Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
widelec, i co, mozesz zaufac?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka, my mielismy tylko 3 ale na bezczela latem w ciagu dnia kret normalnie pod nimi lazil, bylo widac jak ziemia sie spulchnia:D nawet nadalismy mu imie, Fryderyk:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas jest tak, ze nic nie widac, a tu nagle rach-ciach i kolejny kopczyk :O Koszmarnie to wygląda :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ma piernik do wiatraka
ladaco:) dzieki swirze ze mnie wrobiles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozgrzeb wszystkie kopce
i tam, gdzie jest dziura, nawkładaj gałązek thui ( tuja).Albo, rozgrzeb grabiami kopce, a tylko w aktywne nawciskaj tych gałązek. Aktywny kopiec, to taki,w którym kret non stop wywala ziemię.Tuji nie żałuj.Robótka, dobra, bo ruch na świeżym powietrzu :D:D:D:D - żart , ale jest skuteczne prawie o każdej porze roku , minus silne mrozy, ale wtedy i kret nie chodzi. Powodzenia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halllooo !! Czy jakaś pryszczyca tu panuje , albo inna zaraza ! Co to się stało ? Halloooo? Rozumie, że jedna chora, ale gdzie reszta? A ja sama, ech , to do jutra ? 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joluś nie odchodź
❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie też zaczyna prószyć :( orange dzięki za sposób :) Będziemy próbować wszystkiego po kolei :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć i czołem🖐️ Cholerka --to pomarańczowe o kretowiskach, to moje :D Gdybyś chciała wiedzieć coś jeszcze, to chętnie odpowiem. PK - jak dzisiaj twoje samopoczucie? ŚL-- jaka tam znowu zima, lekkie pierdnięcie i zaraz zima :D:D:D:D:D Udanego dnia was 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ cholerka, 3mamy kciuki!:) A ja dzis obudzilam sie z kolejna temperatura, ale spoko, powoli przywykam:classic_cool: za to mloda juz zdrowa, wczoaj wieczorem jej wszystko przeszlo, teraz jeszcze spi;) czuje, ze to bedzie dobry dzien:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
len, czyzby kolejny most piertolal?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie.....ale znalazłam objazd....i miałam dziś jechać z kolegą....a kumpela mi pisze....że jest odcięta od świata, bo rzeczka wylała, zalewając drogę Zastanawiam się, czy on mnie nie zbywa 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
napisz jej, ze masz mozliwosc wypozyczenia smiglowca, jesli cos znowu wymysli bedzie to oznaczac, ze nie jestes porzadanym gosciem:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira....ale ja tak naprawdę nie mam ochoty iść do Niej :O Zaczynam się zastanawiać, czy ja podświadomie nie ściągam tych kataklizmów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL - okolice W-wy są podtopione, kierunek, który cie interesował:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no dobra...trzeba sie ubrac, musze dac dobry przyklad dziecku:classic_cool: kurde, cos robia w wodociagach i mam zolta wode w kranie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ŚL - nawet w tv pokazywali już wczoraj, niestety nie wpuszcza cię w maliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wczoraj niestety nie oglądałam TV :) muszę trochę od niej odpocząć, bo ostatnio ślęczałam przed odbiornikiem w każdej wolnej chwili i oglądałam sport :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dobrze, ze zeby umylam o 7 rano, kiedy wszystko bylo jeszcze ok:classic_cool: mialam isc jutro na Kabaret Moralnego Niepokoju, nie wiem co to bedzie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no i chyba tak zrobie, szkoda mi nawet tych 50zl za bilet:P:D trudno, wezme 10 paczek chusteczek i bede smarkac cichaczem:P gdzie sztuciec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×