Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ja buraczkowej nie lubię....ale moja mam goruje przepyszną buraczkową z ziemniaczkami i pieczarkową z makaronem :D Diabeł.....czyli lenisz się jak zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sukinsyn wylogowany
Leniuszku :D :D :D tak bym tego nie określił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w ogóle to nie wiem co Misiowi pod choinkę kupić 😭 jemu się podobają perfumy diesel fuel for life a ja bym mu z chęcią kupiła kenzo http://www.allegro.pl/item838790830_kenzo_orginalne_perfumy_super_cena_100zl_taniej.html no i mam dylemat... i sama też mam problem, bo nie mogę się zdecydować czy ck euphoria czy dolce gabana light blue 😭 ratunku :(:( jak myślicie ??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...jak dla Ciebie to lepsze dolce gabana light blue --ale ja osobiście wolę CK One :D co do Misia....to kup te, które on chce, bo to ma być dla niego prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukinsyn---nie przydługą masz stopkę:D:P wystraszyłam się że komp mi się zawiesił:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie mi też cos kiepsko idzie pracowanie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec a wiesz, że misio ma ck one :D:D:D kupiłam mu w tamtym roku, a co do perfum to zastanawiam się poważnie nad tą euphorią... light blue ma u nas baba na targowisku za 30zł :D:D a zapach prawie identyczny :D:D:D no mażą mi się jeszcze chanel coco mademoiselle :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukin---ja się nie przejmuje, ale Ty chyba powinieneś, pewnie zaraz bana dostaniesz za tą stopę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicho---jesli myslisz że facet zasługuje na droższy prezent niż za 30 dychy to jesteś w wielkim błędzie, to oni są od dawania drogich prezentów a nie my :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec--na zwolnienie...dopiero z niego wróciłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×