Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Spiący leniwiec

Jaki tu spokój...na na na...nic się nie dzieje...na na na...

Polecane posty

Gość koyanosaki
Przeciez jak enty raz założyła temat mogła przez S a nie przez Ś.A ten nick już jest zablokowany i nikt na niego nie wejdzie.Czy tak trudno pojąć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty koyanosaki nie pojmujesz. Powiedzmy że Śpiący Leniwiec to nasza Kasia, a jakiś podszyw założył nick podobnie brzmiący tyle że przez S a nie Ś. Tak więc żaden nick nie jest zablokowany, po prostu do obu trzeba znać hasło. Jedno zna Leniwiec, a drugie może też Leniwiec ? Może to jakiś błąd po prostu ? Sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli sie mylę, no cóż. Opieram sie na dwóch postach tajemniczego X Przyjrzyjcie im sie uważnie. Odrzućmy to co niemożliwe, a to co pozostanie będzie prawdą, choćby było nie wiem jak nieprawdopodobne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cicha - ---Dzięki, że chociaż ty w koncu załapałaś, bo tłumaczenie tego po raz n-ty zaczynało wywoływać moją frustrację :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Klon to przejrzyj najpierw styl wypowiedzi czy się róznia inaczej nie dojdziesz do tego.Wiem dokładnie ale ty mi powiedz.Jak trafisz od razu cipowiem czy masz rację.Ma coś charakterystycznego Śpiący leniwiec ale musisz do tego dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w takim razie o czym świadczy ten dialog ?? 10:13 [zgłoś do usunięcia] Śpiący Leniwiec widelec...a zobacz na mój profill....stary filmik i zobacz ile mam postów....3!!!!!!!!!!!!! http://www.youtube.com/watch?v=-tfsL9Kq8R8&f eature=player_embedded Mój Anioł Stróż złożył wypowiedzenie 10:16 [zgłoś do usunięcia] fioletowy widelec faktycznie, leniwiec z małej litery. To czemu siedzimy na tym tematełe a nie na twoim? 10:21 [zgłoś do usunięcia] Śpiący Leniwiec widelec....ale to jest ten mój!!!!!!!! tylko bardzo okrojony http://www.youtube.com/watch?v=-tfsL9Kq8R8&f eature=player_embedded Mój Anioł Stróż złożył wypowiedzenie 10:23 [zgłoś do usunięcia] Śpiący Leniwiec 13:15 Spiący leniwiec wszyscy się nudzą??? http://www.dojarka.pl/f/914/Zaspany_leniwiec Małość sprawia przykrość innym małym, a stąd tylko krok do przemocy... ---pierwszy wpis na tym topicu (i taki był faktycznie tylko z inną datą ) ---ilość postów: 3 http://www.youtube.com/watch?v=-tfsL9Kq8R8&f eature=player_embedded Mój Anioł Stróż złożył wypowiedzenie 10:24 [zgłoś do usunięcia] fioletowy widelec wiesz co, nie kumam. Raz jest leniwiec z małej, raz z dużej, tematełe wyraźnie zaczyna się od 28.10.09 Strasznie Nieważne. Gdzie jest Figiel i Chollerka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
System forum nie rozróżnia małych i dużych liter. To nie to. Pierwszy wpis jaki pamiętam był z 30.11.09 xxx xxx xxx oo nie wiedziałam ze mój topik tak ruszy..oh to urocze.. Następne zwróciły już moją uwagę: 14:09 [zgłoś do usunięcia] xxx xxx xxx widze z mój topic mkniee. Wtorek 03.11.2009r. 14:16 [zgłoś do usunięcia] xxx xxx xxx nie zapominajcie ze to mój topic! 14:17 [zgłoś do usunięcia] xxx xxx xxx no widzicie dopiero teraa taka skapa naprawde tylko ty sie skapnełas.? co za cioty za przeproszeniem [zgłoś do usunięcia] xxx xxx xxx w takim razie chłopczyk ei ty koya.. czy jak ci tam, nie denerwuj sie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
a co ci tak na tym zalezy fw.A moze zmienił swoją osobowosć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, w okresie istnienia topa osoba ta w ogóle nie podszywała się pod Leniwca. Ryzyko zdemaskowania było zbyt duże. Użyła tylko podbnego nicka do założenia tego topiku i spreparowania kilku pierwszych postów. Wiem, że to popieprzona myśl, ale wypowiedzi XXX coś chyba oznaczają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
przeciez macie GG,czat e-maile czego nie porozumicie się. fw czego jestes taka uparta.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
a jak nie ma możliwosci ta osoba,nie wiesz co ją dręczy.??ochfw!!. Teraz chyba Śpioch nie może sie wypowiedzieć a jak będzie to co wtedy.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
Nie wypada mi o tym mówić ale często literówki Śpioch robi.Czy ostatnio zaprzestała???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
de nie mial tyle postów co ja.Czy 35.000 nazbierasz w ciagu roku???Nie Tylko 4 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
ale żeście to zapętliły a myślę ,że oranz xxx była leniwcem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koyanosaki
co za cioty za przeproszeniem -----------> czy ktos kto chce kogoś obrazić zachowuje się tak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×