Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

ja to sie tak nudziłam, że aż się za robotę wziełam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec ja tu z uśmiechem do Ciebie a Ty wredziuchu z jęzorem na wierzchu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
((())) a ja nadal nie wiem kto to ta cicho bo.....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wiemy :) a do tego chcemy wziąć sobie urlop w piątek i się pobyczyć jeden dzień dłużej :):):) ps. Czy Wy wiecie, że ja dzisiaj wstałam rano ze świadomością, że jest dopiero wtorek :D:D już przez tą szkołę wszystko mi się miesza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha...przecież wiemy, że Ty pracocholik :P ladaco....ja się nie nakręcam...ja się dopiero rozkręcam :P choinki przed formą nie ma...ale już jest piękna na starówce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ladaco fajnie masz... u mnie za oknem tylko obeschnięte drzewo, a za nim hotel... :O w ogóle to kiedy zaczynają sprzedawać żywe choinki ? nigdy nie zwracałam na to uwagi, a w tym roku chciałabym kupić najpiękniejszy jaki znajdę srebrny świerk :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no... bo u Ciebie przynajmniej jest starówka :(:(:( u nas nie ma :( jest niby fragment starego miasta, ale większość kamienic i tak wyglądają jak nowe, poza tym sporo burzą starych i budują nowe. Ale robią nam deptak :) pomijając fakt, że będzie on miał w granicach 100-200m długości :D Aha no i mają budować jeszcze galerię handlową na miejscu starych fabryk włókienniczych, ale coś im nie idzie bo pan prezydent jeszcze chyba nie dostał w łapę i nie zmienił planu zagospodarowania powierzchni. Tak więc zwolnili mase ludzi, budynki rozebrali, a teraz sobie autobusy tam parkują. To taki krótki opis mego miasta :D:D:D:O:O:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha...ale będziesz miała deptak !!!! :) i to całe 200 metrów :D:D a ja idąc do pracy muszę wlepiać gały w chodnik, bo kochani mieszkańcy okolicznych bloków wyprowadzają swoje pupilki na kupkę -a że brak jakiejkolwiek zieleni....muszę iść slalomem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj ludu pracujący a u mnie przed biurowcem nie zapalili choiny bo nie ma kasy na przedłużacze:D:D:D:D:D:D:D kryzys:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha u mnie stoi od niedzieli :D Ubralismy ja dla dzieci :) Teraz tylko podchodza i zrywaja pierniki :) Chyba bede musiała przed świętami powiesić nowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×