Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

sztuciec pewnie zardzewiał w drodze do pracy :D:D Zdzira...ja jakiś czas temu byłam na Kabarecie Moralnego Niepokoju :) Wspominam baardzo zajebiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z powrotem 🖐️ JA z checia poszłabym na "Spadkobierców" :classic_cool: Jolka, no nie poznałam CIe w tym pomarańczowym ubraniu ;) Zdecydowanie bardziej do twarzy CI w czerni :classic_cool: Podkreśla Twoja urode :D A u mnie słoneczko, a u mnie słoneczko :D :D :D A rozmowa... wszystko spoko, ale warunki nie do przyjęcia, więc podziękowałam :O ALe kupiłam sobie spódnice :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mrowaa
Prosze o wejscie w ten link bardzo mi to pomoze www.ultrasonline.com/ref/Mrowaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cze eść bąbelki 👄 jest jest widelec, nie zardzewiał, tylko walczył z bankiem. Babcia mi 15 lat temu założyła książeczkę oszczędnościową, która już od roku nie funkcjonuje i powinnam była ją zlikwidować 3 mies. temu :O Okazało się że 2.500 PLN leżało na koncie 15 lat i urosło o 80 PLN :O:O Normalnie parsknęłam śmiechem :D Ale cóż, zlikwidowałam to tałatajstwo, gotóweczkę odebrałam i teraz zastanawiam się, co z nią zrobić :D A poza tym to dziś kolejny dzień w arbajcie i druga zmiana, ale mam nadzieję, że będzie w miarę spokojnie, wczoraj byłyśmy z kuliżanką na metrze warki :classic_cool: więc dziś głowa cieżka ... Na szczęście łykend już pojutrze i ziuuuuuuuu wyjazd ze stolycy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widelcu mam jakies złe skojarzenia z wpłatomatem, po tym jak ktoś CI doradzał :( ALe kasa przyda się na suknie ślubną :) Wybrałaś już jakąś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka- ja zastosowałam zawieszenie broni i na razie dobrze sobie radzę :) Wiem wiem, oszczędności które mam pójdą na suknię, tylko że kiedy to będzie :) Owszem, wybrałam taką, która mi się podoba,ale nie wiem, jak bym w niej wyglądała ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
🖐️;) nie wiedzialam, ze macie juz date!! wlasnie zrobilam porzadek w swojej apteczce, 40% lekow byly juz niewazne:o wiecie co? wczoraj tak pomyslalam, kiedy ostatni raz kupilam sobie jakis extra wystrzalowy ciuch i..... nie pamietam:o zdziadzialam jak nie wiem co, musze sie za siebie w koncu wziac:( Widelec, dokad wybywasz w weekend? my moze stukniemy na jeden dzien do Torunia, jesli bede sie czula w miare wyjsciowo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ta suknia sliczna sztuciec. wlasnie takie mi sie podobaja, skromne i bez zadnych udziwnien. tylko bez teg czegos z dlugim rekawem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira mamy przecież, 9 lipca 2011 ;) Mam nadzieję, że się nie pozabijamy do tego czasu :classic_cool: Na weekend jadę 'niestety' do przyszłych teściów, a właściwie na 1 urodziny chrześnicy mojego kawalera, czyli uściślając do brata i bratowej kawalera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:)[cześć Ja doskonale pamiętam, kiedy moja małżonka kupiła sobie ostatnio wystrzałowy ciuch. Wszystko jest na wyciągu z mojego konta bankowego :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no własnie to długie podwijane mnie się podobam, tylko na lipiec to chyba zbyteczne. A moja suknia nie może mieć naszywek, koronek, koralików i innych takich. Szukam tylko takiej, która bedzie miała jakiś element czarny (muszę pozostać wierna swojej naturze :classic_cool:), np. tasiemkę pod biustem wiązaną, ale nic nie widzę :O Jak nie znajdę to będzie naszyjnik z białych i czarnych pereł splecione ze sobą i git :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
klon🖐️:D:D widelec, tak strasznie Ci zazdroszcze, bedziesz wygladac przeslicznie😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurwa za przeproszeniem :O Skasowało mi sie. :O widelec sunia fajna, bo normalna,a nie falbaniasta ;) ALe gust moze Ci sie jeszcze zmienic przy przymiarce :) A ja mam ochotę wizyte u fryzjera, tylko nie wiem jeszcze po co :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ja po ostatnim razie jak urzadzila mnie na rudo mam dosc fryzjera na kolejny rok:o ale zrobie sobie domowe odzywianie wlosow jak tylko woda w kranie przyjmie jakis normalny kolor:o a tymczasem...obiad zrobiony, pranie sie wiruje, chata posprzatana, mloda siedzi w bajkach...Nudy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja koloru nei zmienie, bo ten uwielbiam i zawsze do niego wracam :D ALe obciełabym sie jakoś :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że może mi się zmienić, ale na pewno nie zaakceptuję świecidełek, falban i innych ustrojstw :) Chyba że znajdę z czarnymi dodatkami :classic_cool: Ja do fryzjera wybieram się od dwóch miesięcy żeby wrócić do rudego, ale ostatnio miałam jakieś uczulenie na fabrę i nie mogę malować przez 3 miesiące 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co ja bym dała żeby mnie fryzjerka znow urządziła na rudo 😭 Zdzira, zazdroszczę Ci, że siedzisz w domu, jak ja bym chciała wyjść z pracy, a dopiero minęło pół godziny 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
a ja wlansie chyba tez wroce do swojego czarnego, w sumie teraz nie jest zle ale mimo wszystko czuje sie jak dekiel:o ciekawe jakbym wygladala w blondzie?:classic_cool::D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
no wiem widelec, juz siedze cicho i nie narzekam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdzira ja lubię się tylko w ciemnych. Nie cierpie blondów. Ostatnio bierze mnie na rudy, ale jak sibie przypomnę jak czuje si,ę w jaśniejszycch włosach, to mi przechodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×