Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
o ja pierdole, sztuciec:D:D:D czy wy macie cos z oczami?!?!:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo wiesz, ja pokazałam kiedyś kawalerowi twoje fotełe :classic_cool: i jak ten teledysk leciał w tivi to krzyknął: "Ty, ta panna wygląda jak ta twoja koleżanka z kafeterii" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
gópie jestescie, o:classic_cool: :D kurwa, przesolilam mieso😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
podobno jak sa w ciazy nie moga brac sie za gotowanie:classic_cool: niestety, ani to ciaza ani klimakterium:o po prostu jestem glupia:o co mam zrobic? pocukrzyc? cholera, bede je potem zaprawiac koncentratem, moze nie bedzie tak czuc:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla mnie jest za późno :O więc nie wybieram :O Idę coś schrupać, bo zgłodniałam. A wy wymyślcie mi fryzure :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
sory:P tekst o dziewicach mnie zabil:D:D Widelec, wyslalam mejla do swojego P. z linkiem do twojej sukni - a ten zaczal wyczajac gdzie taka mozna kupic w lodzi, i znalazl:D:D powiedzial, ze seksowna:P:D cholerka, opitol sie na lyso, bedziesz miala z bani odzywki, suszarki i takietam:D Len, ladna, ale gdyby byla biala bylaby jeszcze ladniejsza:P ale tak tak, wiemy, dziewice:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
psychiczna- a co ma Twój P. do mojej sukni? Chcesz mu dać do zrozumienia żeby się pospieszył? :D Co do dziewic- to oczywiście że tylko dziewice w białych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa.......................wirus się pojawił :O:O widelec.....mam znajomą, która zajmuje się taką biżuterią :D podaj cenę ile jesteś w stanie zapłacić (dolicz pośrednika-czyli mnie :P) i masz naszyjnik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeśli nie znajdę tego, czego szukam, to obowiązkowo będzie bukiet ze słoneczników, ponieważ gdyż sala będzie ubrana w mega mega dużo słoneczników, zieleni itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie no, ostatnio rozmawialismy, nic nie musze sugerowac, bo mamy te same zamiary:D ale nie wczesniej niz za 2lata, teraz czeka nas maaaaaaaaaaasa wydatkow:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×