Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

samanta2727

Pytanie do panow...

Polecane posty

Gość kierowca prezydenta
prawdopodobnie wiem kim jestes, fajna laska z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdrasdzamy bo lubimy , chcemy sobie poruchac , to instynkt , TACY SĄ FACECI a sami zdrady ne tolerujemy !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem,milo cie widziec tak wiesz jestem ciekawa czy kierowca prezydenta wie kim jestem i skad moglby to wiedziec:P choc nie sadze by wiedzial kim jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca prezydenta
prawdopodobnie nie znaczy na pewno dlatego zostawie to dla siebie, chcialem tylko podzielic sie tym ze podobasz mi sie, ale tu jest poczatek i koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kierowco prezydenta...nie wiesz kim jestem bo to jest wogule nie mozliwe... wiec pozostaja ci tylko wyobraznia:) a w twojej wyobrazni moge byc rozna...czarna,niska,z krutkimi wlosami lub na odwrot... a tego jak naprawde wygladam nigdy sie nie dowiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierowca prezydenta
niech tak zostanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle ze niewie...chyba ze kiedys mialas identyczny nick i wyslalas mu zdj:P a jezeli nie to niema mozliwosci aby wiedzial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dzien minal przyjemnie:) Rano bylem na silowni:) Znow sobie porobilem pare zdjec(staralem sie jakos zapozowac) zeby zobaczyc jak ewentualnie moga wygladac takie jakby "artystyczne zdjecia" :P Na razie telefonem ale to jak mowilem tylko proba...No i teraz na kompie grzebie:) a Tobie jak minal dzien?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi jak zawsze masakra:O do bani totalnie zawsze zapisuje pin od moich kart w tel a ostatnio moj kochany synek zamieszal moim tel w kibelku i zepsul sie wiec kupilam nowy...niby zawsze kopiuje nr do sim ale ten nr pin nie skopiowal mi sie:Oznalezc tego druku na ktorym przychodzi pin ten nie moge a caly dom juz przetrzepalam...no a kasa na koncie:O ale nadodatek zapodzial mi sie token od mojego konta a bez niego nie moge kozystac z mojego konta i przelewu tez zrobic nie moge a najgorsze w tym jest to ze wylacza mi neta jak tego jutro nie zaplace:O:O:O:O:O to jest jakis koszmar:O za jakie grzechy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo to ciezki rzeczywiscie dzien...Dlatego ja dokumenty trzymam w jednej szufladzie:) Radze Ci posegregowac wszystko i wlasnie wladowac w takie jedno miejsce;) Sprobuj sobie przypomniec,oj te dzieci...musisz wybaczyc:D A co do bankowego konta to nieuzywam tokena:/ niepotrzebny jest wiec po co mi:) Neta mam z kablowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja neta mam z plusa:Ozaluje ze go wzielam:Ojjest do dupy niby mam7,2 ale jest tak wolny ze prawie codzien musze zwiekszac transwer:Oa przezto zamiast placic 75zl to place 150... umowe mam na 2 lata a jeszcze roku musze wytrzymac:O mi token bardzo sie przydaje,nie musze biegac placic tylko przez neta:) tyle ze teraz mam kiche bo pinu zapomnialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobrze rozumiem ale ja tez moge przez internet placic:) Tylko token to takie wieksze zabezpieczenie:) niema wplywu na dokonywanie transakcji... Nieufam bezprzewodowym internetom ale szczerze mowiac jezeli mialbym wybierac pomiedzy wszystkimi operatorami to tez bym plusa wybral:) Spokojnie moze jakies przeciazenia sa i dlatego jakis wolny jest:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja mam tak juz od roku i nawet kilka razy dziennie odlancza mi sie...ja zaluje ze go wzielam ani filu sciagnac nie moge ani muzyki ...no moze uda mi sie jeden kawalek ale tak to do dupy niepolecam go i odradzam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki bede mial na uwadze:) bezprzewodowy internet niejest najlepszy do sciagania,sprawdz umowe moze mozna ja zerwac po roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjf
ja nigdy nie polkne, po prostu nie dam rady, jak wy to robicie ? nigdy nie zadowole faceta w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moge ja w kazdej chwili zerwac ale place kare 1000zl dopiero po 22 miesiacach od zawarcia umowy kara zmniejsza sie o 50 % 2 miesiace przed koncem umowy,a do tego czasu 1000zl jfjfjf eejjj czemu tak uwazasz:(ja mojemu facetowi tez nie polykam a potrafie mu dobrze zrobic bez tego...on uwielbia jak to mu robie i nie wymaga odemnie bym polykala:)i bardzo sie z tego ciesze ale jesli twoj facet wymaga tego od ciebie to wisz co ci doradze daj mu takiego zajebistego kopa na rozped

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jfjfjf
oj moj mnie niby nie zmusza ale wiem ze chce, no i czasami mi to mowi. jestemy ze soba juz sporo nawet. ogolnie ja uwielbiam sex, moge z nim to robic non stop i uwielbiam na ostro, on jest mistrzem doslownie!! kompletnie sie nie brzydzi niczego i zaspokaja mnie w 100% jest nam razem cudownie, gdyby nie to..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×