Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

julk i powiedz mi dlaczego masz do mnie pretensje, jak w tym czasie byłam na rozmowie o pracę, i nie byłam na kafe...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do Ciebie cholerka pretensji nie mam, ale nie rozumiem dlaczego uważasz, że jestem wulgarna skoro od poniedziałku w pracy na necie nie siedzę, a jest czwartek ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk- wydaje mi się że grubo przesadzasz. Po pierwsze, w tym gąszczu postów łatwo jest nie zauważyć że ktoś napisał. Po drugie, nie znam innej osoby, która tak by się oburzyła za to, że ktoś jej nie zauważył. A po trzecie,to, że cały dzień się "czaisz jak debil żeby napisać na kafe" no to wiesz.... nic nie powiem. Nie masz powodu się gniewać przecież :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
julk spoko. Tylko kiedys w pewnej sytuacji przeklinałaś i teraz tak i tylko tak powiedziałam. Bez podtekstów. A poza tym co slychac?;) Kiepsko w pracy z netem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty Widelec nie rób takiej skwaszonej miny :O nie powiem, bardzo miło mi było dzisiaj koło południa, gdy wszyscy jak jeden mąż przywitaliście mnie chórem z uśmiechem na twarzy i jakże niecierpiącym zwłoki zapytaniem "julk, co u Ciebie? Nie było cie już tydzień, opowiadaj co słychać" Aż człowiekowi cieplej się na sercu zrobiło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale przecież nikt nikogo tutaj błotem nie obrzuca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po prostu poczułam jaka przepaść nas dzieli. Z całym szacunkiem, ale idę spac, bo niedługo i tak będę mieć pobudkę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę, że nie mam powodu do strzelania fochów i dlatego właśnie ich nie strzelam ;) ja po prostu przedstawiłam swoje zdanie w tej sprawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julk w pracy się pracuje
a nie doope na kaffe sadzi:jak masz do kogoś wąty to do swojego pracodawcy:p kolejna popierdolona :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ 1. Czytam wlasnie o tym ''nieporozumieniu'' i jakos niezabardzo kumam osochosi, nastepnym razem nie omieskzam zorganizowac jakiegos wirtualnego orszaku powitalnego, nie wiem, moze cos takiego? http://tnij.org/fzww :classic_cool: :o Julk, wez sie ogarnij, nie przesadzasz?????:o 2. Wczoraj wieczorem wpadli nasi przyjaciele, laska sie obronila na mgr, przyniesli flaszki i siedzieli do 3ciej, jestem z lekka skacowana und niewyspana, ale warto bylo:classic_cool: Piatek uwazam za otwarty, milego dnia ludu pracy (nieobecny i obecny):classic_cool: Ja dzisiaj znowu wagaruje, tylko ciiii:classic_cool: Od razu zapytam, zeby potem nie bylo, ze kogos olalam: Jak sie wszyscy macie? Co u was slychac? Wyspaliscie sie wszyscy? Bielizna zmieniona? Sniadanie zjedzone? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A gdzie tam :D Ja żadnego nieporozumienia nie widzę :D Tylko stwierdzam, że jestem stara 😭 w sensie psychicznym :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemanko 🖐️. I ja też poczytałam troszkę, ale mam nadzieję,że dziewczyny się dogadają:D Witam wszystkich :D 🖐️ udanego dnia , a ja już stąd wychodzę, bo mnie chyba pokarało cuś. Mam zapalenie spojówek, więc nie bardzo jest możliwość siedzenia przed monitorem.Łzy zalewają wszystko :D Jak się pod kuruję, to posiedzę dłużej.Bądźcie grzeczne :D:D:D:D:D Miłego dla wszystkich 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jolk, nie przesadzaj, ja tez mialam zapalenie spojowek miesiac temu i siedzialam przy kompie non stop kolor, poprawilo mi sie nawet od tego:D:D ale moze dlatego, ze jestem juz kafeteryjnym kombatantem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
'' moje zycie, jeden esemeeeeeeees (...) nie przestawaj pisaaaaaaaaaaaaaaaaaaac'':classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zesz... :O nie wysłało sie :O zdzirka wiec tak " mam sie dobrze. Słychać u mnie napiecie przed..., nie wyspałam sie, bielizne zmieniłam i zjadłam śniadanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec, napisalam przeciez, ze dzisiaj wagaruje:classic_cool: podzwonilam gdzie trzeba, zagadalam z kim nalezy i mam wolny dzien:classic_cool: to juz drugi, ale co tam, nie mozna sie dac tak zaorac, prawda?:classic_cool: przemeczony pracownik to zly pracownik:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×