Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość
gdzie sztuciec i cholerka??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leniwiec fajnie gadać sama ze sobą, prawda? Przynajmniej wiesz, ze ktoś CIe słucha i odpisze :D I jeszcze tak nieśmiało zamacham do Zdzirki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
cholerka🖐️ Len, zawsze pozostaje ci wizaz i dyskusje o wyzszosci lakieru baklazanowego nad perlowym:classic_cool: Cholerka, pamietam o tym, o czym mialam pamietac tylko nie mialam jakos sposobnosci w weekend. Ale pamietam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec to ja tak biegłam, żebyś nie musiała pisac sama o siebie i zeby nikt nie myślał, ze jesteś psychiczna ;) a Ty teraz uciekasz 😭 zdzirka to dobrze, ze pamiętasz to co miałaś pamietać :classic_cool: Spoko, mam czas :classic_cool: I gratuluję!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dzieki:) len, ty tak na powaznie?? 😭 no co wy:o podziele sie z toba tortem smietanowym tylko zostan😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira.....ja humorzasta....dziś twierdzę, że na poważnie...a jutro kto wie? :P Ale za torta to dzięki.....ja w adwencie nie jadam słodyczy 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leniwiec skoro nie jesz słodyczy to przyjdź na filety w cieście naleśnikowym z serem i sosem czosnkowym :p zdzirka ja na tort z chęcią :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zapraszam:P mam jeszcze bigos i karkowke:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chollerka...no to mi smaka narobiłaś :D Kapusty nie lubię.....tylko jadam ją raz w roku, jak moja mama na wigilię zrobi....:D A karkówkę jadam tylko z grilla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
pfff, gardzisz? mam jeszcze banany i to juz wszystko:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gracena
Jestem matka 13-sto letniego niewidomego synka i 10cio letniego syna z niedosłuchem centralnym ,jesli sa osoby ktore chciały by pomóc poprzez oddanie 1% podatku na mogego synka to byłabym bardzo wdzieczna .Moze jeszcze nie wszyscy sie rozliczyli z podatku? Oto w rozliczeniu organizacja -Regionalna Fundacja Pomocy Niewidomym w Chorzowie KRS 0000018926 z dopiskiem dla Patryka Hyla .Jesli ktoś ma pytania to proszę na meila -gracena@wp.pl,a oto stronka fundacji i wpisany KRS http://www.rfpn.org/ .Zgóry dziekuje,jeśli ktos pomoże w taki sposób .Pieniądze sa na cel rehabilitacyjny lub zwiazany z takimi planami jakie wyraża zgodę Fundacja-czyli leki itd. Justyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łelkam :D sorki że tak późno, ale miałam ciężki poranek pełen bieganiny po mieście, ale teraz będę już wiernie siedzieć na kafe :) Leniwiec, mówisz że w adwencie nie jesz słodyczy, a adwent jest przecież w grudniu przed Bożym Narodzeniem, więc teraz możesz jeść :) Zdzira gratulacje nowej pracy,niech Ci się wszystko układa. I kaczki zazdroszczę :) Ja dostałam wczoraj pyszną kolację w fajnej knajpce na Pradze :) Chollerka nie pamiętam kiedy ostatni raz jadłam gruszkę 😭 Julk, figiel, klon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
widelec🖐️:D a propos knajp i zarcia, bylismy w sobote w spale, ale tam pieknie😭 no i odwiedzilismy to: http://digart.img.digart.pl/data/img/vol4/82/60/download/4128497.jpg spalski bunkier z IIwojny, to zdjecie jest lyse, ale teraz sa tam ekspozycj, czolgi, armaty, bron, jakies bajery znalezione 100m pod ziemia na terenie lasu spalskiego. Zimno, ciemno, na scianach nietoperze (!!!), balam sie w chooy:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdzira...i nie zamknęli Cię tam??? :D widelec...wiedziałam, że to post :O:O:O zawsze mnie się myli 😭 i wiedziałam, że to Ty mi wytkniesz 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×