Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Banda bachorów i kólko wzajemnej adoracji :D Przedszkole - wklejają linki i liżą sobie nawzajem rowki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiś psychol zwymyślał Ksenę od dziwek i ćpunek, a jej dziecko od downów. Kabel zgłosił wypowiedzi do usunięcia w naturanym odruchu przyzwoitości, bo nawet jak na stanadardy kafe to było trochę.... za mocne. Ale najbardziej szokująca była ich reakcja: "dlaczego Kabel usunął i po co się wtrąca, skoro oni do tego przywykli i nie zwracają uwagi ? " Czasem naprawdę ciężko ich zrozumieć. Chyba tak dużo czasu spędzają zamknięci na tym topie, że zaczynają na serio utożsamiać sie z jego nazwą. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra -- > przygoniłaś za nimi aż tutaj ? . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga pomarańczko, jeśli chcesz o tym pogadać to jestem do usług, ale nie mów mi co mi wolno, a czego nie na kafe, bo tę granicę wytyczam sobie sam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daj mi jego maila. Wyślę mu fotę i niech sam oceni. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Razi Cię czyjaś względnie wyważona opinia, a dziwka i ćpunka z dawnem to normalka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"OstraSiostra Zapytaj się swojego przyjaciela, 'lizodupa "klona" A zresztą co Cię to obchodzi? " Widzisz klonie jaka ona miła? Sama słodycz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewni miała trudne dzieciństwo. Może da sie ją jeszcze resocjalizować ? :) Hmm... Nie bardzo mogę swonbodnie pisać :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
wara innym od tego? myslalam ze to otwarte forum a wara to Ci wisi do kolan dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon ty się nie nadajesz żeby mnie resocjalizować..możesz sobie popatrzeć. Widelec - a ty już się bawisz w wklejanie linków? :D Żałosne żółto-nose przedszkolaki..nie obrażając przedszkolaków..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe ---> jego nie boli to, że ktoś wypowiada się o nim krytycznie. Jego boli to, że ktoś wypowiada się nim krytycznie bez żadnego: "kurwa", "spierdalaj" i takich tam. To już jest ideologicznie podejrzane :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro tak
to dlaczego sami stad wyganiacie kogoś kto wam nie pasi?:D moralnośc Kalego?działanie w jedną stronę tą odpowiedniejszą dla was?:D zastanówcie się:D:D:D a wara w tym sensie ,ze nie będziecie nam nakazaywać o czym mamy pisac,jak ,z kim itd:) nikt wam takich uprawnień nie dal i nie da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostra, może ja mam coś z oczami, ale w chwili gdy zostalismy sami na tym topiku, w twojej stopce nagle pojawiło się czwarte zdjęcie. Oczywiście nie wykluczam złudzenia optycznego. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro tak
juz widelec pokazuje jakie to otwarte forum:D ona może łazic i sie wpisywac gdzie chce,jak chce czesto obrazliwie ale przyjsc na ten top juz nie mozna:D ot i cała prawda o leniwcach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, Orange. Odróżnijmy nękające działania pomarańczy (głownie was) , od psychopatycznego, personalnego ataku na kogoś i na jego dziecko. To nie ja zgłosiłem te posty do usunięcia, choć oceniam że Kabel zachował sie bardzo przytomnie i przyzwoicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
klonie to nie on tylko ona i wiem nawet ktora :O uprawnienia ale wymyslila :O tak jak z ta wara dziecko nie zrozumialas mnie :O zadrwilam z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OstraSiostra ---> od razu pomyślałem sobie, że to musi być zbieg okolicznosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe ciekawe ---> On, ona, nieważne. Jeśli nie ma ochoty wypowiadać się pod czarnym nickiem uszanujmy to. Chodzi o to by zachować właściwie proporcje. Ktoś uznał, że zostały przekroczone pewne granice. Moderator zapoznał się z tekstem, jak przypuszczam i podzielił jego pogląd. Sprawa zamknięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wary być może ty masz
i pewnie masz bo ja nie mam bladego czym piszesz,spoglądam i war nie widzę:) co innego i owszem ,ale warami trudno to nazwać:) gratuluje nomenklatury prosto z rynsztoka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×