Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Leniwcu no co ty :D Powiesze nowe słodycze i znow im sie spodoba :D Poza tym zceka nas jeszcze udekorowanie domu i ogrou

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie dość że nie chce choinki to jeszcze nie chce tych świąt😭😭nie moge sie doczekać kiedy będzie już po😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie Leniwczyku ! przekazuję tylko usłyszaną informację w tv :classic_cool: A ja jołke ubieram zawsze z samego rana w dzień Wigilii O ! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pamiętam jak kiedyś mój tatko ubierał ogromną choinkę w dzień Wigilii , a mama bardzo prosiła żeby przywiązał drzewko do karniszy żeby nie upadło :D zacięcie twierdził , że nie ma prawa przewrócić się - odszedł na drugi koniec salonu aby zobaczyć jak reprezentuje się Jego dzieło , a ona fajt i po bombkach :o :D :D :D Najgorsze było to , że sklepy były zamknięte i nie było gdzie bombek dokupić :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja pamiętam, jak ubrałam choinkę w 5 par lampek :D i skończywszy ją stroić zapaliłam je a ty klops.....żadne nie świeciły :O i musiałam ją ponownie rozebrać, żeby zdjąć lampki 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha :) ja tam co roku mam te same bombki, jakieś takie plastikowe nietłukące :D:D niebieskie i srebrne :) Ale pamiętam jak kiedyś... hmm no dwa albo raczej trzy lata temu mój M. prosił kolegę, żeby rozejrzał się tam u siebie na wsi w lesie czy nie ma jakiejś fajnej choinki :D Najlepiej srebrnego świerku :D No to tak się chłopak postarał, że świerka znalazł. To było dzień przed wigilią, a w zasadzie wieczór, pojechaliśmy do niego i pytamy gdzie ta choinka :D Zawiózł nas gdzieś w głąb lasu, gdzie ludzie mieli domy poogradzane, pokazuje jeden obsadzony dookoła płotu srebrnymi świerkami i mówi no to który chcecie :D A że ciemno było i nie wiele było widać, przeskoczył przez siatkę z piłką taką małą i wyciął pierwsze z brzegu :D:D:D Ale chciałabym zobaczyć minę tych ludzi :D:D przyjeżdżają do domu, a tam drzewko wycięte o_O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha to przyjedz do mnie :d Trzeba mi wyciać choinke w ogródku. Dodam, zema jakies 3-4 metry :D leniwcu ja balkonu nie umiem dekorować :D u nas choinka jest do 6 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha bierz cała :D Nie potzrebuje takiego kikuta zostawiać :D Mam jescze wisnie do wycięcia jak juz wpadniesz w trans ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka....nie bądź taka skromna ;) Cicha....jak lubisz tak szaleć z siekierą, to przyjedź do mnie...zaprowadzę Cię do lasku bielańskiego i będziesz mogła się wyżyć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×