Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
cholerka, a jaki masz dzisiaj kolor bielizny??:classic_cool::P:D czy mi sie dobrze przeczytalo, ze bylas wczoraj na rozmowie ws pracy? no i jak? dobrze poszlo?? Widelec, ogladam codziennie, bo to czas, kiedy przychodze z przeczkola (czemu nie mozna tak pisac? przeciez i tak tak wszyscy mowia:o) i czekam az samiec wyjdzie do pracy, zeby przypiac moj zgrabny tylek do komputera:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha zdzira, mam podobnie, tylko bez dziecka :D kawaler wstaje o 7.30, ja już się budzę, czekam aż wyjdzie o 8 do pracy a ja wtedy laptopa na kolana i gniję pod kołdrą do 10 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to ja mam identycznie, tylo mam stacjonarneko kompa:D Cholerka, czemu piszesz tak nisko???:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka tylko zaglądne.... dół bialy, góra turkusowa. Wiesz, jak zawsze... zadzwonimy... :O widelec akurat wczoraj nie oglądałam Majki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no to widzimy, ze kafe sie pieprzy znowu:o Cholerka, mimo wszystko trzymam kciuki, na pewno cos sie znajdzie:) ja tez szukalam dlugo, a jak juz znalazlam, to nie zamienialbym tej pracy na zadna inna (no chyba, ze mi nie przedluza od pazdziernika umowy:P) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka na razie podchodze tak lajtowo do tego, bo w razie W mogę iść tam gdzie byłam ;) a ciekawych ofert nie ma. Ale zobaczymy. Po za tym m ms wyjechać na chwile, wiec nawet lepiej bedzie jak będę te kilka tygodni w domu z cholerkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka- mimo wszystko trzymamy kciuki, coś się na pewno znajdzie, bo przecież musi być w końcu dobrze, prawda? 🌻 zdzirson oglądasz DDTVN? ten Stasiak z PapaDance ma straszne sztuczne włosy :O leniwiec- spoko, to jeszcze nie koniec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
bedziesz miala cala chate tylko dla siebie?? ale fajnie:D Wlasnie, mialam napisac juz wczesniej: OSTRA TO DO CIEBIE:) Wiem, ze to czytasz, wiec bardzo prosze, odezwij sie, bo mam dzisiaj dobry dzien i chcialabym sobie z toba pokonwersowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahahahahahahahaha:D:D Witam, jak się macie, kochane ludziska! Ponoć baba, to nie człowiek. A dla was coś na lepszą pracę mięśni twarzy (praca nad zmarszczkami) Dyrektor do pracownika : - Panie, pan wszystko robi powoli - - powoli pan myśli, powoli pisze, powoli mówi, powoli się rusza! -Czy jest coś, co robi pan szybko? -Tak, szybko się kurwa męczę..... śmiech na górze, to oczywiście wam zawdzięczam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
oł czizas, ale mam wielkie okno do pisania. wylaczyli by to forum na pol h i zrobili porzadek, a tak czlowiek ciagle odswieza i odswieza te strony😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
naprawilo sie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka, ale pewnie tylko na chwile :D :D :D I taka mała sugestia. Raczej pewnej osoby nie ma jeszcze na kafe, bo nie zauwazyłam zadnego tamatu, zę ktoś jest najpękniejszy na kafe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no tak, ale ja napisalam tak na zas, bo jak juz przyjdzie, bedzie nas przeciez czytac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie ma jej, bo przecież ONA MA SWOJE ŻYCIE :) Zdzira- na pewno się nie zawiedziesz, myślę że brzeszczot nie przepuści okazji żeby nazwać nas przegrańcami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale puste jestescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×