Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Len jedzie sie urlopować 😭 zdzirka żyje w takim biegu, ze nawet nie zauważyłam, ze byłaś na forum, albo tak schudłaś :classic_cool: Przyznaj sie, jedziesz na Alli? ;) Ja tu zaglądam od czasu do czasu, ale jestem cichym obserwatorem ( w przeciwieństwie do realnego zycia ;) ) Buziaki, buziaki, buziaki!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len jedzie sie urlopować 😭 zdzirka żyje w takim biegu, ze nawet nie zauważyłam, ze byłaś na forum, albo tak schudłaś :classic_cool: Przyznaj sie, jedziesz na Alli? ;) Ja tu zaglądam od czasu do czasu, ale jestem cichym obserwatorem ( w przeciwieństwie do realnego zycia ;) ) Buziaki, buziaki, buziaki!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Len jedzie sie urlopować 😭 zdzirka żyje w takim biegu, ze nawet nie zauważyłam, ze byłaś na forum, albo tak schudłaś :classic_cool: Przyznaj sie, jedziesz na Alli? ;) Ja tu zaglądam od czasu do czasu, ale jestem cichym obserwatorem ( w przeciwieństwie do realnego zycia ;) ) Buziaki, buziaki, buziaki!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletz orang utan
ja jestem (((:classic_cool:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paletz orang utan
:( to ide spac dalej :( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedziałam :( cholera jasna, koniec przyjaźni :(:( zdradzasz mnie ze Zdzirsonem :( 😭🖐️)))) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie, że żyję, nawet czasem zakładam swoje tematy z nudów :O A, i na bieżąco śledzę postępy schizofrenii Desznika :classic_cool: W pracy, a jakże :classic_cool: Cóż tam? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywne emocje- beczka smiechu :D:D:D:D:D To mnie uspokoiłaś. Jakie wakacje zdzirson, żadnych wakacji. Oszczędzamy kesz na wesele, bo takie wakacje dla nas jak planowaliśmy to jakieś 5-6 tysięcy :O Poza tym, moje dwie cudowne koleżanki z pracy zabookowały całe wakacje. Jedna ma urlop cały lipiec, a druga cały sierpień (wnioski urlopowe złożyły w grudniu :O ) Więc jestem w doopie. Nie idę na żadem urlop, szefów prawie wcale nie ma, więc nie mam co robić, tylko muszę odsiedziec 8h :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirson, uspokój się, spokój ład harmonia. Przecież nie możesz się nakręcać. Ja tam młodej zazdroszczę wycieczki :D A ktoś wie, gdzie się podziewa leniwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirson, uspokój się, spokój ład harmonia. Przecież nie możesz się nakręcać. Ja tam młodej zazdroszczę wycieczki :D A ktoś wie, gdzie się podziewa leniwiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turlaj dropsa ladaco Słuchaj zdzirson, to nie jest źle :) Sami mieszkamy już prawie dwa miesiące, jest zayebiście. Sąsiadki mamy spoko (moje koleżanki), wiec nie ma na co narzekać. Tylko jedyne, co mnie martwi to to, że w końcu trzeba będzie kupić własne mieszkanie, tylko za co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkład własny? Zdzira, my chcemy mieszkanie w Warszawie albo gdzieś pod, to koszt mieszkania to jakieś 400 tys. Jaki to musi być kredyt :O Ale fakt, wszystko co uzbieramy to idzie na mieszkanie, inaczej się nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahahahahahahahahahaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×