Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
de🖐️ rewq, co mi po twoich przeprosinach, jak leze plackiem na ziemi?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztecie :D :D :D ło matko gdzie takie doorne stworzenie się chowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wchodzi takie byle co na topik i mędzi :D atakuje ludzi których nie zna , którzy nigdy jej krzywego słowa nie powiedzieli sama sobie świadectwo wystawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przykro mi duchu ale jak widzisz ja se siedzę tu spokojnie a przyłazi taka KLEMPA i mnie obraza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasztet , o coż Ostra Siostra się skompromitowała jak widać a i dluzszego zdania nie potrafi skonstruowac jak widac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
to ja poszlam wyrzucuc smieci, wracam i okazuje sie ze jestes pasztetem rewq?:classic_cool: nie wspominales:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnfhnfhnn
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wow:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, a jednak, wiedzialam, ze wrocisz:classic_cool: Ostra lamie stereotypy, od dzis nie mowimy juz ''do 3 razy sztuka'' ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ciocia zdzirka rzuci teraz zarcik sytuacyjny: Były sobie trzy mrówki Guz, Kultura i Głupek.Guz zgubił sie na pustyni. Kultura i głupek poszli na komisariat.Kultura został przed drzwiami. Policjant pyta: -Imię? -Głupek. -Gdzie twoja kultura ? -Stoi przed drzwiami. -Szukasz guza? -Tak od paru godzin:classic_cool: :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jakie to zgrywy były jak sztuciec opowiadała i te fotki pokazywała.Do dziś mam tego lebiegę siedzącego i bezradnego na podłodze w pamięci.Ryję ze śmiechu do dziś" Czemu ja nie wiem, o co chodzi? :D O jakie fotki? :D A wszyscy mi się dziwili, czemu mnie ta dziewuszyna tak irytuje. No to macie namacalny dowód :D Zaraz zacznie wam wrzucać od pasztetów i polaczków, to jej ulubione obelgi :classic_cool: Zdzira a ty dziś nie idziesz do pracy? co z tobą? :D De-- ty chyba się we mnie skrycie podkochoojesz :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fhnfhnfhnn
❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sztuciec, ide na 2ga, mam jeszcze godzinke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duch- takie informacje jak to, że ktoś się we mnie kocha, spływają do mnie nagminnie, kilka dziennie, więc nie sposób wszystkiego spamiętać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a skad, na 100% nas czyta:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ło matko :classic_cool: cięzki przypadek tu mamy :D ale podobają mi się te riposty , niedługo to będą równoważniki zdań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja się wczoraj zastanawiałem czego wy od niej chcecie ale sama mi dostarczyła argumentów :D ale jakoś nie wytrzymała pod naporem mojej paplaniny i się zmyła . W sumie niegroxna jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeju, kiedys to byly teksty; ''Just a fool to believe I have anything she needs She's like the wind '' 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira --->>> weź tu nam nie odpływaj :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
rewq, krowa co duzo muczy malo mleka daje, czy costam. to jak taki szczekajacy piesek, hau hau hau, a jak tupniesz, to spiertala do swojej budy. ja wczesniej mialam do niej ambiwalentny stosunek (wygarnelam jej raz a konkretnie, a w zasadzie to nawet nie wygarnelam, a powiedzialam, co mysle o pewnych rzeczach, o ktorych tu pisala). Niestety, nie dalo rady na tym pociagnac, bo okazala sie..... i na tym poprzestane, co to by nie wywolac wilczka z lasu:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×