Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
czizas co za pogoda:o przed chwila zawieja sniezna, teraz slonce tak napiertala, ze nie widze nic w monitorze:o ja chce juz kwiecien!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieczorowo🖐️ Ladaco - uszczyp mnie, bo nie wierzę własnym oczom :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka 🖐️ Ja juz w nic nie wierze 😭 Nie jedzcie makreli, bo bedziecie sie czuć tak jak ja 😭 Idę nastawić wodę na herbatę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co ci po tej rybie ? cholerka, może za dużo zjadłaś, to jednak tłusta ryba i pewnie wędzona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka -- może ona była zaskoczona, że to damski wąsik sie rzucił , a nie inny hahahahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka- obyś ( tfu, tfu) nie podłapała tej francy żołądkowej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O dziwo jakoś zawsze mnie omijało. Domownicy chorowali,a ja biegałam wokół nich i nic. Mam nadzieje, ze moje szczeęscie sie nie skończyło.😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty cholerka swoje spostrzeżenia włóż sobie w kieszeń ..te o mojej osobie.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczęściej , u mnie też tak bywało , i skończyło się jak w przysłowiu : nosił wilk razy kilka ...... . Trzask, prask i na dwie .........., o kurcze ale się działo.... dlatego , nie życzę najgorszemu wrogowi takich atrakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka mnie musi ominąć :D Nie zgadzam sie na żadna jelitówke i tyle :D pseudo ladaco. To forum dyskusyjne, wiec mogę napisac moje spostrzeżenia. Marna podróbka Prawdziwy ladaco był moze zakręcony, ale pomimo tego wszystkiego, co prawda ciezko było to dojrzeć :O ;) ale miał choć troszkę kultury :P Musisz jeszcze poćwiczyć. A teraz przepraszam, ale ignoruje CIe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka ja mimo to ze zmieniłem nick o ta głupia smierdzacą kreske i nic nie znaczacy adres nadal jestem tym samym ladaco co byłem i rozmawiałem do południa a ty dla mnie pozostaniesz zawsze zwyczajną ..cholerką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NO dobra. Odpiszę :O Nie wierzę, że Ty to ladaco. Wczoraj napisał, że każdy nick "ladaco" który bezie pisał to nie on. I ja wierze w to. Poza tym cos mi nie pasuje. Zwyczajna, niezwyczajna, ale za to ja :classic_cool: :D To tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a twoje marne nic nieznaczące wywody tylko utwierdzają mnie w przekonaniu ze mimo ze jesteś osobą wartą zmarnowania czasu do pogadania to jeszcze rżniesz głupa ze nie wiesz z kim tak naprawde klikasz:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedziałem ,że kazdy pomarańczowy cholerka:D a ja jestem czarny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholerka - spoko, spoko.:D:D:D:D Muszę na dziś zakończyć , bo jutro raniutko muszę wstać, jak wy będziecie sie na drugi "boczek" przekręcać:O. Spokojnej nocki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jolka no nie wiem z tym boczkiem :D :D :D Ja mam pobudke po 5 :D śpij dobrze :D Miłych , erotycznych snów :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabiła mnie kreska i adres..ale serce i honor ladaco jest we mnie i bije dla was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W miedzy czasie posmamuje sobie troszkę, bo sie nudze ;) Brzuch mnie juz nie boli :D herbata pomogla :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×