Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

" Ha ha, jeśli ktoś pisze, że względne to oznacza, że czuje się brzydszy. " Kiedyś Lem powiedzial że nie wiedział jakich rozmiarów może być ludzka głupota dopóki nie zainstalował sobie internetu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lubie Ostrą bo jest normalna
Widzę, że dotknęło i to mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trudno żeby dotknęło faceta :D to raz a dwa twoja wypowiedź pomarańczo jest nielogiczna bo względność piękna to jest fakt i nie ma moja wypowiedź nic ze mną wspólnego :D gdzie byłeśjak Bozia mózg dawała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co byscie woleli na obiad? chinskie czy schabowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no nie wiem, co kto lubi, zamowione z knajpy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oj Len, od razu psow:D mam pod domem dobre chinskie, maja czyto i schludnie, do tego wiem, gdzie zaopatruja sie w miesa, to nie psy:P:D ale chyba tez mam wieksza ochote na schaboszczaka. tak, bedzie schabowy z ziemniakami i kizonym:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
co tu tak cicho?? no to jak juz raz jestem caly dzien w domu, to wy nic nie piszecie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie macie
rewq?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dlaczego wydano dla mnie rozkaz wpisania kodu obrazu ? :o to tylko ja mam taki przywilej i mam czuć się dumnie , czy wszyscy tak mają ? :o :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figiel🖐️ to spotyka tylko wyjatkowych ludzi, mozesz sie czuc wyrozniona:classic_cool::D juz chyba od tygodnia tak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
jaki to spokoj...:classic_cool: gram w literaka:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No masz no ! a już myślałam , że zostałam córką Mistrala :p :D i to tylko do mnie zawitała taka abstrakcja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a propos abstrakcji.. ale mialam dzisiaj masakryczne sny, znow snila mi sie cala noc moja sp babcia, ma dzisiaj urodziny, wczoraj snila mi sie tak spokojnie i fajnie, a dzisiaj tak strasznie i zle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, z malymi przerwami na zrobienie obiadu - ok:D ale fajnie, moj facet przyniosl mi dizisaj zakupy do domu, zabronil mi odbierac mloda z przedszkola twierdzac, ze sam to zrobi, nawet nie pozwolil mi wyjsc z psem:D ale zajebiscie, labaaaaaa:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec, wiem, wiem:( ale widzisz? dobrze, ze zostalam w domu, wlasnie przyszedl moj pit:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Psychiczna , ależ babcia upomniała sie tylko jedynie o jakiś gest z Twojej strony :) może jakiś paciorek( nie jestem pewna) , może jakiś symbol na Jej grobie np. w postaci znicza , kwiatka itp . To nic starsznego i żadną abstrakcją to raczej nie jest :D Widelec / Ladaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figiel, bylam u niej 3dni temu. Paciorek? nie wiem, babcia nigdy nie nalezala do rzeszy wierzacych staruszkow, wrecz przeciwnie;) ale moze sobie z nia dzisiaj pogadam przed snem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "rzeczy wierzących staruszków" ? dlatego zaznaczyłam w nawiasie z tym paciorkiem ;) Ja mogę powiedzieć tylko tyle , że : ludzie którzy już umarli tęsknią i jakby nie było upominają się o coś :) o co ? kto to wie ! Więc zrób tak i pogadaj tak szczerze niby sama do siebie , ale jednak przed KIMŚ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Urwałem się dzisiaj z pracy na podwójne espresso i papierosa. Czuję się, jakbym wrócił z wkacji na Hawajach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ :) widzę, że Wam stron ubywa :P co słychać ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
figiel, tak zrobie, moze masz racje z ta tesknota;) nie licze godzin i lat, stron na naszym opie tez nie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×