Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość zdzirson ołencz
dobra, ja tez ide, bo niedlugo do pracy. wracam za pol h:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelec...aha.....rozeznałam się co do kredytu i co do mieszkań. Oglądałam już dwa....ale z pewnych względów nie zainteresowały mnie bliżej. Obecnie jestem na etapie poszukiwania odpowiedniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdzirson ołencz
sprzatniete:classic_cool: i za 40 min do pracy😭 ale tylko na godzine:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawalony robotą. Tylko ręka mi wystaje. :-o To zdumiewające, jak długo organizm ludzki przetrwać bez wchodzenia na kafe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klonie:classic_cool: a no może i ja jestem tego najlepszym przykładem może nie pracuj tyle, bo co ta Twoja żona ma z Ciebuie za pożytek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno wyszła za mnie za mąż z miłości a nie dla pożytku. Przynajmniej tak twierdzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwcu 🖐️ Jak tam..? Widzę WIELKIE zmiany na kafe :D :D :D Myślałam, że przewidziałam się, przecieram oczy , prawie wytarłam gałki oczne ;) a jednak nie przewidziałam się :D :D :D Nie wiem czy teraz przez to zasnę :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt. Ostatnio rzadko cie tu widuje :classic_cool: Moze dlatego, ze tu nie wchodzę? ;) Ale tak poważnie, to widzę, że trochę CI przeszło i znów piszesz z nami w miarę normalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, czyli koniec dobroci..? ;) Nie można sie cieszyć zbyt wcześnie 😭 :O :P ;) W takim razie nie będę przeszkadzać i idę spać. Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie śpiochy ? Jakie śpiochy ??? !!! :D Leniwczyku ja nawet godzinkę przed czasem do pracy przyjechałam :p Jakaś bezsenność mnie dopadła , to chyba równa się starość :p Jak myślicie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka....niestety....prawda jest okrutna :( Jula....🌼 milo Cię tu widzieć. Co tam u ciebie? figlarka...niestety...powiem Ci w tajemnicy JESTEŚ STARA!!!!!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×