Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Nie bierz tego do siebie. Wszyscy jesteśmy troche przemęczeni tym stukaniem w klawiaturę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Len, nie wiem o co chodzi:P:D nie ignoruje cie, probuje zrozumiec co ostra do mnie pisze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
dialog to za duzo powiedziane, ostra w wiekszosci buduje rownowzniki zdan:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S. Ostra :D:D Skoro wiem, że śledzisz nasz top, nie potrafię cię nie powitać :D:D:D I coś specjalnie dla ciebie: WSZYSCY mnie olewają :O Dlaczego moje internetowe przyjaciółki mnie nie lubicie?? :O:O Jestem załamana...ranicie mnie na wskroś...ała...booooli!!! 😭 Dziękuję za uwagę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Len, nie baw sie w wirtualne przyjaznie, nie badz gópia:classic_cool: Ostra, juz wiesz jak sie pisze ''gówno''? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
swietnie, ciesze sie, ze moglam ci pomoc:classic_cool: gdybys miala jeszcze jakies ortograficzne watpliwosci wal jak w dym, ucze swoja corke, wiec jestem na biezaco:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ostra, moje dziecko jest bardzo szczesliwe, bez obaw, a przy okazji zejdz z jej tematu, grzecznie prosze. Len.... o zgrozo😭:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie strasze, ostrzegam. dzieciece zagname🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Leniwiec, jak sie w zyciu przeczytalo instrukcje obslugi kasku, przepis na warstwowa salatke z kurczka i pare metek od rozowych ciuchow, nie wolno miec zbyt wysokch wymagan:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ostra, pogadamy o twojej corce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
wiec jednak, umiar masz jedynie w ladowaniu inteligencji do lba. jestes tak mega pustostanem ze nie jestem tego w stanie ubrac w zadne slowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie..To Ty na siłę, robisz ze mnie idiotkę - nie wychodzi Ci to za dobrze. Zupełnie nic o mnie nie wiesz, a próbujesz przykleic mi etykietkę. Dzięki Bogu ,że nie przejmuję się opinią osoby która ocenia innych po popełnionych błędach ortograficznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie oceniam cie po bledach ortograficznych:o oceniam po tym, jak latwo sama oceniasz innych. zanim zaczelam cokolwiek do ciebie pisac, wiele razy widzialam, jak sama wysmiewasz sie i szydzisz z innych. Przyjemnie? Nie rozumiesz tego co sie do ciebie pisze, nie rozumiesz najprostrzych aluzji. Na wszystko masz 10 odpowiedzi, ktorych uzywasz naprzemiennie, sciagalas je z googla, czy sama wymyslilas? jestes po prostu głupia. i to nawet nie jest kwestia tego, ze cie nie lubie. uwazam ze takie scierwa jak ty nalezy tepic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Len, co jesz?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×