Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ja sądzę że leniwiec to wstaje z takiego prozaicznego powodu jak ja- mi albo masakrycznie chce się sikać, albo jeść :) Ale najczęściej budzi mnie głod :D Leniwcze, "miała baba koguta hej" :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no a gdzie ma go trzymać... w pokoju koło komputera? :O niestety, w takim dużym mieście jak nasze :classic_cool: tylko balkon wchodzi w grę, nie mamy podwórek :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim :D Wy tu gadu gadu , a TV uczą jak koszule męskie prasować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec no nie oslabiaj mnie, w kim ty się tam zakochałaś? :D chociaż przyznam, że po Zmierzchu długo nie mogłam wyść z podziwu że ten Pattinson nie jest taki brzydki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka...ale ja w pracy, więc TV odpada 😭 widelec...ja lubię takich brzydkich z błyskiem w oku :D Ale ja się zakochałam, w jego upudtowanym licu--bo bez make-upe to :O chollerka...też tak sądzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku dla tak ważnej wiedzy powinnaś wziąć urlop na żądanie i edukować się :classic_cool: cholerko no jak to ? masz zamiar całe życie ubierać małżonka w kufajkę i tatrzanki ? :p :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figielku nie :D mój maz wie do czego służy żelazko widelcu, jak to dobzre, zę nie oglądam teraz TVN-u :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Julianie no !! przegapiłam :o nie mogłaś wcześniej pisnąc słówka ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
figlarka...ja już się spisałam na straty 😭, ale Ty pracuj-będziesz miała większe szanse na znalezienie Mena :P p.s. ale który by z Tobą wytrzymał :O przecież Ty byś go zagadała 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaś paranoja się dzieje :O Podobno wchodzi jakiś projekt, że aby zachęcać Polki do rodzenia dzieci, becikowe na pierwsze dziecko będzie wynosiło 1000 zł, a na każde następne o tysiąc więcej. Masakra, i to niby ma zachęcać :O leniwcze- a nie wiesz przypadkiem, co ja bym z tym dzieckiem zrobiła teraz? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerko ale że mąż zna teorię nie musi oznaczać że i praktyka jest Jego mocną stroną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwczyku a skąd pewność , że Go szukam ? :p i z tym , że zagadałabym Go to jest tylko prawdą po części :D Widelec chyba zadzwonię do tego programu i tych doradców i powiem dla nich , " zapałacę dla was 1000 zł tylko spierniczajcie truchcikiem i w podskoku z takimi radami " :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×