kolacje dwa razy w tyg w jakiejs fajnej restaucaji nie kupilabym jedzenia w lidlu czy asdzie czy icelandzie bo to same sztuczne smiecie a nie jedzenie. wole odzywiac sie zdrowo i nie miec pozniej problemow z watroba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sainsburrym bha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie kupuje szynki typu tesco value czy tych typowych z asdy. widze ze kolejna osoba próbuje zniszczyc nasz topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kupuje..
Dla psa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podlaczona----------czy to ciasto jest na poczatku z deka twarde bo moje takie jest i boje sie ze nie zmieknie raz robilam przekładanca z masa serowa i placki byly twarde potem byly ok czy z tym moze byc tak samo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tej co dla psa kupuje
zaden dowcip kretynko, psu daje sie karme a nie gowniane zarcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s.p.i.e.r..dalaj
do tej co dla psa kupuje zaden dowcip kretynko, psu daje sie karme a nie gowniane zarcie co za chamstwo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karme sama sobie jedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja kupuje
A co cie obchodzi czym sie zywi moj pies ? Jakos ludzie to jedza i zyja? wam to sie juz w dupach poprzewracalo od tego dobrobytu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli zrobilas zgodnie z przepisem i upieklas na zloto to ok u mnie jak wyjmuje z piekarnika jest delikatnie mieciutkie, pozniej jak stygnie twardnieje czasem lubi sie zlamac, a jak przeloze budyniem to u mnie zazwyczaj lezy noc i rano jest juz kruchutkie, a im dluzej nasiaka tym bardziej mokre robie tak tez przekladanca z biszkoptem, ale wtedy nie daje orzechow i wyglada tak miodownik/m bud/biszkopt/m bud/miodownik/polewa tez pycha:) u mnie doszlo 16f z tesco-zachcialo mi sie sosu tatarskiego:) wiec na ten tydzien jest 70:( a tak dobrze bylo tydzien temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak upieklam na złoto byl miekki a pozniej twardy mam nadzieje ze do rana zmieknie nie jest zle 70 na tygodniu dokupujesz cos jeszcze ??? ja+maz+dzieci--------a jak tobie idzie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualizacja wydatkow 1 tydz-----90 2tydz-----100 3tydz------75 4tydz------63 narazie 40 + na pewno 23 za mieso we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to bedzie dobre:) a robilas tak jak w oryginale tj miod/m bud/orzech z miod? czy moze odwrotnie? ja ledwo co wyciaglam moj jablkowy a moj m juz sie pyta: mozna juz?dalabys kawalek? mam nadzieje ze juz nic, miesa nie kupuje bo wyjadam zapasy z zamrazarki bo chce ja rozmrozic u mnie dzis na obiadek byl losos+ziem+sal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a potem ile wydacie
czy wy macie dobrze w glowach? na zarciu oszczedzacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie oszczedza a kupuje z glowa zeby jak najmniej pozniej wyrzucac, nie jest sztuka nakupic a pozniej polowe wywalic do kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i aby kupowac z glowa
to wam topik potrzebny? same nie umiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×