Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

PeZetUuu to jest straszne jak "dziecko" jest po wpływem rodzica. Ale pomysl sobie. Twoje nie bedzie pod wpływem ojca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka---ja sobie tak tłumaczę, nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło:classic_cool: no fajnie pożartować, ale nie macie pojęcia ile mnie to kosztuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie mamy, bo nie jesteśmy w Twojej sytuacji. Ale nie ma możliwości, żeby małżonek zamieszkał z tobą, a tatuś poszedł w odstawkę? Noż kurde, przecież to dorosły facet jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorosły-tez tak myslałam:O nie no nie moge powiedzieć że jest złym człowiekiem, bo nie jest tak tylko naprawde tak wpływa na niego jego ojciec, to jet niesamowite jaka pijawą jest tatuś:O i działa on tak na wszystkich w swoim otoczeniu, dlatego spieprzyłam jak najszybciej:Ocony i mnie nie padło na móżg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha własnie zjadlam pierogi PezetUuuu wiem, poprostu wydaje mi sie, ze pomimo wszystkiego lepiej bedzie zarówno Tobie jak i dziecku bez niego. Choc tak naprawde nie powinnam sie wypowiadac, bo nie mieszkam z wami ;) i nie wiem jak jest. Koncze, bo moje dziecko stoi przy mnie, patrzy zabójczym wzrokiem i udaje, ze ziewa :D Ma cos po mamusi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam dzisiaj na obiad jakieś mięcho w sosie chrzanowym z ziemniaczkami i jakąś surówą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no np. że drzwi od pokoju muszą byc otwarte po określonym przez niego kątem, albo zamkniete całkowicie ale nikt nie wie kiedy i robi o to taka awanturę że pół miasta słyszy wypomina wszystkim że on jest nieszczęśkliwy a wszyscy są tacy źli wypomina że tyle pomógł swojemu dziecku a ono jest takie i takie pozatym wzbudza w każdej z takich sytuacji w człowieku niesamowite poczucie winy, pomimo iż np. wiesz że nie jestes niczemu winna to i tak czujesz sie jak morderca jego duszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o działanie w stosunku do jego syna to jest w innych troche sytuacjach, ale długoby o tym pisać aż mnie maleństwo zaczeło kopać jak o tym słyszy;:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do teściowej to jestem pod wielkim wrażeniem w jaki sposób zachowała tyle normalności z takim despotą:) powinna dostać nobla, ale ma troche za małą siłę przebicia żeby cokolwiek wskórać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba jej sie to należy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mnie siostra cioteczna zagotowała. w tym roku w lipcu bierze ślub, więc jej napisałam, czy mogłaby by mi dać namiar na swojego fotografa i kamerzystę, jeśli oczywiście może i jej nie przeszkadza, że się za tego samego łapię, to powiedziała, że owszem, przeszkadza jej, bo nikt nie może "mieć tak pieknie jak ona" :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fioletowy, ja Ci mogę dać namiar na dobrego fotografa jak chcesz, super polecam i niedrogi www.malowanieswiatlem.pl nazywa sie Marcin Kloch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jeeeeeeeeestem:classic_cool: widze, ze nie tylko ja mialam przeboje z tatusiem dziecka:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, jaka radosc:D co porabiasz? co jadlas??:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
kopytkóf?:classic_cool: a ja dzisiaj skusilam sie na mcdonalda😭 ale ostatni raz bylam jakies 2mce temu wiec sobie wybaczam:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja sie obzarlam makczikenem😭 Widel, jak tam twoja mgr?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×