Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Siemanko, dziewczyny i chłopaki :D:D:D:D:D🖐️ ŚL- już wczoraj wykrakałaś tę zimę, więc ............ stapen:P Ja jutro wyjeżdżam na schedę i życzę sobie ładnej pogody i bez opadów, ooo Uśmiałam się wczoraj i z "kiecek" dla tych "nieruszanych" i z "rabatki", o kurcze, to ja nie potrzebnie wklejam dowcipy na jednym z topików.tu jest lepiej, samo życie hahahahahahahahahaha. Dobrze, że tu zaglądam, dzięki. Cholerka- dobrze, że ci przeszło:D:D PK - ja dzisiaj twoje samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość figiel**
czesc wam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️ siema siema wszystkim:D na balkonie mam juz cztery jajka:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przemęczony. Potrzebuję urlopu, a moje szanse na zapięcie wszystkich spraw do końca dnia maleją z minuty na minutę. :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeśli chodzi o widelca, zasypiając przypomniałam sobie ten cały horror wybierania sukni ślubnej, do tego odpowiednie obuwie, welon, itd... :O Ach te nerwy :( Dlatego chcialam zaoszczędzić jej tych przykrych doswiadczeń i wybrałąm suknie ślubną idealna dla niej. Skromna, delikatna, nie rzucajaca siew oczy. Tak jak napisała włascicielka. Na pewno zrobi w niej furorę :) http://allegro.pl/item932383246_piekna_i_niepowtarzalna_suknia_slubna.html Słoneczniki będą w sam raz do niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon pracoholiku :D Odpocznij sobie, zrób sobie wakacje... na pewno zona bedzie zadowolona z Twojego urlopu :) Tyle ejst pracy an wiosne w domu, trzeba umyć okna, wytrzepać dywany... Na pewno odpoczniesz :) widelcu- zamawiajac suknie nie zapomnij sie zapytać gdzie ta pani kupiła te ozdoby na rękę :) Bo to dopełnienie calosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pies ma zapalenie uszu. Góra brudnego prania leży w przedpokoju. Żona nie puszcza się z już chyba tylko dlatego, że sama nie ma za bardzo kiedy :-o Zastanawiam się, co dzieje się teraz z moimi córkami. Gdy widziałem je ostanio byly jeszcze takie malutkie ... . :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ czy mógłbyś rozwinac zdanie " żona nie puszcza sie" Nie za bardzo go rozumiem :O A ile Twoje córki maja lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
moj pies z kolei dzis bedzie mial wyrywanego zeba. z racji tego, ze ma 15 lat niewiadomo, jak i czy przezyje ten zabieg:o okna sa tak brudne, ze nie wiem jakim cudem w ogole do mieszkania wchodzi jeszcze slonce. ale P. obiecal umyc je w sobote:classic_cool: dywany czystoscia tez nie grzesza, ale z racji tego, ze za 3mce bede kupowac nowe, nie chce mi sie ich czyscic, wiec piore tylko na bierzaco wieksze plamy i odkurzam niemal codziennie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzirka własnie dzięki słońcu widać u mnie jakie mam brudne okna :O Ale jak sobie pomyśle ile mam okien do umycia 😭 Oprocz tego pasuje coś zacząc robic w ogródku. Ale zaczynamy od tego, że w sobote bedziemy gonic krety :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja, jako iz nie posaidam ogrodka, zamierzam w tym roku uskutecznic hodowle parapetowegoszypiorku, kopru i innyc kuchennych zielsk:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg definicji ze słownika języka polskiego: "Puszczać się" posp. zwykle w odniesieniu do kobiety: prowadzić rozwiązłe życie ;) 9 i 11 lat. :) Zdzira -zabieg będzie pod "głupim jasiem" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
weterynarz ciagle sie waha czy uspic go calkowicie czy dac mu tylko tabletki na uspokojenie:o ale znajac mojego psa, przy uspakajajacych i tak bedzie sie rzucal jak piskorz:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15 lat... W zasadzie powinno się to odbywać w obecności anastezjologa. Niestety takie zabiegi w dobrze wyposażych placówkach kosztują majątek :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon_ nie byłam pewna czy dobrze zrozumialam stąd to pytanie :D ;) Dziewczyny już duże. nic, tylko patrzeć kiedy zostaniesz dziadkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fakt, nie wiem, czy zdołam je przekonać, że seks to jest coś takiego, co zacznie im sprawiać przyjemność dopiero po ślubie. Coraz trduniej im sprzedać takie rzeczy :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klon_ patrząc na to co wypisują tu 14-15-latki :( Nic, tylko się pochlastać :O Sama się boje co te dzieciaki wyprawiają. Jeszcze jak wdadzą się w rodziców ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale na pewno zatroszczę się to, aby opuściły dom rodzinny i ruszyły w świat z bardzo dokładną instrukcją obsługi męższczyzny ;) Zwłaszcza młoda ma do tego smykałkę. Robi z ludźmi co chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu każdy ma jakieś zboczenie, a że u Ciebie padło na okna :D Przyjeżdzaj. Mam 13 okien do umycia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klon troche zle myslisz
naucz dziewczynki partnerstwa a nie manipulowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwcu a pomozesz też w dopadnięciu kreta? :) widelcu 🖐️ znalazłam ci suknie gdzieś tam wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć cholerka ;) ja już widzialam ten koszmarek. Po pierwsze, krotkie sukienki dla mnie to jest koszmar, zwłasnie takie. Po prostu. Po drugie, te kozaczki, to pozostawię bez komentarza. A tak w ogóle mam małe tzytzki i krzywe nogi więc wyglądałabym żałosnie :D W życiu nei dam się zapakować w kozaczki, rekawiczki które wyglądają jak opatrunek gipsowy na nadgarstkach :O I co, jeszcze może do kompletu diadem na łeb, papierowy kwiatuszek na szyję, a pod kościolem gołąbki w klatce a na sali fontanna z czekolady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klon troche zle myslisz ---> jestem przekonany, że umiejętność manipulowania bardzo ułatwi im stworzenie partnerskich stosunków z kim tylko zapragną . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×